مهاجمان فنرباغچه عامل همبازی شدن صیادمنش با «مسوت اوزیل»

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,296
79
خبر ورزشی امروز | مهاجمان فنرباغچه عامل همبازی شدن صیادمنش با «مسوت اوزیل» ، در همیارخاص بخوانید


به گزارش خبرنگار مهر، اللهیار صیادمنش که تحت قرارداد با فنرباغچه است، سال ۲۰۲۰ به صورت قرضی به زوریا لوهانسک اوکراین رفت و عملکرد قابل توجهی در این تیم داشت. قرارداد قرضی صیادمنش یک ماه دیگر با زوریا تمام می شود و فنرباغچه قصد دارد این بازیکن را مجددا بازگرداند و از وی استفاده کند.

روزنامه fotomac ترکیه در گزارشی به بررسی تصمیم باشگاه فنرباغچه برای بازگرداندن صیادمنش پرداخت و دلیل این تصمیم را عملکرد ضعیف مهاجمان جدید فنرباغچه دانست.

این روزنامه نوشت: «اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی تیم فوتبال فنرباغچه در نقل و انتقالات ژانویه به فنرباغچه باز خواهد گشت. این مهاجم جوان با توجه به اینکه زوریا اوکراین قادر به پرداخت مبلغ ۳.۵ میلیون یورویی برای جذب دائمی اللهیار نیست، به جمع آبی های زرد و تیره بازخواهد گشت. اللهیار صیادمنش در صورت بازگشت به فنرباغچه چه کمکی خواهد کرد؟ تفاوت بین مهاجمان فعلی فنرباغچه یعنی “سردار دورسون،” “انر والنسیا” و “مرگیم بریشا” چیست؟»

در ادامه این مطلب با اشاره به عملکرد ضعیف دو مهاجم جدید فنرباغچه یعنی دورسون بریشا آمده است: «در ابتدای فصل، فنرباغچه خط حمله خود را با سردار دورسون و مرگین بریشا تقویت کرد و تصمیم گرفت از انر والنسیا در منطقه فعلی استفاده کند. والنسیا فصل گذشته در فنرباغچه به عنوان بال راست و چپ بازی می کرد اما عملکرد این ستاره اکوادوری در خط حمله هم قابل قبول بود. فنرباغچه از دورسون و بریشا انتظارات زیادی داشت اما همه چیز آنطور که انتظار می رفت پیش نرفت. پس مسئولان فنرباغچه به ویتور پریرا (سرمربی تیم) پیشنهاد دادند که اللهیار صیادمنش را نیز در جستجوی مهاجم جدید در نقل و انتقالات نیم فصل، مورد ارزیابی قرار بدهد.»این روزنامه ترکیه ای در بخش دیگر گزارش خود آورده است:

« آیا اللهیار می تواند در دومین فصل حضورش در فنرباغچه موفق باشد؟ انر والنسیا که در فنرباغچه با فرم خوبی فصل را آغاز کرد، به دلیل مصدومیت هایی که بعدا متحمل شد از ۱۱ مسابقه دور ماند. او تاکنون ۷ گل به ثمر رسانده و ۲ پاس گل داده است. با این حال، خریدهای جدید یعنی سردار دورسون و مرگیم بریشا کمتر از حد انتظار بودند. در حالی که سردار ۱ گل و ۱ پاس گل دارد، بریشا ۳ گل به ثمر رسانده و ۳ پاس گل داده است.

اللهیار صیادمنش بارها به دلیل عملکردش در زوریا به عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ اوکراین انتخاب شده است. این مهاجم جوان در این فصل ۸ گل به ثمر رسانده و ۴ پاس گل داده است. فنرباچه از او انتظار زیادی دارد. مدیران فنرباغچه می‌دانند که بازار نقل و انتقالات اللهیار در اروپا کاملاً باز است و به همین دلیل می‌خواهند او را ارزیابی کنند تا با رقم‌های بالاتر به باشگاه‌های دیگر بفروشند.»

به گزارش خبرنگار مهر، در تیم فنرباغچه «مسوت اوزیل» ستاره سابق تیم ملی آلمان و تیم های رئال مادرید و آرسنال هم حضور دارد و بازی کردن مهاجم ایران در کنار این هافبک پر افتخار می تواند تجربه جالب توجهی باشد.​برچسب این خبر :
اللهیار صیادمنش
تیم فوتبال زوریا لوهانسک
تیم فوتبال فنرباغچه
مسوت اوزیل

زمان انتشار : ۸ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۳۱

منبع » مهر
 
 • برچسب ها
  هیچ
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,731
  ارسال ها
  56,167
  کاربران
  3,416
  جدیدترین کاربران
  الهه فتحی پور
  عقب
  بالا