چراغ عقب ۲۰۷

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
چراغ عقب ۲۰۷ ، را در همیارخاص بخوانید

چراغ خطر عقب پژو ۲۰۷ کروز​


۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

چراغ خطر عقب پژو ۲۰۷ جدید کروز​


ظاهر فوق العاده زیبا این چراغ و همچنین نوردهی عالی آن باعث شده تا در یکی دو سال اخیر به یکی از پر استفاده ترین چراغ عقب های ۲۰۷ تبدیل شود. نئون های یکدست چراغ کوچک خطر پژو ۲۰۷، جلوه ای خاص به خودرو می بخشند. با توجه به این که ترمز این چراغ لامپی است، می توانید از نوری استاندارد برای ترمز کردن استفاده کنید. دنده عقب چراغ خطر عقب پژو ۲۰۷ کروز جدید برعکس راهنمای آن که لامپی است و دارای ۵ عدد smd قوی با نور سفید می باشد.

نصب چراغ عقب ۲۰۷​


چراغ عقب کروز قابلیت نصب بر روی تمام مدل های پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۷ را دارد. البته نکته ی مهم در نصب چراغ خطر ۲۰۷ شرکتی بر روی پژو ۲۰۶ این است که باید سیم های متصل به سوکت را جا به جا کنید که البته کار بسیار آسانی می باشد. آب بندی با چسب آکواریومی برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل چراغ راه برای جلوگیری از آسیب دیدن نئون هاست.

نقد و بررسی مشتری​

۴ دیدگاه برای چراغ خطر عقب پژو ۲۰۷ کروز​


۶ اردیبهشت, ۱۳۹۹

سلام.دو روز پیش تحویل گرفتم.فقط گوشه طلق یکی از چراغ ها ی کم شکسته بود.که با چسب وصلش کردم.من برای ۲۰۶ خریدم.چون راهنمای ۲۰۶ لامپی هستش وقتی تعویض میکنیم موقع راهنما زدن .صدای تیک راهنما تند میشه .بدلیل اینکه راهنمای این چراغ ال.ای.دی هستش و یک دهم چراغ لامپی مصرف میکنه.صدای تیک راهنما رو تند میکنه که واسه من روی مخ بود و حس فابیرکی ماشین رو از بین میبره.برای رفع این مشکل باید یک مقاومت ۱۰ اهمی سر راه سیم راهنما بصورت سری قرار بدیم.تا ۹ دهم آمپری رو که ال.ای.دی مصرف نمیکنه به گرما تبدیل کنه.و صدای تیک راهنما بصورت اول بر میگرده.

۱ فروردین, ۱۳۹۹

عذرخواهم، قيمت دونه اى يا جفت؟

۲ فروردین, ۱۳۹۹

قیمت برای دو عدد می باشد

۲۹ اسفند, ۱۳۹۸

راضیم

۲۹ اسفند, ۱۳۹۸

کروزشو گرفتم از بازار اومدم دیدم قیمت شما پایینتر بود کوفتم شد??

نظرات خود را با ما در میان بگذارید!​

امتیاز شما به این محصول(۱ تا ۵): لغو پاسخ​


Δdocume .ge Eleme ById( ak_js ).se A ibu e( value, ( ew Da e() ).ge Time() );


چراغ عقب ۲۰۷​


عنوان : چراغ عقب ۲۰۷


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

بالا