واکنش گروه‌های مقاومت به عملیات استشهادی در شرق تل آویو

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
واکنش گروه‌های مقاومت به عملیات استشهادی در شرق تل آویو | در همیارخاص بخوانید
گروه‌های مقاومت فلسطین، عملیات استشهادی در تل آویو را تبریک گفتند و آن را پاسخی به جنایات صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان قلمداد کردند.

در پی عملیات استشهادی به تل آویو و کشته و زخمی شدن ۱۱ شهرک نشین صهیونیستی، مشیر المصری از رهبران حماس با صدرو بیانیه‌ای این عملیات را پاسخی به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و مقدسات آن توصیف کرد و گفت که ملت فلسطین هرگز ظلم و ستم را نمی‌پذیرد و این پاسخی سریع به اجلاس خفت و خواری در النقب بود.
کتائب شهدای الاقصی، وابسته به بازوی نظامی جنبش فتح، نیز عملیات قهرمانانه در محله «بنی براک» را تبریک گفت و این عملیات پاسخی طبیعی به جنایات اشغالگران علیه مردم فلسطین خواند.
حمد المدلل از رهبران جهاد اسلامی نیز با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک برای این عملیات گفت: «عملیات قهرمانانه تل آویو را که یکی دیگر از عملیات‌های دلاورمردان فلسطین در عمق اراضی اشغالی بود، تبریک می‌گوییم. دشمن صهیونیستی گمان می‌کرد که عملیات‌ها در ماه رمضان در کرانه باختری، قدس و غزه آغاز خواهد شد، اما عملیات‌های قهرمانانه سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸ این رژیم را غافلگیر کرد. این عملیات‌ها بیانگر وحدت خون و جغرافیا در فلسطین است.»

منبع : yjc | [ خواندن کامل این مطلب ]
 

بالا