مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
94,944
78
دانلود کتاب صوتی نارنجی اشو,دانلود رایگان کتاب صوتی نارنجی اشو,Pdf کتاب نارنجی اشو,دانلود رایگان کتاب نارنجی,پی دی اف کتاب نارنجی اشو,دانلود رایگان کتابهای صوتی اشو,کتابهای اشو دانلود رایگان,کتاب مدیتیشن اشو ,


? لینک دانلود در اواسط مطلب ?

دانلود رایگان کتاب نارنجی اوشو pdf.jpg


کتاب نارنجی اوشو

نام کتاب : کتاب نارنجی
نام نویسنده : اوشو
موضوع : این کتاب ترجمه شده کتاب orange book اوشو ، که شامل تمام مدیتیشن هایی است که اوشو طی سالیان سال به سانسیاسین هایش داده است

این کتاب جزو بهترین کتاب های اوشو میباشد

فهرست :
فصل اول : عالی ترین لذت در زندگی
فصل دوم : طلوع
فصل سوم : صبح
فصل چهارم : بعد از ظهر
فصل پنجم : عصر
فصل ششم : شب
فصل هفتم : تنها راه

------------------------------------------------

?جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید?

مشاهده و دیدن

------------------------------------------------​


قسمتی از فصل اول :
اولین نکته این است که بدانی مدیتیشن چیست ؟ چیزهای دیگر به دنبال خواهند آمد . من نمیتوانم به تو بگویم که باید مدیتیشن کنی ، فقط میتوانم توضیح دهم که مدیتیشن چیست اگر مرا درک کنی، در مدیتیشن خواهی بود ؛ هیچ بایدی برای آن وجود ندارد . اگر مرا درک نکنی ، در مدیتیشن نخواهی بود .

مدیتیشن وضعیت بی ذهنی است . مدیتیشن وضعیت هوشیاری ناب بدون محتوا است . معمولا آگاهی ات پر از چرندیات است ، مانند آیینه ای که گرد و خاک آنرا پوشانده باشد . ذهن ترافیکی همیشگی است : افکار در حرکت اند ، آرزوها در حرکت اند ، خاطرات در حرکت اند ، جاه طلبی ها در حرکت اند، این ترافیک همیشگی است ! روز و شب . حتی وقتی خواب هستید ، ذهن در حال کارکردن است ، رویا میبیند ،همچنان فکر میکند ، همچنان در نگرانی و اضطراب است .برای روز بعد آماده می شود ، آمادگی زیرزمینی درحال رخ دادن است.

این وضعیت بی مدیتیشنی است درست مخالف این وضعیت مدیتیشن است . وقتی ترافیکی نیست و فکر کردن متوقف شده ،هیچ فکری حرکت نمیکند ، هیچ آرزویی تکان نمیخورد ، شما کاملا ساکتید . این سکوت مدیتیشن است و در این سکوت حقیقت شناخته میشود و نه در هیچ حالت دیگری . مدیتیشن وضعیت بی ذهنی است.

و…
 
آخرین ویرایش:

آمار انجمن

موضوع ها
48,411
ارسال ها
55,376
کاربران
3,359
جدیدترین کاربران
alireza_mirzaei
عقب
بالا