پیگیری نشست مشترک مدیران ورزش با فدراسیون‌ها برای بازی‌های آسیایی

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
94,725
66


خبر ورزشی امروز | پیگیری نشست مشترک مدیران ورزش با فدراسیون‌ها برای بازی‌های آسیایی ، در همیارخاص بخوانید


به گزارش خبرنگار مهر، به منظور اعزام کاروان کیفی به بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو، نشست مشترک سرپرست کاروان اعزامی به این بازی ها و نمایندگان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش با روسای فدراسیون و مربیان تیم های ملی آنها آغاز شده است.

تکواندو، ووشو، قایقرانی، دوومیدانی، وزنه برداری، کبدی و کوهنوردی ۷ رشته ای هستند که طی هفته های گذشته مسئولان آنها با حضور در محل کمیته ملی المپیک گزارشی از وضعیت تیم ها و ورزشکاران خود و همچنین برنامه های پیشنهادی برای حضور در بازی های آسیایی ارائه کردند.

در همین راستا قرار است فردا سه شنبه هم این نشست مشترک برای سه فدراسیون بوکس، شمشیربازی و دوچرخه سواری برگزار شود.

پیمان فخری سرپرست کاروان اعزامی به بازی های آسیایی همراه با مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و علی غبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش به نمایندگانی از ای وزارتخانه در این نشست ها حضور دارند. نصرالله سجادی مشاور رئیس کمیته ملی المپیک و علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی هم به نمایندگی از این کمیته در این نشست ها شرکت دارند.

نوزدهمین دوره بازی های آسیایی طی روزهای ۱۹ شهریورماه تا ۳ مهرماه سال آینده به میزبانی چین و در هانگژو برگزار می‌شود. ورزشکاران در ۴۰ رشته در این دوره بازی‌ها شرکت خواهند داشت.​برچسب این خبر :
بازی‌‎‎های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲
کاروان ورزش ایران
فدراسیون های ورزشی
پیمان فخری
مهدی علی نژاد

زمان انتشار : ۸ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۸

منبع » مهر
 

آمار انجمن

موضوع ها
47,872
ارسال ها
54,274
کاربران
3,260
جدیدترین کاربران
klose
عقب
بالا