واکسن سینوفارم یا واکسن کرونای چینی به بازار عرضه می شود؟

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,296
79
لیو جینگجن ، رئیس شرکت دارو سازی و تولید واکسن سینوفارم چین امروز در مصاحبه مطبوعاتی در پکن خاطر نشان کرد که تاکنون ۱۰۰ هزار نفر با واکسن مذکور واکسینه شده اند که از میان آنان ۵۶ هزار نفر سفرهای خارجی داشته اند، ولی هیچ کدامشان کرونا نگرفته اند! و علایم منفی نیز در میان واکسینه شده ها مشاهده نشده است.

alt


وی گفت: از میان این افراد شماری از کارکنان شرکت ملی نفت ، شرکت پتروشیمی چین و غول فناوری چین شرکت هواوی هستند که بعضا در محل های دیگری غیر از چین ماموریت کاری دارند. از میان ۱۰۰ نفر از کسانی که در دفتر هواوی در مکزیک کار می کردند ، ۹۰ نفر واکسینه شده اند ولی ۱۰ تن از کسانی که واکسن سینوفارم را نزده بودند، به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

تائو لیناّ ، متخصص واکسن در شهر شانگهای واقع در شرق چین نیز در مصاحبه ای که روزنامه گلوبال تایمز چین بخش هایی از آن را منتشر کرده است، گفت: این واقعیت که هیچ یک از کسانی که واکسن زده اند، به کرونا آلوده نشده اند دلیلی بر تاثیرات مثبت واکسن است.

وی پیش بینی کرد که بر اساس داده های موجود به نظر احتمال می رود که واکسن سینوفارم (Sinopharm) بزودی وارد بازار شود.

رئیس شرکت دارو سازی و تولید واکسن سینوفارم چین نیز گفته است از ماه ژوئن ، آزمایش های کلینیکی مرحله سه سینوفارم در ده ها کشور و منطقه از جمله امارات ، مصر ، بحرین ، پرو و مراکش با بیش از ۵۰ هزار داوطلب در جریان بوده است.

لیو جینگجن ، رئیس شرکت دارو سازی و تولید واکسن سینوفارم چین افزود: نمونه ها و داده های علمی اثبات می کند که واکسن ساخت این شرکت برای مقابله با کرونا بسیار موثر است.

به گفته وی، سینوفارم قرار است تا پایان سال جاری میلادی حدود ۱۰۰ میلیون دز واکسن تولید کند و براورد می شود که سال آینده میلادی میزان تولید به یک میلیارد دز برسد که برای مردم چین قابل استفاده خواهد بود.

چین سه واکسن برای استفاده فوری تصویب کرده است. این واکسن ها برای گروه های در معرض خطرهای جدی مانند کارکنان بخش های پزشکی ، دیپلمات های اعزامی به کشورهای آسیب دیده و کارمندان اعزامی به خارج از کشور برای اجرای طرح راه ابریشم نوین استفاده شده است.


منبع : JadvalYab | همیارخاص
 
 • برچسب ها
  خرید واکسن سینوفارم چینی قیمت واکسن سینوفارم قیمت واکسن سینوفارم در چین
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,731
  ارسال ها
  56,157
  کاربران
  3,412
  جدیدترین کاربران
  gholami
  عقب
  بالا