وضعیت آب و هوا در ۲۳ آبان ماه/ ورود موج بارشی جدید از سمت جنوب غرب

shadow

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

.

%D8%A2%D8%A8+%D9%88+%D9%87%D9%88%D8%A7.jpg


براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی سامانه بارشی در روز جمعه به سمت شمال غرب, جنوب سیستان و بلوچستان خراسان شمالی و گلستان است به گونه ای که در سایر مناطق کشور سبب بارش باران و وزش باد در مناطق جنوبی رعد و برق و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف شده همچنین شدت بارش در این روز در استان های کرمان، فارس جنوب بوشهر، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان رخ خواهد داد. از روز شنبه فعالیت این سامانه در شرق و جنوب شرق کشور بوده و سپس از کشور خارج می شود.

از اواخر یکشنبه موج بارشی دیگری از سمت جنوب غرب وارد کشور می‌شود روز دوشنبه در غرب و جنوب غرب کشور و روز سه شنبه در شمال غرب، سواحل غربی و مرکزی خزر استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز بارش رخ خواهد داد.

طی روزهای جمعه و شنبه کاهش ۶ تا ۱۰ درجه دما در شمال شرق و شرق کشور خواهیم داشت در این مدت در شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود و خلیج فارس نیز مواج خواهد بود.


منبع : ParsNews | همیارخاص

.
 

جدیدترین ارسال های پروفایل

کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
alir در پروفایل shadow نوشت.
سلام خدا قوت
من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
بالا