درک مطلب صفحه 14 فارسی پنجم

 • شروع کننده موضوع اخراج شده
 • تاریخ شروع

اخراج شده

مهمان

جواب درک مطلب صفحه 14 فارسی پنجم/ درک مطلب صفحه 14 فارسی پنجم / پاسخ درک مطلب صفحه 14 فارسی پنجم/ صفحه 14 فارسی پنجم/ فارسی پنجم صفحه 14/ گام به گام مطالعات اجتماعی پنجم/درک مطلب صفحه 14 فارسی پنجم

1- چه راه‌هایی برای شناخت بهتر این عالم، وجود دارد؟ نگریستن به جهان پیرامون ما دقت و اندیشه کردن در پدیده‌های اطراف به همراه مطالعه‌ٔ کتاب‌های مفید و سودمند به شناخت بهتر این عالم کمک می‌کند.

2- علف سبز و لطیفی را که در میان سنگلاخ روییده است با چشمه‌ٔ روانی که از دل کوه می‌جوشد، مقایسه کنید. شباهت‌ها و تفاوت‌های آنها را بگویید.
شباهت: هر دو آفریده‌ٔ خداوند هستند. هر دو جزو زیبایی‌های آِفرینش هستند. هر دو با وجود نرم و لطیف و شکننده بودن راه خود را برای رسیدن به هدف از میان سختی‌ها و مشکلات بزرگ و دشوار پیدا شکننده بودن راه خود را برای رسیدن به هدف از میان سختی‌ها و مشکلات بزرگ و دشوار پیدا می‌کنند.
تفاوت: علف سبز موجود زنده است اما چشمه نه.


3- منظور از آفریده‌های ساکت خدا چیست؟ منظور آفریده‌هایی است که در حالت عادی ما به سختی متوجه وجود آن‌ها و نقش مهم آن‌ها در زندگی روزمره می‌شویم. مانند: قطرات باران، پروانه‌ها، حشرات زیر زمین، آسمان آبی، ابرها، علف‌ها و برگ‌ها و ... .

4- چرا عنوان «تماشاخانه» برای این درس انتخاب شده است؟ شما چه عنوانی را برای این درس انتخاب می‌کنید؟ چون این درس مربوط به آفرینش الهی و پدیده‌های طبیعی جهان هستی است که بسیار تماشایی و زیبا هستند. عنوان پیشنهادی: راز آفرینش

?شما هم میتوانید نظرات خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید و با سایر دوستانتان، درمورد این سوال بحث و گفتگو کنید

منبع : همیار خاص
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

غزل

مهمان
خیلی طولانیه جواب هاش کاش یکم خلاصه کننن ولی خوبه💕👍
 
 • برچسب ها
  جواب درک مطلب صفحه 14 فارسی پنجم درک مطلب صفحه 14 فارسی پنجم صفحه 14 فارسی پنجم علف سبز و لطیفی را که در میان سنگلاخ روییده است با چشمه‌ٔ روانی که از دل کوه می‌جوشد، مقایسه کنید فارسی پنجم صفحه 14 منظور از آفریده‌های ساکت خدا چیست پاسخ درک مطلب صفحه 14 فارسی پنجم چرا عنوان «تماشاخانه» برای این درس انتخاب شده است؟ شما چه عنوانی را برای این درس انتخاب می‌کنید چه راه‌هایی برای شناخت بهتر این عالم، وجود دارد گام به گام فارسی پنجم
 • ✅ آمارسایت خود را با آماریاب رصد کنید

  آمارگیر وبلاگ | آمارگیر سایت

  جدیدترین ارسال های پروفایل

  کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
  alir در پروفایل مدیر نوشت.
  سلام خدا قوت
  من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
  پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
  عباس گودرزی در پروفایل مدیر نوشت.
  سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
  بالا