زن پژمان جمشیدی تو زیر خاکی

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
زن پژمان جمشیدی تو زیر خاکی ، را در همیارخاص بخوانید

زندگی ژاله صامتی بازیگر زیرخاکی ؛ از ازدواج هنری و دخترانش تا اوج شهرت (۳۶۶)​


ژاله صامتی بازیگر کشورمان که نامزد دریافت سیمرغ برای بازی در فیلم سینمایی درخونگاه شده است در سریال طنز زیرخاکی که برای رمضان ۹۹ انتخاب شده هنرنمایی کرده است. این بازیگر باتجربه ازدواج کرده و دو دختر دارد که دختر بزرگتر وی یاس ازدواج کرده است. در ادامه به بهانه هنرنمایی وی در سریال زیر خاکی در نقش پریچهر به کارگردانی جلیل سامان مروری داریم بر زندگی ژاله صامتی که در پرشین وی مشاهده می کنید.

زندگی ژاله صامتی​


ژاله صامتی متولد در سال ۱۳۵۱ و فارغ‌التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنر است. فعالیت هنری خود را با حضور کوتاه در فیلم «دت یعنی دختر» به کارگردانی ابوالفضل جلیلی آغاز کرد و پس از آن در سال ۱۳۷۳ به عنوان بازیگر نقش اول فیلم «دشت ارغوانی» به کارگردانی نادر مقدس انتخاب شد.

شروع فعالیت حرفه ای ژاله صامتی

او فعالیت حرفه ای را با بازی در فیلم‌ های سینمایی «سایه به سایه»، «از جنوب تا شمال»، «خفاش»، «آخرین نبرد»، «فرار مرگبار» و «مربای شیرین» در پی گرفت. وی همچنین در مجموعه‌ های تلویزیونی متعددی از جمله «یحیی و گلابتون»، «سفر به سرزمین ملائک»، «هتل»، «فکر پلید»، «مجتمع فرخ و فرج»، «آژانس دوستی» و «این زمینی‌ ها» حضور داشته است.

ژاله صامتی تا کنون در جشنواره فیلم فجر، موفق به دریافت سیمرغ بلورین نشده است. اما در سال ۱۳۹۴ برای بازی در فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی، نامزد دریافت سمیرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. ژاله صامتی در سال ۱۳۹۸ برای بازی در فیلم در وجه حامل، برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره شهر شد.

ازدواج ژاله صامتی و دخترانش یاس و نیاز

ایرج سنجری بازیگر ، مترجم و دوبلور کشورمان همسر ژاله صامتی است تحصیلات وی در رشته کارگردانی از کشور کانادا می باشد و سال هاست که در کنار همسرش عاشقانه زندگی را سپری می کنند و از زوج های ماندگار سینمای ایران هستند. این زوج دو دختر به نام های یاس متولد دهه ۷۰ و نیاز متولد دهه ۸۰ می باشند و لازم به ذکر است که دخترش یاس ازدواج کرده است.

همسر ژاله صامتی، دوبلور و مدیر دوبلاژ بوده و فرزند علی اصغر سنجری، کارگردان می باشد. همسر ژاله صامتی نیز دانش اموخته رشته هنر است و در زمینه کارگردانی تحصیل کرده است.

بازی ژاله صامتی در سریال طنز زیرخاکی

«زیرخاکی» با کارگردانی جلیل سامان، تهیه‌ کنندگی رضا نصیری و بازی پژمان جمشیدی،ژاله صامتی، هادی حجازی‌ فر، نادر فلاح، امید روحانی، ایرج سنجری، اصغر نقی‌ زاده و.‌..از تولیدات گروه فیلم و سریال سیما فیلم است که در این شب های ماه رمضان رویآنتن شبکه یک رفته است.

قصه این مجموعه درباره مردی است که دنبال «زیرخاکی» است و برای یافتن گنج درگیر ماجراهایخنده داری می شود. این سریال در دو مقطع تاریخی به تحولات ایران پیش و پس از پیروزیانقلاب شکوهمند اسلامی خواهد پرداخت.

ژاله صامتی در سریال زیر خاکی در نقش پریچهر که نقش اول زن سریال می باشد. در مقابل پژمان جمشیدی هنرنمایی کرده است.

زندگی ژاله صامتی بازیگر سریای زیرخاکی​


واکنش ژاله صامتی به حاشیه‌ های سریال «زیرخاکی»

ژاله صامتی درباره هم بازی بودن با بازیگران حرفه‌ای سینما گفت: پیش‌تر با هادی حجازی‌فر همبازی نبودم، اما کار با وی برایم تجربه خوبی بود. با پژمان جمشیدی پیش‌تر تئاتر و فیلم کار کرده بودم؛ زوایای بازی وی را می‌شناختم و به همین دلیل به زبان مشترک در بازی رسیدیم.

بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درباره قسمت‌ های پخش شده سریال زیرخاکی بیان کرد:تاکنون سه قسمت از سریال پخش شده از کامنت‌هایی که دارم خدا را شکر مخاطب کاررا پسندیده و با سریال ارتباط برقرار کرده است. به نظرم در ادامه هم سریال می‌تواندمخاطب را با خود همراه کند، زیرا کار بسیار جذاب و دوست داشتنی است

وی درباره نقش خود توضیح داد: من پریچهر را بازی کردم و برای ایفای آن تمام تلاش و توانم را به کار بردم تا ببینیم مخاطب چه قضاوتی درباره آن خواهد داشت.

صامتی درباره حواشی اخیری که برای سریال پیش آمد گفت: خدا را شکر سریال پخش شد. ما همه نگران بودیم. افراد از من جویا بودند که سریال چه سرنوشتی خواهد داشت و من جوابی نداشتم. از این که به خاطر خطا، صحبت و یا رفتار یک فرد تمام افراد مورد مواخذه قرار بگیرند و زحمات یک عده زیر سوال برود بسیار سخت و طاقت‌ فرساست.

وی در پایان افزود: جدای این که چقدر رفتار یا کردار فرد غلط است و چقدر درست، اما در اینموقعیت‌تر و خشک با هم می‌سوزند. حاصل ۲ سال تلاش افراد به خاطر یک رفتار سلیقه‌ایتحت تاثیر قرار می‌گیرد. خدا را شکر در این موضوع درایت شد و سریال پخش شد.از کامنت‌هایی که به من می‌ رسد متوجه شدم مخاطب پیگیر پخش سریال بود.امیدوارم برای لحظاتی بیننده تلویزیون حالش خوب باشد.

زندگی ژاله صامتی و گفتگو با وی درباره فضای مجازی و بازیگران​


انتقاد ژاله صامتی از فعالیت مجازی بازیگران

ژاله صامتی می‌گوید: اگر می‌خواهید مردمی باشید، اتوبوس و مترو سوار شوید. شما نمی‌توانید در برج فلان بنشینید و با ماشین آخرین مدل از پارکینگ بیرون بیایید و از مکان‌های خاص خرید کنید و هیچ ارتباطی با مردم هم نداشته باشید، بعد ادعادی مردمی بودن کنید.

واکنش سلبریتی‌ها در مسائل مختلف اجتماعی و سیاسی به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در جامعه تنها مختص ایران نبوده و سلبریتی‌ها در مقیاس جهانی نیز از چنین ابزاری برخوردار هستند اما تفاوت از جایی آغاز می‌شود که هجمه‌ای شدید علیه سلبریتی‌ها به راه افتاد. درباره این موضوع با ژاله صامتی (بازیگر سینما، تئآتر و تلویزیون) گفتگو کردیم.

شما مخالف حرف زدن در فضای مجازی هستید. آیا معتقدید که هنرمند باید این توانایی را داشته باشد که از طریق هنرش مشکلات جامعه خود را به نمایش بگذارد؟

دقیقا. ما اصلا آدم حرف زدن نیستیم، ما آدم اجرایی هستیم. اگر قرار بود که آدم حرف زدن باشیم،به پشت میزهایمان می‌رفتیم و در مورد مسائل مختلف حرف می‌زدیم. کار بازیگر کار اجرایی استو نیازی به حرف زدن ندارد. می‌توان یک خط داستان را برداشت، به صحنه رفت و دوساعت قصه را تحویل تماشاگر داد.

این آدم‌هایی که اکنون در فضای مجازی، مدام درباره‌شان حرف می‌زنند، اصلا آدم‌هایی نیستندکه در حال انجام کار باشند. خیلی از آنها حتی سال‌هاست که جلوی دوربین نرفته و شخصااسم آنها را از همین طریق (فضای مجازی) می‌شناسم.

به نوعی وقتی می‌گویند که همکار شما هستند، واقعا نمی‌دانم آن خانم یا شخص دیگر، بازیگر هستند یا به کار دیگری مشغولند. اما برخی دوستان آمده‌اند که مطرح باشند و می‌خواهند با حاشیه‌سازی آدم‌های بزرگی شوند.

در صورتی که اگر شما بازیگران، نویسندگان و کارگردانانی که در حال کار هستند را رصد کنید، خواهید دید که یک خط اضافه هم در این فضا نمی‌نویسند و کار عجیب و غریب انجام نمی‌دهند.

یعنی رویکرد برخی از بازیگرانی سبب شده تا این هجمه علیه هنرمندان شکل بگیرد. حالا چه باید کرد؟

برخی افراد از رستوران رفتن، سفر رفتن و موارد مختلف زندگی شخصی خود پست می‌گذارند.در مقابل من سالی به ۱۲ ماه هیچ پستی را نشر نمی‌دهم، مگر اینکه بخواهم از شغلییا کسی حمایت کنم.

فردی به من می‌گفت تو این همه از کارهای دانشجویان تئاتر تبلیغ می‌گذاری، ممکن است که سوءتفاهم شود و عده‌ای بگویند که احتمالا از آنها پول می‌گیرد، گفتم اگر با یک پست از یک گروه ناشناخته تئاتر کسی فکر می‌کند که من از آنها پول گرفته‌ام، بگذار هر فکری که دوست دارد بکند.

من کار همه هنرجوها و دانشجویان را می‌بینم و از آنها حمایت می‌کنم. چون معتقدم نسل ما در حال رفتن است و نسل دیگری باید جای ما بیایند. پس بهتر اینکه آدم‌هایی بیایند که متخصص باشند.

چند وقت قبل تهیه‌کننده برنامه‌ای تلویزیونی با من تماس گرفت و پیشنهاد اجرا به من داد. به تهیه‌کننده برنامه گفتم خیلی متاسفم که این را می‌گویم ولی راه را غلط می‌روید.

اجرای برنامه و به‌طور کل مجری‌گری یک تخصص بوده و بازیگری تخصصی دیگر است که با هم خیلی فرق می‌کنند. متاسفانه ایشان هم تقصیر نداشت و می‌گفت که این در جامعه ما جا نیفتاده و برای آن تعریفی وجود ندارد. گفتم تعریف نشده، چون برای آن تعریف نکرده‌اید که اکنون برخی متوجه این تفاوت نیستند.

بازیگری و اجرا هیچ ارتباطی به هم ندارند. بله می‌شود که شما بازیگر باشید، مجری هم باشید.ولی این به آن معنا نیست که من هم بتوانم آن کار را انجام دهم. یعنی فکر کنم چونبازیگر هستم، مجری هم می‌توانم باشم.

اگر همه چیز تفکیک شود و ما یاد بگیریم که هرکار خودش را درست انجام دهد و افراد در جایگاه خودشان باشند، اتفاق خیلی خوبی خواهد افتاد. کار بازیگر روی صحنه بوده و رسالت دیگری دارد.

یک زمان هست که من در حال تئاتر کار کردن هستم، برای تبلیغات و جذب مخاطب،از پشت صحنه تئاتر و یا تمرین‌های کار فیلم می‌گذارم، آن یک تعریف دیگر بوده که در راستایکار است. ولی وقتی از آبگوشت خوردن در خانه‌ام و خوش و بش کردن با خانواده‌ام فیلم بگیرمو برای مردم منتشر کنم، اسم آن مردمی نمی‌شود؛ این یعنی من حدود خانوادگی‌ام را رعایت نکردم.

بعد جالب است که همین دوستان وقتی که در کامنت‌ها برایشان چیزهایی می‌نویسند، معترض می‌شوند. اگر می‌خواهید مردمی باشید، اتوبوس و مترو سوار شوید.

زندگی ژاله صامتی بازیگر مطرح کشورمان​


شما نمی‌توانید در برج فلان بنشینید و با ماشین آخرین مدل از پارکینگ بیرون بیایید و از مکان‌هایخاص خرید کنید و هیچ ارتباطی با مردم هم نداشته باشید، ولی نمی‌توان اینطور فکر کنید،چون هنگام شام خوردن در بالکن خانه از طریق فضای مجازی با مردم حرف زدید،مردمی شدید؛ نه اینطور نیست.

هروقت با مردم اتوبوس و تاکسی سوار شدید و بین آنها چرخیدید و باهم به پارک و پاساژ و جاهای مختلف رفتید، می‌توانید بگویید که من مردمی هستم. همین دوستان با این سبک از زندگی در مورد همه چیز هم اظهارنظر می‌کنند. خب این رفتارها غلط است.

فضای مجازی که به سلبریتی‌ها چنین قدرتی را داده، چقدر می‌تواند علیه آنها عمل کند مثلا موجب سقوط یک بازیگر و حذف او شود؟

از شما می‌پرسم اکنون مگر چنین اتفاقی رخ نداده و افرادی حذف نشده‌اند؟اتفاقا این موضوع برای خیلی‌ها رخ داده و اکنون نیز برای برخی دیگر در حال اتفاق افتادن است.دلیل این مسئله همین فضای مجازی بوده که به ضررشان عمل کرده است.

چراکه وقتی مردم این افراد را نمی‌دیدند و از آنها خبر نداشتند، مقداری دلشان برای آنها تنگ می‌شد. اما الان که آنها را مرتب از نزدیک می‌بینند، این موضوع کم‌کم دافعه ایجاد کرده و برایشان چندش‌آور می‌شود. به نوعی از یک جا به بعد دیگر برای تماشاگر جاذبه‌ای ندارد.

فضای مجازی قطعا به همان اندازه که فکر می‌کنند مفید بوده، می‌تواند مخرب باشد.از نظر من اتفاقا از شروعش مخرب است. اگر در فضای مجازی دوری بزنید،متوجه می‌شوید که چه کسانی در این فضا اینقدر فعال هستند و درباره همه چیز اظهارنظر می‌کنند.

خیلی از این افراد کسانی هستند که یا کاری به آنها پیشنهاد نمی‌شود یا سال‌هاست که به صحنه نرفته‌اند. یعنی جزو افرادی بودند که خیلی فعال نبودند. این دوستان فکر می‌کنند حاشیه داشتن برای آنها خیلی بهتر است.

زندگی ژاله صامتی و دخترانش یاس و نیاز​


گفت وگوی مادر و دختری با ژاله صامتی

دنیای مادران و دختران دنیایی زنانه، لطیف و زیباست. بخصوص اگر مادرها به نحوی با فرزندشان رفتار کنند که حس دوستانه‌ای هم در این میان شکل بگیرد. همه دخترها به مادران‌شان وابسته هستند و همه مادران از اینکه در کنار دختران خود وقت بگذرانند لذت می‌برند.

دخترها در هر سن و سالی همدم مادر هستند و حتی ازدواج و بچه‌دار شدن هم نه‌تنها آنها را از مادرشان دور نمی‌کند که باعث هرچه نزدیک‌تر شدن‌شان هم می‌شود.

دنیای زنانه ژاله صامتی و دختران مهربانش یاس و نیاز هم یکی از همین دنیاهای زیبا و خواستنی است. صامتی جمع خودش و دخترانش را اکیپی زنانه می‌داند که در کنار هم حسابی خوش و شادند.

در یکی از روزهای بهاری میزبان ژاله صامتی بازیگر خوب کشورمان و دختران دوست داشتنی‌اش شدیم و با آنها گپ و گفت جالبی داشته‌ایم در مورد دنیای مادرانه دخترانه‌شان. خواندن این گفت‌وگوی صمیمانه را به همه مادران و دختران ایده‌آلی پیشنهاد می‌کنیم.

دنیای مادر بودن

ژاله صامتی: اگر یک بازیگر دنیای مادر بودن را تجربه کند به او در ایفای نقش یک مادر خیلیکمک خواهد کرد. ما بازیگران بسیاری داشته‌ایم که نقش مادر را داشته اند و خوب همبازی کرده‌اند اما اگر تجربه مادر بودن در دنیای حقیقی را داشته باشند حسی که رویصحنه یا جلوی دوربین ظاهر می‌شود هم حقیقی خواهد بود.

خود مادر بودن خارج از هر شغل و هر حیطه‌ای به نظرم از موهبت‌های بزرگی استکه خداوند به یک زن بخشیده. این حس آنقدر شیرین و خوشایند استکه با هیچ چیز دیگری نمی‌توانم مقایسه‌اش کنم.

یاس برایم مثل عروسک بود

ژاله صامتی: فاصله سنی من با یاس بیست و شش سال است و این فاصله سنی نسبتاکم باعث شد در ابتدا مادر شدن برایم شکل خاله بازی باشد. (می‌خندد) به خصوصاینکه فانتزی‌های بامزه‌ای از مادر شدن در ذهن داشتم و یاس برایم هم حکم بچهرا داشت و هم مانند عروسک و اسباب بازی‌ام بود. (می‌خندد) داشتن یاس برایمتجربه‌ای هیجان‌انگیز بود که تا مدت‌ها وقتی او را ‌تر و خشک می‌کردم و شیر می‌دادمبا خود می‌گفتم « یعنی این بچه منه؟» و باورم نمیشد که صاحب یک دختر کوچولو شده‌ام.

مادر و دختر فروردینی

ژاله صامتی: من و یاس چون متولد ماه فروردین هستیم عواطفی شبیه به هم داریم.ما اینطور نیستیم که محبت مان را در کلام بروز دهیم. اما نیازبرعکس ماست و محبت کلامی دارد و خیلی به من می‌چسبد.

(می‌خندد) من کلا خیلی اهل چلاندن بچه‌ها نیستم و زیاد بغل‌شان نمی‌کنم؛ به همین خاطرهم همه بچه‌ها ارتباط خیلی خوبی با من دارند چون از اینکه مرتب کسی بغل‌شان کندو ماچ‌شان کند خوش‌شان نمی‌آید. در مورد بچه‌های خودم هم این طور بودم.

اتفاقا خواهرهایم می‌گفتند چطور می‌توانی بچه‌هایت را محکم بغل نکنی و نچلانی و من هممی‌گفتم من از تماشای‌شان بیشتر لذت می‌برم و کیف می‌کنم.البته نیاز اخلاقش با یاس فرق دارد و دوست دارد در آغوش من باشد.

اتفاقا روزی هم که به دنیا آمده بود بخش را با جیغ و هوار روی سرش گذاشته بود. (می‌خندد)و به محض اینکه برای شیر دادن به آغوش من دادند آرام شد. خلاصه کل روز در آغوش منبود و تا از من جدا می‌شد جیغ می‌کشید و گریه می‌کرد.

نام نیاز را یاس انتخاب کرد

ژاله صامتی: نام یاس را من انتخاب کردم. همه از تک سیلابی بودن این اسم تعجب کرده بودندو فکر می‌کردند تلفظش سخت است اما خیلی زود عادت کردند. نام نیاز را اما خواهرش انتخاب کرد.کلی اسم انتخاب کرده بودیم و کاندیدا داشتیم اما یک بار که داشتم خاطره‌ای را برای یاس تعریفمی‌کردم نام نیاز را بردم و به یاس گفتم: « راستی نیاز هم اسم دختر است» و یاس همسریع گفت همین اسم را روی خواهرم می‌گذاریم.

اهل تئاتر دیدن هستیم

ژاله صامتی: ما با هم به سینما، کنسرت و تئاتر می‌رویم. تماشای تئاتر از برنامه‌هایهمیشگی‌مان است و ماهی حداقل سه، چهار بار به دیدن تئاتر می‌رویم.

بچه‌های من از نوزادی به تئاترشهر رفته‌اند. وقتی یاس کوچک بود با خودم به محل تمرین می‌بردم و در محل کوچکی با اسباب‌بازی‌هایش آرام بازی می‌کرد. هر دو عاشق تئاترشهر هستند چون در این محیط بزرگ شده و بازی کرده‌اند و کلی خاطره دارند.

یاس: وقتی هنوز نیاز به دنیا نیامده بود تنها گوشه‌ای بازی می‌کردم اما با تولد نیاز همبازیپیدا کردم و با هم در کنار گروه تئاتر آرام بازی می‌کردیم و خیلی بهمان خوش می‌گذشت.نیاز: هنوز هم با مامان زیاد به تماشای تئاتر می‌رویم.رفتن به کافه هم از برنامه‌های تفریحی‌مان است.

ژاله صامتی: بچه‌ها کافه را خیلی دوست دارند و کافه زیاد می‌رویم. حُسن داشتن دختر ایناست که می‌توانم با آنها ورزش‌های مشترک داشته باشم. با دخترهایم زیاد استخر می‌رویم.برنامه پیاده‌روی با نیاز هم همیشه برقرار است. چون هر دو تپل هستیم و پیاده‌رویمشترک‌مان هم زیاد است. (می‌خندد)

به مادرم افتخار می کنم

یاس: به مادرم افتخار می‌کنم اما پُز بازیگر بودن ایشان را نمی‌دهم؛ حتی در مدرسه هم هیچ وقتنمی‌گویم مادرم بازیگر است و بچه‌ها بعدا خودشان می‌فهمند. بعضی وقت‌ها با تعجب می‌پرسند« چرا قبلا نگفته بودی مامانت بازیگره؟» و من هم جواب می‌دهم چون این هم یک شغلاست و فرقی با بقیه کارها ندارد.

دوستان و هم‌کلاسی‌هایم معمولا در مورد بازیگری یا پشت صحنه کارها از من سوال می‌کنند؛مثلا می‌پرسند: « فلان بازیگر هم کنار مامانت بازی میکنه ؟ » یا اینکهدوست دارند در مورد دیگر بازیگرها و زندگی‌شان بدانند.

در خواست ویژه از خدا

ژاله صامتی: من همیشه تا قبل از تولد نیاز می‌گفتم فقط یک بچه کافی است و تک‌فرزندی خوب است. همیشه هم دوست داشتم دختر داشته باشم. اتفاقا وقتی یاس را باردار بودم سونوگرافی تا به آخر جنسیت بچه را نشان نداد و من همیشه با خودممی‌گفتم خدایا بچه‌ام سالم باشد اما دختر هم باشد. (می‌خندد)

راستش من اصلا روحیه پسر داشتن ندارم و در دوران بارداری‌ام هم اول اسم یاس را انتخاب کردم.با اینکه دوست داشتم تنها یک فرزند داشته باشم اما بعد از گذشت چند سال یاس مرتببه ما می‌گفت تنهاست و دوست دارد خواهر یا برادر داشته باشد.

تصمیم‌گیری برای داشتن فرزند دوم سخت بود چون هم دوست داشتم ادامه تحصیل بدهمو هم پایان‌نامه تحصیلی‌ام با زایمان اولم مصادف شده بود و می‌دانستمبا داشتن یک نوزاد چقدر درس خواندن سخت است.

ضمن اینکه شغل ما به خاطر عدم نظم زمانی سخت‌تر است و مادر بودن یک بازیگر شایدبه نسبت سایر زنان حتی دشوار‌تر باشد. من از یک ماهگی یاس را با خودم سر صحنهفیلمبرداری یا تمرین تئاتر می‌بردم و مرتب با خودم فکر می‌کردم حالا با دو بچه کارمسخت‌تر هم می‌شود اما در ختم مادربزرگم در یک لحظه تصمیم‌ام را گرفتم.

در شلوغی آن مراسم با خودم خلوت کردم و دیدم من و خواهرهایم در کنار مادرمان هستیمکه به تازگی مادرش را از دست داده و دختر‌خاله‌هایم همراه و همدل خاله‌ام هستند.

دیدن این جمع گرم و صمیمی و همدلی بسیار زیادی که بین همه ما بود و فکر کردن به این موضوع که بالاخره من و همسرم این دنیا را ترک می‌کنیم و خوب است یک هم‌خون در کنار یاس باشد، باعث شد تصمیم بگیرم باز هم بچه‌دار شوم و حالا هماز اینکه این تصمیم را گرفتم و نیاز عزیزم را به این دنیا آوردم خیلی خوشحالم.

سلام سینما , روزیاتو , روابط عمومی سیما فیلم , برنا , خبرآنلاین , ایلنا , مجله زندگی ایده آل

عکس زن پژمان جمشیدی در فیلم زیرخاکی​


توسط مدیریت · ۶ ماه قبل

عکس متفاوت از ژاله صامتی زن پژمان جمشیدی در زیرخاکی و نامه نیوز​


ژاله صامتی در فیلم سینمایی تگزاس بسیار خوش در خشید ژاله صامتی از جمله بازیگران متأهل است و دو دختر به نام های یاس و نیاز د

بیوگرافی تمام بازیگران سریال زیرخاکی عکس​


او با بازی در سریال پربیننده پژمان و همچنین فیلم خوب، بد، جلف به شهرت بالایی دست یافت پژمان جمشیدی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد بیوگرافی ژاله صامتی بازیگر

عکس و اسامی بازیگران سریال زیرخاکی ساعت پخش و عوامل​


پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست محبوب کشورمان نقش بازیگر نقش اول سریال زیرخاکی می باشد ساعت پخش سریال زیر خاکی این سریال در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت

زندگی ژاله صامتی بازیگر زیرخاکی ؛ از ازدواج هنری و دخترانش ت​


انقلاب شکوهمند اسلامی خواهد پرداخت ژاله صامتی در سریال زیر خاکی در نقش پریچهر که نقش اول زن سریال می باشد در مقابل پژمان جمشیدی هنرنمایی کرده

عکس های ژاله صامتی هم‌بازی پژمان جمشیدی در سریال زیر خاک​


عکس های ژاله صامتی بازیگر سریال زیرخاکی و عکس های ژاله صامتی و همسر ودخترانش نیاز و یاس و عکس های اینستاگرام ژاله صامتی را در نیک صالحی

بازیگران سریال زیرخاکی با عکس و بیوگرافی نقش​


بیوگرافی بازیگران سریال زیرخاکی فصل و با عکس و اسامی جدید هنرمندان به پژمان جمشیدی متولد بیست شهریور در تهران، مهندس عمران می باشد که سال ها

بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر سریال زیرخاکی عکس​


ازدواج و همسر؟ خواهر و برادرم ازدواج کردند ولی من من هنوز ازدواج نکردم و شرایط زندگیم این گونه پیش رفته ازدواج اتفاقیه که هنوز برای من رخ نداده

شوخی جالب هادی ساعی با پژمان جمشیدی فیلم و نشان آنلاین​


پژمان جمشیدی در زیرخاکی خوش درخشید آنچه دیگران می خوانند · لیلا بلوکات چرا ازدواج نمی کند ؟ کلیپ جنجالی · ذوق‌زدگی همسر مهدی قائدی در دبی

بازیگر نقش پری در سریال زیرخاکی و کیست بیوگراف​


بازیگر نقش پری در سریال زیرخاکی ۱ و ۲ کیست بیوگرافی و عکس های خانوادگی بازی خوب و عالی و درخشان نقش پری زن فریبرز با بازی پژمان جمشیدی در سریال

دیدار با ژاله صامتی؛ هم‌بازی پژمان جمشیدی در سریال طنز «زیر خاک​


عکس های ژاله صامتی در اینستاگرامش را ببینید اصالت تهرانی دارد و همسرش ایرج سنجری است و ۲ دختر دارد متولد ۱۳۵۲ به همراه عکس های مد و لباس

سریال زیرخاکی اسامی بازیگران، عکس و بیوگرافی آنها و تاپ ناز​


پژمان جمشیدی بازیگر متولد شهریور سال در تهران است او فوتبالیست و بازیکن سابق تیم ملی ایران است او پا به عرصه بازیگری گذاشت و تبدیل به یکی از مشهورترین

عکس ژاله صامتی در فیلم زیرخاک​


بیوگرافی تمام بازیگران سریال زیرخاکی عکس او با بازی در سریال پربیننده پژمان و همچنین فیلم خوب، بد، جلف به شهرت بالایی دست یافت پژمان جمشیدی هنوز ازدواج

عکس بازیگران زیرخاک​


عکس های بازیگران سریال زیرخاکی و بیوگرافی و نقش های بازیگران سریال زیرخاکی و پژمان جمشیدی و ژاله صامتی و مجموعه جدید تلویزیون را در عکس بازیگران زن زیرخاکی

بیوگرافی بازیگران سریال زیرخاکی و خلاصه داستان آن عوامل​


خلاصه داستان سریال زیرخاکی و بازیگران سریال زیرخاکی و گریم بازیگران پژمان جمشیدی فریبرز باغ بیشه همسر پریچهر و پدر کاوه و برادر فرهاد وپسرآقاجون

سریال زیرخاکی ساخته می شود؟ و نم نمک​


سریال زیرخاکی با بازگشت فریبرز باغ بیشه به میدان جنگ و سکانس پایانی آن با به اسارت در آمدن پژمان جمشیدی به همراه هومن برق نورد توسط نیروهای بعثی همراه بود

بیوگرافی ژاله صامتی و همسرش ایرج سنجری بازیگر نقش پر​


در ایام ماه مبارک رمضان سال ۹۹ در نقش پری در سریال زیر خاکی به کارگردانی جلیل سامان بازی می کند وی با همسرش ایرج سنجری، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، امید

پژمان جمشیدی من اعصاب نداشتم ژاله ناهار با پیاز می خوردفیلم​


خاطره جالب پژمان جمشیدی از پشت صحنه سریال تلویزیونی زیرخاکی را در بخش فرهنگی سایت خبرآزاد را مشاهده می کن

بازیگر نقش پری در سریال زیرخاکی و کیست بیوگراف​


بازیگر نقش پری در سریال زیرخاکی ۱ و ۲ کیست بیوگرافی و عکس های خانوادگی بازی خوب و عالی و درخشان نقش پری زن فریبرز با بازی پژمان جمشیدی در سریال

دیدار با ژاله صامتی؛ هم‌بازی پژمان جمشیدی در سریال طنز «زیر خاک​


عکس های ژاله صامتی در اینستاگرامش را ببینید اصالت تهرانی دارد و همسرش ایرج سنجری است و ۲ دختر دارد متولد ۱۳۵۲ به همراه عکس های مد و لباس

سریال زیرخاکی اسامی بازیگران، عکس و بیوگرافی آنها و تاپ ناز​


پژمان جمشیدی بازیگر متولد شهریور سال در تهران است او فوتبالیست و بازیکن سابق تیم ملی ایران است او پا به عرصه بازیگری گذاشت و تبدیل به یکی از مشهورترین

پری سریال زیرخاکی در کنار همسر و دختران زیبایش تصاو​


ژاله صامتی یا پری سریال زیرخاکی نقش زنی است که به همراه همسرش پژمان جمشیدی و یک پسر بچه دنبال گنج پنهان در خانه ای هستند تا بتوانند با آن به

عکس ژاله صامتی در فیلم زیرخاک​


بیوگرافی تمام بازیگران سریال زیرخاکی عکس او با بازی در سریال پربیننده پژمان و همچنین فیلم خوب، بد، جلف به شهرت بالایی دست یافت پژمان جمشیدی هنوز ازدواج

عکس بازیگران زیرخاک​


عکس های بازیگران سریال زیرخاکی و بیوگرافی و نقش های بازیگران سریال زیرخاکی و پژمان جمشیدی و ژاله صامتی و مجموعه جدید تلویزیون را در عکس بازیگران زن زیرخاکی

بیوگرافی بازیگران سریال زیرخاکی و خلاصه داستان آن عوامل​


خلاصه داستان سریال زیرخاکی و بازیگران سریال زیرخاکی و گریم بازیگران پژمان جمشیدی فریبرز باغ بیشه همسر پریچهر و پدر کاوه و برادر فرهاد وپسرآقاجون

سریال زیرخاکی ساخته می شود؟ و نم نمک​


سریال زیرخاکی با بازگشت فریبرز باغ بیشه به میدان جنگ و سکانس پایانی آن با به اسارت در آمدن پژمان جمشیدی به همراه هومن برق نورد توسط نیروهای بعثی همراه بود

بیوگرافی ژاله صامتی و همسرش ایرج سنجری بازیگر نقش پر​


در ایام ماه مبارک رمضان سال ۹۹ در نقش پری در سریال زیر خاکی به کارگردانی جلیل سامان بازی می کند وی با همسرش ایرج سنجری، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، امید

پژمان جمشیدی من اعصاب نداشتم ژاله ناهار با پیاز می خوردفیلم​


خاطره جالب پژمان جمشیدی از پشت صحنه سریال تلویزیونی زیرخاکی را در بخش فرهنگی سایت خبرآزاد را مشاهده می کن

سایر عناوین مرتبط: عکس زن پژمان جمشیدی در فیلم زیرخاکی

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ​


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

عکس های جدید

عکس آدم برفی آب شده

۳ هفته قبل

عکس های عاشقانه عکس های نوشته دار

عکس نوشته عاشقانه انگلیسی کوتاه

۱ ماه قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته رسیدم کربلا الحمدلله

۱ ماه قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته تبریک سال نو برای عشقم

۱ ماه قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته سلام مذهبی

۱ ماه قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته جملات شهید چمران

۱ ماه قبل

عکس های جدید

عکس ویلا نقلی

۱ ماه قبل

استوری اینستاگرام یا وضعیت واتساپ تصاویر عکس های پروفایل عکس های دخترونه

عکس پروفایل دخترونه لاکچری اینستا فانتزی

۱ ماه قبل

تصاویر عکس های نوشته دار

عکس نوشته خاص کانال تلگرام

۱ ماه قبل

عکس های جدید

عکس گل جنی

۱ ماه قبل

عکس های جدید

عکس تسلیت رفیق برای مادربزرگش

۱ ماه قبل

تصاویر عکس های نوشته دار

عکس نوشته باید تاوان بدی

۱ ماه قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته ای جوکر

۱ ماه قبل

عکس های جدید

عکس خودکشی سرباز

۱ ماه قبل

عکس های جدید

عکس های عروسی زین مالک

۱ ماه قبل

عکس های کارتونی عکس های نوشته دار

عکس نوشته پروفایل کارتونی بامزه

۱ ماه قبل

عکس های تبریک تولد

عکس تولد امام حسین روز پاسدار

۱ ماه قبل

عکس های جدید

عکس رهبر شهید

۱ ماه قبل

عکس های عاشقانه عکس های نوشته دار

عکس نوشته ی زیبای عاشقانه

۱ ماه قبل

تصاویر عکس های نوشته دار

عکس نوشته منظره بارانی

۱ ماه قبل

تصاویر عکس های دخترونه

عکس جونگ کوک و دوست دخترش

۷ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس میمون فروشی

۱۰ ماه قبل

تصاویر عکس های دخترونه

عکس دوست دختر اریا اکبری

۶ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس پویا پراوی

۹ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس واقعی عمر بن خطاب

۷ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس شماره ی نیکا فلاحی

۵ ماه قبل

تصاویر عکس های دخترونه

عکس زیباترین دختر سال ایران

۱۰ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس آسمان آبی زیبا

۱۱ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس سنگ الماس آسیاب

۶ ماه قبل

تصاویر عکس های دخترونه

عکس دوست دختر تهیونگ

۱۰ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس پسر زیبا و جذاب

۹ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس سایت طوبی

۹ ماه قبل

عکس های جدید

عکس لیسا قبل از عمل زیبایی

۱۰ ماه قبل

عکس های جدید

عکس واقعی شمشیر ذوالفقار حضرت علی

۹ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس زهرا قریب همسر دکتر قریب

۱۰ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس ست رفیق

۹ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس بی تی اس قبل از عمل زیبایی

۸ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس آرزو فتاحی

۹ ماه قبل

تصاویر عکس های جدید

عکس پسر نوجوان ساده

۸ ماه قبل

تصاویر عکس های دخترونه

عکس زیباترین دختر جهان ایرانی

۸ ماه قبل

آخرین دیدگاه‌ها​

بایگانی‌ها​

دسته‌ها​

نظرات کاربران​


بیشتر


زن پژمان جمشیدی تو زیر خاکی​


عنوان : زن پژمان جمشیدی تو زیر خاکی


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

بالا