10 سوال برتر سلامتی که مردم آمریکا در سال 2019 از دکتر گوگل پرسید

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,296
79
کاربران گوگل در ایالات متحده در سال 2019 سؤالات بسیاری درباره فشار خون ، رژیم کتو و سکسکه داشتند.

براساس اطلاعات جدید گوگل ، این مباحث جزو 10 سؤال مرتبط با سلامتی در موتور جستجوگر امسال بود.
این لیست بر اساس اصطلاحات جستجو جمع آوری شده بین ژانویه و اوایل دسامبر بود.

سال گذشته ، بالاترین سؤالات مربوط به سلامتی که توسط افراد آمریکایی در گوگل انجام شد شامل اسکلروز جانبی آمیوتروفیک جانبی ، یا ALS ، آندومتریوز چیست و چه مدت علفهای هرز در ادرار شما می ماند.
در سال 2017 ، لوپوس چیست ، چه مدت آنفولانزا طول می کشد و چه عواملی باعث سکسکه می شود برخی از سؤالات مربوط به سلامتی بود که گشت و گذاران اینترنتی به گوگل روی آورد.
برای سال 2019 ، در اینجا 10 سوال برتر مرتبط با سلامتی افراد - همراه با پاسخ ها - وجود دارد.

1. چگونه فشار خون را پایین بیاوریم
طبق گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده ، در حدود 1 از 3 بزرگسال آمریکایی - یا حدود 75 میلیون نفر - فشار خون بالا دارند و تنها 54٪ آن را تحت کنترل دارند.
بنابراین جای تعجب ندارد که "چگونه فشار خون را پایین بیاوریم" در صدر لیست بیشترین سؤالات مربوط به سلامتی در گوگل در سال 2019 قرار گرفت.

فشار خون بالا یا فشار خون بالا معمولاً هنگامی تشخیص داده می شود که فرد دارای فشار خون بالاتر از 80/80 باشد. این شماره به عنوان دو عدد ثبت شده است که تعداد بالا به آن فشار خون سیستولیک گفته می شود و عدد پایین به عنوان فشار خون دیاستولیک.
به گفته پزشکی جان هاپکینز ، خوردن یک رژیم غذایی سالم با سدیم کمتر و پتاسیم کمتر ، کاهش وزن ، ورزش بیشتر و کاهش استرس ، همه می تواند به کاهش فشار خون کمک کند.
از مزایای سلامتی کنترل فشار خون می توان به کاهش خطر حمله قلبی ، سکته مغزی و حتی زوال عقل اشاره کرد.

2. کتو چیست؟
در هنگام جستجوی اطلاعات در مورد رژیم کتوژنیک ، اکثر مردم فقط به طور خلاصه از کلمه "keto" استفاده می کنند.
رژیم کتو مهمترین جستجوی مرتبط با سلامتی در لیست سال گذشته بود و امسال در رتبه دوم قرار گرفت.
رژیم غذایی دارای چربیهای زیاد ، پروتئین متوسط و کربوهیدرات بسیار کم است و بدن را مجبور به حالت شناخته شده به عنوان کتوز می کند. کتوز باعث می شود بدن چربی بدن فرو رفته و ذخیره شده را در مولکول هایی بنام کتون تجزیه کند ، که بعداً به عنوان انرژی استفاده می شوند. طبق گفته موسسه ملی سرطان ، كتون ها در خون گردش می كنند و منبع اصلی انرژی برای بسیاری از سلول های بدن می شوند.
رژیم کتو محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، و بسیاری از مردم از اثربخشی آن در کاهش وزن حمایت می کنند ، اما سال گذشته ، اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی ، آن را در رده های بعدی در لیست بهترین رژیم های غذایی قرار دادند.
متخصصان بهداشت نگران چربی بالای رژیم غذایی - حدود 70٪ از کالری دریافتی روزانه - و میزان کم کربوهیدرات آن در حدود 15 تا 20 کربوهیدرات خالص در روز هستند.
دستورالعملهای رژیمی رژیم غذایی 2015-2020 برای آمریکایی ها به مردم توصیه می کند تا 65٪ از کالری دریافتی روزانه از کربوهیدرات و کمتر از 10٪ از چربی های اشباع را دریافت کنند.
"هنگامی که شما در حال رژیم کتو هستید ، کربوهیدرات خود را به شدت به 20 عدد در روز کاهش می دهید. این کمتر از یک سیب است!" گفت: لیزا درایر ، متخصص تغذیه ، مشارکت CNN.
برای برخی ، "رژیم کتو فقط در طولانی مدت پایدار نیست. این به شما یاد نمی دهد که چگونه عادات غذایی سالم را بدست آورید." "این برای رفع سریع خوب است ، اما اکثر افرادی که می دانم به سختی می توانند از ماکارونی و نان خودداری کنند ، چه رسد به لوبیا و میوه."

3. چگونه می توان از سکسکه خلاص شد
سوالی در مورد اینکه چه عواملی باعث سکسکه می شود در صدر گوگل سؤالات متداول مربوط به سلامتی گوگل در سال 2017 - و اکنون ، در سال 2019 ، چگونه می توان از شر سکسکه خلاص شد.
به نظر می رسد سکسکه بدون هیچ دلیل واضحی شروع و متوقف می شود ، اما کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده خاطرنشان می کند که سکسکه اغلب اتفاق می افتد وقتی چیزی باعث تحریک دیافراگم شما می شود ، مانند خوردن خیلی سریع ، نوشیدن الکل ، احساس عصبی یا هیجان و یا داروهای خاص.
بیشتر موارد سکسکه معمولاً بعد از چند دقیقه به تنهایی از بین می روند.
در مورد سکسکه های مزمن - سکسکه هایی که بیش از چند روز به طول می انجامد و یا مجدداً برمی گردد - شخص باید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی تماس بگیرد تا در مورد دلایل اصلی و گزینه های درمانی صحبت کند.

و.....

10 سوال بیشتر در مورد سلامتی
سؤالات بیشتری وجود داشت که باعث شد افراد در سال 2019 با Googling روبرو شوند.
لیست کامل ترین سؤالات مربوط به سلامتی در ایالات متحده امسال نیز شامل سوالات مربوط به آنفولانزا ، سنگ کلیه و ویروس پاپیلومای انسانی یا HPV است:

چگونه فشار خون را پایین بیاوریم
کتو چیست؟
چگونه از شر سکسکه خلاص شویم
چه مدت آنفولانزا طول می کشد؟
چه عواملی باعث سکسکه می شود؟
چه عواملی باعث ایجاد سنگ کلیه می شود؟
HPV چیست؟
نحوه کاهش کلسترول
چه مقدار کالری باید یک روز بخورم؟
چه مدت الکل در بدن شما باقی میماند؟
 
 • برچسب ها
  hpv چیست؟ نحوه کاهش کلسترول چه عواملی باعث سکسکه می شود؟ چه مدت آنفولانزا طول می کشد؟ چه مدت الکل در بدن شما باقی میماند؟ چه مقدار کالری باید یک روز بخورم؟ چگونه از شر سکسکه خلاص شویم چگونه فشار خون را پایین بیاوریم کتو چیست؟
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,731
  ارسال ها
  56,157
  کاربران
  3,412
  جدیدترین کاربران
  gholami
  عقب
  بالا