پنت هاوس چیست

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

پنت هاوس چیست / پنت هاوس مشهد / پنت هاوس شیراز / پنت هاوس آینه بغل / پنت هاوس دیوار / پنت هاوس زعفرانیه / پنت هاوس اصفهان / پنت هاوس اصفهان / پنت هاوس کیش / پنت هاوس چیست ویکی پدیا/نمونه پنت هاوس/پنت هاوس 54 میلیاردی/طراحی پنت هاوس/پنت هاوس مشهد/پنت هاوس شیرازچه کسانی پنت هاوس دارند/پنت هاوس اصفهان

پنت هاوس چیست ؟
آخرین طبقه یا طبقات آخر در برخی از ساختمان های بلند به صورت مجلل و خاص ساخته می شوند همچنین این طبقات دارای دید مناسب و تراس های روباز و بزرگ هستند و در واقع می توان گفت معماران ساختمان بیشترین هنر خود را در طراحی پنت هاوس به نمایش می گذارند.

پنت هاوس چیست (2).jpg

بررسی ویژگی های پنت هاوس
امروزه به برخی از واحدهایی که در بالاترین طبقه ساختمان نیز قرار ندارند ولی دارای امکانات رفاهی و طراحی مدرن و مجللی می باشند پنت هاوس گفته می شود همچنین این واحد های آپارتمانی لوکس و شیک اغلب به صورت آپارتمان دوبلکس ساخته می شوند. در ادامه به بررسی ویژگی های این واحدهای آپارتمانی خواهیم پرداخت :

۱٫ گران قیمت بودن

قیمت این خانه ها بسیار گران و باور نکردنی است و گران بودن آن ها در همه نقاط دنیا مشترک است و تهران نیز از این مورد استثناء نمی باشد.

۲٫ تفاوت با سایر طبقات برج

یکی دیگر از ویژگی های این واحدهای آپارتمانی تفاوت زیاد آن ها با سایر واحدها و طبقات برج می باشد و این الزام باعث می شود که این طبقه از ساختمان به صورت لوکس و مدرن تر از دیگر طبقات به نظر برسد.

۳٫ داشتن امکانات لاکچری و خاص

امکانات این واحدهای آپارتمانی لوکس به صورت خاص و منحصر به فرد است به صورتی که انسان را مسحور خود می سازد که برخی از این امکانات عبارتند از روف گاردن و استخر روی بام و جکوزی و سونا و آسانسور اختصاصی ویژه حمل ماشین به داخل واحد و آسانسور شیشه ای اختصاصی و شیرآلات و دستگیره های آب طلا و سیستم سرمایشی و گرمایشی از کف و استفاده از انواع روش های تولید برق نظیر تولید برق از خورشید و آشپزخانه مبله و سیستم ضد حریق و سیستم صوتی و زمین ورزشی و باغچه.

پنت هاوس چیست (1).jpg

۴٫ داشتن مساحت بالا

مساحت پنت هوس از ۲۰۰ متر بدون محاسبه تراس شروع می شود و تا بالای ۱۰۰۰ متر می باشد همچنین مساحت این واحدهای آپارتمانی نیز نسبت به مکان و منظره و میدان دید و لوازم و طراحی های خاص و … بستگی دارد.

مزایای زندگی در پنت هاوس
افرادی که در پنت هاوس ها زندگی می کنند می توانند از سبک زندگی مدرن و امکانات رفاهی و لوکس استفاده نمایند.
این خانه ها اغلب در دل شهرهای شلوغ واقع شده اند ولی به صورت شگفت انگیزی از شلوغی شهر فاصله دارند از این رو برای افرادی که به آرامش روحی نیازمند می باشند انتخابی ایده آل محسوب می شوند.
این واحدهای آپارتمانی دارای مساحت زیاد و فضای بیرونی فراخی می باشند و به خوبی حریم خصوصی افراد را حفظ می نمایند.
افرادی که در این خانه های آپارتمانی بزرگ و لوکس زندگی می کنند دسترسی آسانی به رستوران ها و هتل و مراکز خرید و مدارس و … دارند.
این خانه ها چشم انداز فوق العاده ای از مناظر شهر و اطراف آن را به افراد می دهد.

معایب زندگی در پنت هاوس
ساکنین این خانه های آپارتمانی زندگی کاملا دوری از دیگر افراد ساختمان دارند که با وجود دنج بودن در بلند مدت می تواند کسل کننده باشد.
رفتن به بالاترین طبقه از یک برج گاهی برای افراد و مهمان هایی که به این واحدهای آپارتمانی رفت و آمد می کنند خسته کننده و دشوار می باشد.
در صورتی که این طبقه از ساختمان دارای آسانسور شخصی نباشد افراد در ساعات اوج رفت و آمد زمان زیادی برای استفاده از آسانسور معطل می شوند.
با توجه به اینکه این واحد های آپارتمانی در آخرین طبقه از ساختمان قرار دارند مشکلات خاص مانند خراب شدن ایزوگام و … ممکن است باعث آزار ساکنین شود.

پنت هاوس نمادی از یک زندگی لاکچری می باشد و در ساخت آن از بهترین نوع مصالح ساختمانی و کف سازی لوکس و لوازم گران قیمت استفاده می گردد و به علت امکانات تفریحی و رفاهی و طراحی بی نظیری که دارد متفاوت و خاص به نظر می رسد.


.
 
  • برچسب ها
    طراحی پنت هاوس نمونه پنت هاوس پنت هاوس 54 میلیاردی پنت هاوس آینه بغل پنت هاوس اصفهان پنت هاوس دیوار پنت هاوس زعفرانیه پنت هاوس شیراز پنت هاوس شیرازچه کسانی پنت هاوس دارند پنت هاوس مشهد پنت هاوس چیست پنت هاوس چیست ویکی پدیا پنت هاوس کیش
  • بالا