کمانگیر: انتخاب گنج زاده برای کاراته نتایج مثبتی خواهد داشت

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,287
79
خبر ورزشی امروز | کمانگیر: انتخاب گنج زاده برای کاراته نتایج مثبتی خواهد داشت ، در همیارخاص بخوانید


گودرز کمان‌گیر در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص انتخاب سجاد گنج زاده به عنوان رئیس کمیسیون ورزشکاران گفت: کسب این عنوان توسط سجاد گنج‌زاده برای کاراته بسیار حائز اهمیت است چراکه این موضوع کاراته را بیشتر از گذشته بر سر زبان‌ها می‌اندازد. زمانی‌که گنج‌زاده در کمیسیون حضور دارد خواه‌ناخواه به کاراته توجه بیشتری خواهد شد و این موضوع برای اشاعه کاراته و نگاه دقیق‌تر به زندگی کاراته کاها و فعالیت‌هایشان ارزشمند است.

وی ادامه داد: فدراسیون کاراته قطعاً فعالیت‌های خوبی داشته‌است که سجاد گنج‌زاده قهرمان جهان و المپیک توانسته این‌گونه چهره شود. گنج‌زاده نیز توانایی‌هایی را از خود بروز داده که موفق شده ریاست کمیسیون ورزشکاران را به دست آورد و این برای کاراته یک افتخار بزرگ است.

پیشکسوت کاراته افزود: فدراسیون با وجود مشکلات مالی و نیز گرفتاری‌ها و سختی‌هایی که خود مربیان داشته‌اند توانسته مقام‌های خوبی در رویدادهای بین‌المللی در سطح آسیا، جهان و المپیک کسب کند. همه این‌ها دست به دست هم داد تا در نهایت یک اتفاق خوب برای کاراته ایران رخ دهد. حضور کاراته کاهای ایران در هر رویدادی باعث بالا بردن سطح کیفی و ارزش مسابقات می‌شود.

کمان‌گیر در پایان گفت: گنج‌زاده با همکاری فدراسیون می‌تواند کاراته را در بین ورزشکاران کشور اشاعه دهد. زمانی‌که هنرجویان زیادی به سمت این رشته جذب شود وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مجبور هستند نسبت‌ به گذشته توجه و حمایت بیشتری از کاراته به عمل آورند.​برچسب این خبر :
کاراته
فدراسیون کاراته
سجاد گنج زاده- کاراته

زمان انتشار : ۸ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۱۹

منبع » مهر
 
 • برچسب ها
  هیچ
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,722
  ارسال ها
  56,132
  کاربران
  3,409
  جدیدترین کاربران
  Mehdi00842
  عقب
  بالا