کاندوم زنانه چیست و برای چه کاری استفاده میشود

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,286
79
کاندوم زنانه چیست | خرید کاندوم زنانه | شکل کاندوم زنانه | عکس کاندوم زنانه| انواع کاندوم زنانه | کاندوم زنانه | گیر کردن کاندوم زنانه | گیر کردن کاندوم زنانه در واژن |


سوال :

کاندوم زنانه چیست و برای چه کاری استفاده میشود


جواب :

کاندوم زنانه، از جنس پلی اورتان ساخته شده است و نسبت به کاندوم مردانه نازک تر است به همین دلیل انتقال گرما به خوبی انجام می شود.

کاندوم زنانه که نام دیگر آن FC است، نوعی از کاندوم است که با هدف برقراری رابطه ایمن و جلوگیری از بارداری توسط زنان استفاده می شود. شکل ظاهری این نوع کاندوم ها به صورت لوله ای پلاستیکی دیده می شود که ابتدا و انتهای آن یک حلقه قرار دارد و حدود 17 سانتی متر است.

استفاده از کاندوم زنانه، روشی کاملا ایمن برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و همچنین ابتلا به بیماری های مقاربتی است. با این حال بسیاری از افراد نسبت به اهمیت استفاده از این محصولات آگاه نیستند و یا حتی اطلاعات کاملی درباره آن ندارند. در این مقاله قصد داریم به صورت کامل به بررسی مباحث پیرامون کاندوم زنانه بپردازیم.

کاندوم زنانه چیست و برای چه کاری استفاده میشود.jpg

چطور باید از کاندوم زنانه استفاده کنیم؟​

استفاده از این محصول شاید در ابتدا کمی سخت به نظر برسد. اما مطمئن باشید بعد از چندین بار استفاده، به سادگی می توانید آن را در واژن خود قرار دهید.برای استفاده از کاندوم زنانه باید در حالتی باشید که بتوانید آن را با فشار انگشت اشاره به داخل واژن هدایت کنید. به طور مثال می توانید روی کمر بخوابید سپس پاها را باز کنید و با فشار انگشت، کاندوم را وارد واژن کنید.

البته راه های دیگری وجود دارد. در حالت دیگری می توانید بایستید. سپس پای خود را روی لبه ی تخت، صندلی، توالت فرنگی یا هر بلندای دیگر قرار دهید و با کمی نیم خیز شدن کاندوم را به داخل واژن هل بدهید.

توجه داشته باشید که در ابتدا ممکن است احساس ناراحتی داشته باشید اما پس از مدتی کاملا عادت می کنید. زنان می توانند تا 8 ساعت قبل از شروع رابطه جنسی، این کاندوم ها را درون واژن قرار دهند و آماده ی روابط زناشویی شوند.

نکاتی که درباره استفاده از کاندوم زنانه باید بدانید​

اولین مسئله ای که باید بدانید این است که کاندوم زنانه، بهترین جایگزین برای کاندوم مردانه است و استفاده از آن، روشی مناسب برای پیشگیری از انتقال ایدز و هر گونه بیماری های مقاربتی محسوب می شود. از این رو در صورتی که شریک جنسی شما تمایلی به استفاده از کاندوم مردانه نداشت، شما می توانید پیش از شروع سکس، از کاندوم زنانه استفاده کنید. همچنین مهم ترین نکات دیگر درباره کاندوم عبارت اند از:

بهتر است قبل پیش از قرار دادن کاندوم در واژن، از انواع روان کننده استفاده کنید.
به هیچ عنوان همزمان از کاندوم مردانه و زنانه استفاده نکنید زیرا باعث پارگی هر دو می شود. تنها استفاده از یک کاندوم کافیست.
جنس کاندوم های زنانه کاملا نازک بوده و از انتقال گرمای واژن به آلت تناسلی مرد، جلوگیری نمی شود.
استفاده از کاندوم زنانه ممکن است سر و صدای زیادی زیادی داشته باشد اما با استفاده از روان کننده ها این صدا کمتر خواهد شد.
همه ی کاندوم های زنانه یک بار مصرف هستند و بعد از سکس باید آن ها را در سطل زباله بیندازید.
کاندوم های زنانه از پلی اورتان ساخته شده اند که حساسیت آن ها نسبت به لاتکس کاندوم مردانه کمتر است.
به دلیل نازک تر بودن کاندوم زنانه نسبت به کاندوم مردانه، از انتقال گرما و لذت مرد جلوگیری نمی شود.
مطمئن شوید که کاندوم به شکل صحیح وارد واژن شده باشد و پیچ نخورد.
حلقه ی اولی کاندوم زنانه باید خارج از واژن قرار بگیرد تا پس از سکس بتوانید آن را بیرون آورید. پس به یاد داشته باشید تمامی کاندوم را به داخل واژن فشار ندهید.


چطور کاندوم زنانه را از واژن خارج کنیم؟​

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که زنان با کاندوم دارند این است که نمی توانند بعد از سکس آن را خارج کنند. دقت داشته باشید برای اینکه بتوانید به سادگی محصول را از واژن خود خارج کنید باید حلقه ی ابتدایی را خارج از واژن قرار دهید.

از این رو لازم است تا برای شروع آمیزش، آلت تناسلی مرد را به داخل کاندوم هدایت کنید تا از فرو رفتن حلقه خارجی به داخل واژن جلوگیری شود. هم چنین توجه داشته باشید که ممکن است آلت مردانه، کاندوم را کنار بزند و از کناره ی کاندوم وارد واژن شود. پس سعی کنید تا جای امکان آلت تناسلی مردانه را با دست به سمت واژن هدایت کنید. منبع : iranhiv . com
 
 • برچسب ها
  انواع کاندوم زنانه جایگزین کاندوم چیست خرید کاندوم زنانه ساعت واژینال چیست شکل کاندوم زنانه طرز استفاده کاندوم عروسکی عکس کاندوم زنانه عکس کاندوم زنانه قیمت قرص کاندوم چیست نحوه صحیح استفاده از کاندوم زنانه چطور کاندوم زنانه را از واژن خارج کنیم کاندوم برقی دیجی کالا کاندوم زبان چیست کاندوم زنانه کاندوم زنانه چیست گیر کردن کاندوم زنانه گیر کردن کاندوم زنانه در واژن
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,721
  ارسال ها
  56,128
  کاربران
  3,409
  جدیدترین کاربران
  Mehdi00842
  عقب
  بالا