ورود به سامانه شفافیت بهزیستی

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,288
79
ورود به سامانه شفافیت بهزیستی ، را در همیارخاص بخوانید

سامانه شفافیت بهزیستی​


سازمان بهزیستی کشور در راستای ایجاد فضایی شفاف شروع به انتشار اطلاعات مستند خود نموده تا با ایجاد سازمانی شیشه ای بیش از پیش حمایت های اجتماعی را افزایش دهد.

جهت ورود به سامانه شفافیت کلیک کنید

► سوالات متداول:

این سامانه چه خدمتی ارائه می دهد؟

در این سامانه همه اطلاعات مربوط به نشانی مراکز تحت پوشش سازمان بهزیستی، لیست معاملات و قراردادها، لیست هزینه کردها، اسامی مدیران، املاک و دارایی ها، لیست مشارکت های مردمی، مجوزهای صادره، فرایند استخدام، برنامه راهبردی و توسعه، راهبردها و برنامه ها، پژوهش بارگزاری و جهت اطلاع عموم در دسترس قرار گرفته است.

» نظرخواهی درخصوص کیفیت خدمات

» دریافت نظرات مردمی

» پیشنهادات در ارتباط با بهبود خدمات

برای مشاوره سامانه شفافیت بهزیستی

برای مشاوره سامانه شفافیت بهزیستی

برای ورود مستقیم به سامانه شفافیت بهزیستی کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه شفافیت بهزیستی کشور به نشانی shafaf.behzis i.i ارائه شده است.

ایجاد شفافیت در تمامی سازمان ها، ادارات و نهاد های اجتماعی امری بسیار پسندیده میان مردم بوده و به نوعی میزان اعتماد و محبوبیت اجتماعی را افزایش می دهد. سازمان بهزیستی در همین راستا به منظور جلب حمایت های بیشتر از طرف مردم و گروه های مختلف اجتماعی، اقدام به طراحی و راه اندازی سامانه شفافیت بهزیستی نموده است.

سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzis i.i سامانه ای است که سازمان بهزیستی به منظور ایجاد فضایی شفاف نسبت به فعالیت های خود در جامعه، اقدام به انتشار مستندات خود در آن نموده است. این مستندات شامل حوزه های مختلف اعم از نشانی مراکز تحت پوشش، لیست مخارج، مجوز های صادر شده و … سازمان بهزیستی می شود. در ادامه مقاله ضمن معرفی سامانه شفافیت بهزیستی، به ارائه راهنمای ورود به پنل مددجویان و امکانات این سامانه پرداخته شده است.

معرفی سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzis i.i​


سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzis i.i را می توان سامانه ای در راستای تبدیل سازمان بهزیستی به سازمانی شیشه ای بر شمرد. چرا که از طریق این سامانه تمامی اطلاعات و مستندات مربوط به ابعاد گسترده فعالیت های بهزیستی منتشر شده و در دسترس عموم قرار می گیرد.

درباره خدمات ارائه شده توسط سامانه شفافیت بهزیستی می توان گفت که این سامانه تمامی اطلاعات مربوط به موارد زیر که از جمله فعالیت های سازمان بهزیستی است را به طور کامل شفاف سازی می نماید:

نشانی مراکز تحت پوشش سازمان بهزیستی

لیست معاملات و قرارداد ها

لیست هزینه های انجام شده

اسامی مدیران، املاک و دارایی های سازمان بهزیستی

مجوزهای صادر شده

فرآیند های مربوط به استخدام

برنامه های راهبردی و توسعه

راهبرد ها و طرح ها

لازم به ذکر است که تمامی مستندات موجود مربوط به حوزه هایی که ذکر شد، در سامانه شفافیت بهزیستی به طور کامل بارگزاری و جهت اطلاع عموم مردم در دسترس آن ها قرار گرفته است.

راهنمای ورود به پنل مددجویان سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzis i.i​


به منظور استفاده و بهره مندی از خدمات ویژه مددجویان که در سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzis i.i ارائه می شود، لازم است که ابتدا وارد پنل شخصی خود در این سامانه شوید. در ادامه راهنمای ورود به پنل مددجویان در این سامانه ارائه شده است. در ابتدا لازم است که در مرورگر گوشی و یا سیستم خود نشانی سامانه شفافیت بهزیستی یعنی shafaf.behzis i.i را جستجو کرده تا به صفحه اصلی این سامانه مطابق تصویر زیر هدایت شوید.

حال به منظور ورود به پنل مددجویان لازم است که مطابق تصویر زیر بر روی گزینه نشان داده شده با عنوان پنل خدمت گیرندگان کلیک نمایید.

با انجام مرحله قبل، فیلد هایی مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی، تاریخ تولد و شماره همراه خود را وارد کرده و بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید.

بدین ترتیب فرآیند ورود شما به پنل مددجویان در سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzis i.i به پایان رسیده و می توانید از امکانات ارائه شده در پنل خود استفاده نمایید.

امکانات سامانه شفافیت بهزیستی​


همان طور که در طی این مقاله گفته شد، سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzis i.i به منظور شفاف سازی اعمال و فعالیت های سازمان بهزیستی ایجاد شده است. این سامانه ارائه دهنده مستندات گسترده ای از داده ها و کارهای خود در تمامی حیطه ها اعم از معاملات، پیمانکاران، هزینه ها، اسامی مدیران، املاک و دارایی های سازمان و … می باشد. برای هر کدام از این امکانات سامانه شفافیت بهزیستی، بخش جداگانه ای در سایت آن طراحی شده است که با کلیک بر روی هر کدام از آن ها در صفحه اصلی می توانید به اطلاعات مربوط به آن قسمت دسترسی پیدا کنید. این بخش ها عبارتند از:

معاملات

در این قسمت لیستی از تمامی قراردادها، تفاهم نامه ها و مناقصات سازمان بهزیستی قرار گرفته که متقاضیان می توانند به راحتی بر روی عنوان مورد نظر کلیک کرده و یا از بخش نوار جستجو، موارد مورد نظر خود را جستجو نموده و به اطلاعات مربوط به آن دسترسی پیدا کنند.

پیمانکاران

با استفاده از امکان ارائه شده در این بخش می توانید نام استان و شهرستان مورد نظر خود را به همراه نام پیمانکار مربوطه را وارد کرده و اطلاعات مربوط به آن را جستجو نمایید.

هزینه کردها

در این بخش گزارشات و نمودارهای کامل و جامعی از عملکردهای مالی سازمان بهزیستی به تفکیک سال های مختلف قرار دده شده است که متقاضیان می توانند به جزئیات مربوطه به این موارد دسترسی پیدا کنند.

اسامی مدیران

در این بخش اسامی و اطلاعات مربوط به تمامی مدیران و مسئولان ستادی سازمان بهزیستی مانند نام و نام خانوادگی، آخرین مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی، نوع استخدام و … قرار داده است.

املاک و دارایی ها

در این بخش می توانید لیستی از تمامی املاک و دارایی های مربوط به سازمان بهزیستی را به صورت کامل مشاهده نمایید. همچنین می توانید با وارد کردن استان، آدرس و نوع ملک مورد نظر خود، از تحت مالیک بهزیستی بودن آن اطلاع یابید.

مشارکت ها

در این بخش سامانه شفافیت بهزیستی می توانید لیستی از تمامی مشارکت ها و حمایت های مالی صورت گرفته از سازمان اطلاع پیدا کنید. همچنین می توانید با وارد کردن استان، شهرستان و بازه زمانی مورد نظر خود، جستجوی هدفمند تری در این زمینه داشته باشید.

مجوزهای صادر شده

در این بخش لیستی از تمامی مراکزی که از سازمان بهزیستی مجوز کرده اند، به همراه موقعیت جغرافیایی آن ها قرار گرفته است که می توانید با درج اطلاعاتی اعم از نام استان، شهرستان و انتخاب نوع دسته بندی به همراه نحوه نمایش اطلاعات مورد نظر خود، به جزئیات مجوزهای صادر شده دسترسی پیدا کنید.

استخدام

در این بخش توضیحات بسیار کاملی از فرآیند ها و مراحل استخدام، انتصاب و ارتقا کارکنان بهزیستی قرار گرفته است که متقاضیان و علاقه مندان می توانند با مراجعه به این بخش در سایت سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzis i.i از آن ها اطلاع یابند.

برنامه راهبردی و توسعه

در حال حاضر در این بخش برنامه های راهبردی و توسعه سازمان بهزیستی در بخش های مختلف مانند سند جامع راهبردی سایت سازمان بهزیستی کشور، سند گزارش عملکردی سازمان در فعالیت های مختلف از سال ۹۱ الی پیش بینی ۱۴۰۰ و … قرار داده شده است.

جلسات و مصوبات

در این بخش اطلاعات جامعی از صورتجلسات شورای معاونین و مصوبات ان ها منتشر می گردد.

پژوهش

در این قسمت، پژوهش های انجام گرفته توسط سازمان بهزیستی به شکل سازمان یافته ای قرار گرفته است. برخی از این پژوهش ها عبارتند از تدوین شاخص های سلامت روان اجتماعی، سیاستگذاری اجتماعی در حوزه زنان سرپرست خانوار در ایران و جهان، تدوین شاخص های سلامت روانی اجتماعی و … قرار گرفته است.

قوانین و مقررات

با استفاده از این بخش به سامانه قوانین و مقررات سازمان بهزیستی کشور هدایت خواهید شد. در این سامانه می توانید اطلاعات کاملی در زمینه قوانین و مقررات این سازمان بدست آورید.

ارزیابی عملکرد

در این قسمت گزارش های تفصیلی درباره ارزیابی عملکرد سازمان بهزیستی از سال ۹۴ تا ۹۹ تهیه، تدوین و در اختیار عموم قرار گرفته است.

سایت ملی فرزند خواندگی، یک سامانه ملی است که برای کل کشور قابل استفاده است. بنابراین، تمامی مردم از هر نقطه ای از کشور که باشند می توانند از سامانه فرزند خواندگی استفاده کنند و تکمیل فرم ثبت نام فرزند خواندگی و ثبت درخواست سرپرستی کودک به صورت آنلاین منتظر بررسی و اعلام نتیجه باشند.

اگر بعد از خواندن این مقاله، سوال یا ابهامی در خصوص سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzis i.i داشتید هم می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره سامانه ها تماس بگیرید. کارشناسان سامانه ها تمام سوالات شما را به کامل ترین شکل ممکن پاسخگو هستند.


ورود به سامانه شفافیت بهزیستی​


عنوان : ورود به سامانه شفافیت بهزیستی


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد از طریق انتهای همین مطلب اطلاع دهید
 

مهرزاد

کاربر غیرعضو
سلام . آقا تنها پنل اطلاع از واریز مستمری یعنی پنل خدمت گیرندگان رو حذف کردن از سامانه شفافیت. آخه بقیه اش به چه درد ما میخوره؟؟ علت حذف چی بوده؟
 
 • برچسب ها
  هیچ
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,727
  ارسال ها
  56,059
  کاربران
  3,406
  جدیدترین کاربران
  محمدمهدی قیاسی
  عقب
  بالا