یک بند بنوسید که بعضی از جمله های آن ، کلماتی با پسوند ناک به کار رفته باشد.

 • شروع کننده موضوع اخراج شده
 • تاریخ شروع

اخراج شده

کاربر غیرعضو
یک بند بنوسید که بعضی از جمله های آن ، کلماتی با پسوند ناک به کار رفته باشد./یک بند بنوسید که بعضی از جمله های آن کلماتی با پسوند ناک به کار رفته باشد/ جواب یک بند بنوسید که بعضی از جمله های آن کلماتی با پسوند ناک به کار رفته باشد/پاسخ یک بند بنوسید که بعضی از جمله های آن کلماتی با پسوند ناک به کار رفته باشد / یک بند بنویسید که در /ان کلمات دارای پسوند ناک باشد/ جواب سوال فارسی سوم شبکه آموزش/سوال:

یک بند بنوسید که بعضی از جمله های آن ، کلماتی با پسوند ناک به کار رفته باشد.


جواب:

یکی از موضوعات دردناک این روزها این است که نمیتوانیم به مدرسه برویم و این موضوع باعث شده که چهره من غمناک به نظر برسد ، من از اینکه نمیتوانم دوستانم را ببینم غضبناک هستم ، ویروس کرونا مثل یک کنه چسبناک میماند که به بدن ما میچسبد و باعث دوری ما از هم میشود. ما باید خیلی مراقبت بکنیم تا این ویروس ترسناک و خطرناک به بدن ما وارد نشود.


اگر شما بندی نوشته اید میتوانید انرا برای ما از طریق فرم انتهای همین مطلب ارسال کنید تا با نام خودتان درج شود
.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
 • برچسب ها
  ان کلمات دارای پسوند ناک باشد جواب سوال فارسی سوم شبکه آموزش جواب یک بند بنوسید که بعضی از جمله های آن کلماتی با پسوند ناک به کار رفته باشد پاسخ یک بند بنوسید که بعضی از جمله های آن کلماتی با پسوند ناک به کار رفته باشد یک بند بنوسید که بعضی از جمله های آن ، کلماتی با پسوند ناک به کار رفته باشد. یک بند بنوسید که بعضی از جمله های آن کلماتی با پسوند ناک به کار رفته باشد یک بند بنویسید که در
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,731
  ارسال ها
  56,167
  کاربران
  3,416
  جدیدترین کاربران
  الهه فتحی پور
  عقب
  بالا