ماجرای استوری جنجالی یک اراکی علیه پرسپولیس

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,287
79
ماجرای استوری جنجالی علیه پرسپولیس | ماجرای استوری یک اراکی علیه پرسپولیس |

انتشار یک استوری توسط یکی از هواداران آلومینیوم و تگ‌کردن سرپرست این تیم موجب شد تا وی آن را بازنشر کند. تصویری که ناراحتی تماشاگران پرسپولیس را به همراه داشت.

به گزارش همیارخاص؛ انتشار یک استوری توسط یکی از هواداران آلومینیوم و تگ‌کردن سرپرست این تیم موجب شد تا وی آن را بازنشر کند. تصویری که ناراحتی تماشاگران پرسپولیس را به همراه داشت.

پس از پایان مسابقه تیم‌های آلومینیوم و پرسپولیس که با برتری یک بر صفر اراکی‌ها همراه شد و تا ساعت‌ها پس از پایان بازی جشن و پایکوبی مردم این شهر را به همراه داشت، در فضای مجازی هم هواداران این تیم به خوشحالی پرداختند و به اعضای تیم آلومینیوم تبریک گفتند که در این بین انتشار یک استوری حاشیه‌هایی به همراه داشت.

انتشار یک استوری توسط یکی از هواداران آلومینیوم و تگ‌کردن سرپرست این تیم موجب شد تا وی آن را بازنشر کند. تصویری که ناراحتی تماشاگران پرسپولیس را به همراه داشت.

حمیدرضا امیدوار، مدیر تیم فوتبال آلومینیوم در این مورد اظهار داشت: پس از بازی روز دوشنبه با موجی از پیام‌های تبریک روبه‌رو بودم و متاسفانه در این میان سهوا تصویری که متن مناسبی نداشت را بازنشر کردم که به هیچ‌وجه با افکار و رفتار بنده همخوانی نداشته و متاسفانه هواداران پرسپولیس را آزرده خاطر کرد

وی تاکید کرد: بنده در شرایط پس از مسابقه که هواداران تا ساعت‌ها مقابل هتل بودند و اطراف تیم نیز شلوغ بود، متوجه متن آن استوری اینستاگرامی نشدم و آن را بازنشر کردم که نباید این اتفاق می‌افتاد.

امیدوار گفت: فوتبال فضای دوستی و احترام در کنار رقابت است. عمیقا به این مساله اعتقاد دارم و بابت اشتباهی که سهوا اتفاق افتاد، شدیدا ناراحت هستم و از هواداران پرسپولیس و همه اهالی فوتبال عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم این پیام صادقانه مقبول همه اهالی فوتبال باشد./ منیبان

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۶ – ۱۱ آبان ۱۴۰۰ – 2021 November 02
 
 • برچسب ها
  استوری جنجالی یک اراکی علیه پرسپولیس ماجرای استوری جنجالی علیه پرسپولیس ماجرای استوری یک اراکی علیه پرسپولیس
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,722
  ارسال ها
  56,132
  کاربران
  3,409
  جدیدترین کاربران
  Mehdi00842
  عقب
  بالا