کدام حیوان شمارش بلد است

 • شروع کننده موضوع اخراج شده
 • تاریخ شروع
ا

اخراج شده

مهمانکدام حیوان شمارش بلد است/پاسخ کدام حیوان شمارش بلد است/جواب کدام حیوان شمارش بلد است/کدام حیوان شمارش انجام مییدهد/جواب کدام حیوان شمارش انجام میدهد / پاسخ کدام حیوان شمارش انجام میدهد/

اغلب فکر می کنیم مرغ ها از هوش چندانی برخوردار نیستند اما در واقع رفتار آنها می تواند هوشمندانه تر از چیزی باشد که به نظر می آید. مطالعات متعدد نشان داده است حتی جوجه های کوچک هم می توانند تا پنج بشمرند. آنها حتی می توانند تعداد اشیاء پنهان شده پشت یک صفحه را جمع و تفریق کنند و بعد با اطمینان صفحه ای را انتخاب کنند که تعداد خوراکی بیشتری پشت آنها وجود دارد.

در آزمون های مختلف مشخص شده است جوجه ها در آزمایش های شمردن عملکرد بهتری از کودکان نوپا دارند. با توجه به این که جوجه ها بعد از چند روز لانه را ترک می کنند و با گذشت چند هفته مستقل می شوند، لازم است به سرعت توانایی های لازم برای یافتن غذا و دوری از شکارچیان را فرا بگیرند و با شرایط لازم برای زندگی مستقل، سازگار شوند. توانایی مرغ ها و جوجه ها به همین جا ختم نمی شود، بلکه گمان می شود آنها درک ابتدایی از فیزیک نیز داشته باشند.

برخلاف مثل مشهور «جوجه را آخر پاییز می شمارند»، مشخص نیست آیا مرغ ها می توانند تعداد جوجه های شان را پیش از بیرون آمدن از تخم مرغ بشمرند یا خیر؟شما میتونید نظراتتون نسبت به این سوال از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.
.
 
 • برچسب ها
  جواب کدام حیوان شمارش انجام میدهد جواب کدام حیوان شمارش بلد است پاسخ کدام حیوان شمارش انجام میدهد پاسخ کدام حیوان شمارش بلد است کدام حیوان شمارش انجام مییدهد کدام حیوان شمارش بلد است

 • جدیدترین ارسال های پروفایل

  کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
  alir در پروفایل shadow نوشت.
  سلام خدا قوت
  من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
  پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
  عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
  سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
  بالا