جواب خودارزیابی صفحه 27 فارسی نهم

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,286
79
جواب خودارزیابی صفحه 27 فارسی نهم ,جواب صفحه 27 فارسی نهم, صفحه 27 فارسی نهم, خودارزیابی صفحه 27 فارسی نهم, پاسخ صفحه 27 فارسی نهم, صفحه 27 فارسی نهم, جواب خودارزیابی فارسی نهم صفحه 27 , گام به گام فارسی نهم , جواب صفحه 27 خودارزیابی فارسی نهم,


جواب صفحه 27 فارسی نهم

برای دیدن همه ی سوالات روی فارسی نهم کلیک کنید
شما در حال مشاهده پاسخ صفحه 27 از فارسی پایه نهم ، در سایت بزرگ همیار خاص هستید


1- نویسنده به چه نوع ارتباط‌هایی در دوران نوجوانی اشاره کرده است؟
نوجوان، افزون بر رابطه با خود، نیازمند رابطه‌ای دیگر نیز هست، رابطه‌ای به نام دوستی و پیوند، رابطه‌ای که وابسته به نیاز درونی است، نیازی که به نوجوان کمک می‌کند تا به خود شناسی برسد.

2- ویژگی‌های مشترک آیینه و دوست را بیان کنید.
هر دو واقعیت‌هایی شخصی را نشان می‌دهند، راستگو هستند، اندازه و حد خود را نگه می‌دارند، نه زیاده گویی می‌کنند نه کم گویی، به دنبال برجسته کردن نکات مثبت جهت تقویت و نشان دادن نکات منفی جهت برطرف کردن هستند.

3- به نظر شما چه ارتباطی میان دو بخش نثر و شعر درس وجود دارد؟
نثر این درس به زبان ساده، ارتباط و راه‌های ارتباط با دیگران را بیان می‌کند. همچنین انسان را به خودشناسی دعوت می‌کند و زبان نقد و تفکر نقادانه را مطرح می‌کند، زیرا انسان‌ها با نقد شدن، نقص‌های خود را برطرف می‌کنند و شعر درس نیز همین ویژگی‌ها را با زبانی دیگر بیان می‌کند. این شعر انسان را به خودشناسی و قدر جوانی را دانستن دعوت می‌کند و می‌گوید، دوستان مانند آینه هستند و ما باید قدر این دوره از زندگی را بدانیم.

-----------------------------
میتوانید با عضویت در سایت، درمورد این درس و صفحه،
از پایین همین صفحه نکات و سوالات خود را مطرح کنید.
-----------------------------

یا مثلا در گوگل سرچ کنید : جواب صفحه 30 فارسی نهم همیار خاص

میتوانید پایه یا درس را به علوم، ریاضی، عربی و.. تغییر دهید
 
آخرین ویرایش:
 • برچسب ها
  به نظر شما چه ارتباطی میان دو بخش نثر و شعر درس وجود دارد جواب خودارزیابی صفحه 27 فارسی نهم جواب خودارزیابی فارسی نهم صفحه 27 جواب صفحه 27 خودارزیابی فارسی نهم جواب صفحه 27 فارسی نهم خودارزیابی صفحه 27 فارسی نهم صفحه 27 فارسی نهم نویسنده به چه نوع ارتباط‌هایی در دوران نوجوانی اشاره کرده است ویژگی‌های مشترک آیینه و دوست را بیان کنید پاسخ صفحه 27 فارسی نهم گام به گام فارسی نهم
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,721
  ارسال ها
  56,128
  کاربران
  3,409
  جدیدترین کاربران
  Mehdi00842
  عقب
  بالا