استاندار آذربایجان غربی به مقام شامخ شهدای میاندوآب ادای احترام کرد

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
استاندار آذربایجان غربی به مقام شامخ شهدای میاندوآب ادای احترام کرد | در همیارخاص بخوانید
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی در هشتمین سفر شهرستانی خود امروز، سه‌شنبه وارد میاندوآب شد و با حضور در مزار شهدا به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.
در این سفر که مهدی عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران کل آذربایجان غربی و همچنین شماری از مسوولان میاندوآب نیز حضور دارند استاندار آذربایجان غربی با حضور در مزار ۸۶۰ شهید این شهرستان با قرائت فاتحه و نثار گل یاد و خاطره شهدای سلحشور این شهرستان را گرامی داشت.
بازدید از شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب و برگزاری میز خدمت توسط معاونان استاندار آذربایجان غربی و مدیران کل استانی در محل مصلای امام خمینی (ره) از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در سفر مقام عالی دولت در استان به میاندوآب است.
بررسی طرح احداث بیمارستان جایگزین بیمارستان عباسی میاندوآب به عنوان یک پروژه ملی، بازدید از مرکز نگهداری معلولان ذهنی بی‌سرپرست و مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در میاندوآب، دیدار از خانواده شهید امانی (شهید راه امنیت) و دیدار با مردم روستاهای یاریجان علیا و حاجی حسن و دیدار با مردم شهر جدید بکتاش در مسجد جامع این شهر از دیگر برنامه‌های سفر محمدصادق معتمدیان به شهرستان میاندوآب است.
بازدید از کمپ گردشگری نوروزلو، دیدار و سخنرانی در جمع نخبگان و ایثارگران شهرستان و نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان دیگر برنامه‌های کاری استاندار آذربایجان غربی در مدت حضورش در میاندوآب خواهد بود.

منبع : yjc | [ خواندن کامل این مطلب ]
 

بالا