3 نشانه بازگشت احتمالی شاخص بورس / امیدواری به فصل جدید سهام

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

11-19.jpg


به گزارش تجارت‌نیوز، ارزش معاملات خرد سهام در بورس تهران روز دوشنبه 4767 میلیارد تومان بود که در مقایسه با رقم 1397 میلیارد تومانی به ثبت رسیده در روز یکشنبه افزایشی 246 درصدی را نشان می‌دهد.(دنیای اقتصاد)

از سوی دیگر روز گذشته بالاخره ممنوعیت معاملات روزانه برداشته شد و به مانند دوره‌های قبل هر سهامداری می‌تواند اقدام به فروش یا خرید سهامی کند که در همان روز خرید یا فروش آن را انجام داده بود.

اما مهمتر از این دو سیگنال، انتشار اخباری درباره واکسن کرونا و ریزش قیمت جهانی طلا است. پس از اعلام خبر تایید واکسن کرونا آمریکا، بازارهای جهانی واکنش قابل توجهی نشان دادند و قیمت جهانی طلا هم تا حدود پنج درصد افت کرد. در همین تقریبا بورس‌های جهانی واکنش به شدت مثبتی نشان دادند.

هر کدام از این سیگنال‌ها ممکن است نشان‌دهنده روندی جدید در بازار سهام باشد. آیا این بار بورس نسبت به این اخبار امیدبخش واکنش مثبت نشان خواهد داد؟ شاخص بازار سهام در چهار ماه اخیر به طور متوسط کاهش 10 درصدی را تجربه کرده است.

مهدی رضایتی، کارشناس بازار سهام نیز در گفتگویی با تجارت‌نیوز پیش‌بینی کرده که در هفته جاری، دوره اصلاح بازار سهام به پایان برسد.منبع : تجارت نیوز | همیارخاص
 
✅ آمارسایت خود را با آماریاب رصد کنید

آمارگیر وبلاگ | آمارگیر سایت

جدیدترین ارسال های پروفایل

کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
alir در پروفایل مدیر نوشت.
سلام خدا قوت
من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
عباس گودرزی در پروفایل مدیر نوشت.
سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
بالا