پردیس پورعابدینی

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
پردیس پورعابدینی ، را در همیارخاص بخوانید

بیوگرافی پردیس پورعابدینی بازیگر و همسرش زندگینامه​


در ادامه با بیوگرافی کامل پردیس پورعابدینی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و نقش راضیه یا مانلی مقدم در سریال آقازاده به همراه عکس های خانوادگی و شخصی و فیلمشناسی پردیس پورعابدینی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه پردیس پورعابدینی و همسرش(Pa dis Pou abedi i)​

بیوگرافی کامل پردیس پورعابدینی​


پردیس پورعابدینی متولد ۲۲ فروردین ۱۳۷۹ در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.

پردیس پورعابدینی – Pa dis Pou abedi i​


پردیس پورعابدینی حدودا از سال ۱۳۹۷ هنرجوی کلاس‌های بازیگری آموزشگاه مسعود کیمیایی شد.

نحوه بازیگر شدن​


نسیم ادبی بازی او را در نمایشی که در جشنواره تئاتر دانشجویی ثمر روی صحنه رفته بود، دید و برای حضور در نمایش «قصه ظهر جمعه» انتخابش کرد. نمایش «قصه ظهر جمعه» اوایل تابستان سال ۱۳۹۸ به کارگردانی نسیم ادبی اجرا شد.

عکسهای پردیس پورعابدینی​

اولین سریال​


پردیس پورعابدینی در سال ۱۳۹۹ با سریال آقازاده در نمایش خانگی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا به دنیای سریال ، سینما و تصویر معرفی شد.

ماجرای انتخاب و تست بازیگری​


بهرنگ توفیقی یک شب به دیدن نمایش رفت، یک ماه بعد از دفتر حامد عنقا و بهرنگ توفیقی با پردیس پورعابدینی تماس گرفتند و خواستند تا برای تست برود. وی اصلا خبر نداشت که برای بازی در چه کاری دعوت شده‌ است، بعد از چند جلسه صحبت و تست گریم و بازی برای این نقش انتخاب شد.

پردیس پورعابدینی و سینا سهیلی در سریال آقازاده​

نقش مانلی مقدم در سریال آقازاده​


در واقع این سریال اولین تجربه ی بازیگری او در شبکه نمایش خانگی و تصویر است. پردیس پورعابدینی در سریال «آقازاده» که در سال ۱۳۹۸ ساخته شده و در تیر سال ۱۳۹۹ از شبکه نمایش خانگی پخش شد ، نقش راضیه(مانلی مقدم) را بازی می کند.

درباره سریال آقازاده​


این سریال به موضوعات سیاسی اجتماعی روز می پردازد و با نقش آفرینی پردیس پورعابدینی آغاز می شود. پردیس پورعابدینی در این سریال هم بازی امیر آقایی(نیما) ، سینا مهراد(حامد تهرانی) ، نیکی کریمی ، امین حیایی ، لعیا زنگنه و کامبیز دیرباز است. راضیه(با بازی پردیس پورعابدینی) دختری است که از شهرستان به تهران آمده و وارد شرکت نیما(امیر آقایی) می شود تا زندگی بهتری داشته باشد. در این شرکت ، راضیه نامش را به مانلی تغییر می دهد و به عنوان طعمه ای بر سر راه حامد تهرانی(سینا مهرداد) قرار می گیرد تا بتواند برای نیما ، برعلیه حامد مدرک جمع کنند و… .

پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مانلی در آقازاده​

وضعیت ازدواج و همسر پردیس پورعابدینی​


از وضعیت ازدواج و همسر پردیس پورعابدینی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

پردیس پورعابدینی بازیگر سریال آقازاده​

علایق و تفریحات​


پردیس عاشق کتاب خواندن و فیلم دیدن می باشد ، او بیشترین سرگرمی اش ورزش کردن در طبیعت است که شنا و اسب سواری را خیلی دوست دارد.

او در اوقات فراغت خود به مسافرت میرود تا با فرهنگ های مختلف آشنا شود.

عکسهای اینستاگرام پردیس پورعابدینی​

استایل پردیس پورعابدینی​

مدل مانتو پردیس پورعابدینی​

سینا مهراد و پردیس پورعابدینی در پشت صحنه آقازاده​

پردیس پورعابدینی بازیگر سریال آقازاده​

منابع : نم نمک | پردیس پورعابدینی اینستاگرام پردیس پورعابدینی فیسبوک صفحه شخصی پردیس پورعابدینیپردیس پورعابدینی ویکی پدیا پردیس پورعابدینی تلگرام​

موارد مرتبط​

نظرات کاربران بروز رسانی​

نوشتن نظرات​


مرا برای نظرات کاربرانی بعدی به یاد بسپار

علت فوت همسر یوسف تیموری با عکس و فیلم​


علت فوت همسر تایلندی یوسف تیموری با عکس و فیلم و ماجرای بیماری و مرگ راپان همسر سابق یوسف تیموری و مسئولیت جدیدش می خوانید علت فوت همسر یوسف تیموری خانم راپان همسر سابق یوسف تیموری که دو سال پیش بعد از جدایی به کشور خود «تایلند» بازگشته بود بر اثر …


پردیس پورعابدینی​


عنوان : پردیس پورعابدینی


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

بالا