نگران بورس نباشید

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

.

به گزارش تجارت‌نیوز، پس از اعلام آرای انتخابات آمریکا و برد بایدن، برخی از سهامداران نگران هستند که با کاهش قیمت دلار، بازار سهام نیز از این اتفاق متاثر می‌شود.

اما مهدی سوری، کارشناس بازارهای مالی معتقد است: به نظر من امنیت جهان از سمت کرونا و ترامپ تهدید می‌شد. الان خوشحال هستیم که طبق چیزی که به آن امیدوار بودیم، یکی از این دو پدیده رفع شد. در مورد تاثیر بایدن بر بورس تهران هم نباید نگران بود. اینکه رشد بورس را در گرو رشد دلار بدانیم، سطحی‌ترین و خودخواهانه‌ترین تحلیل ممکن است.

وی در صفحه اینستاگرام خود ادامه داده است: با رشد قیمت دلار از 20 هزار به 32 هزار تومان بازار سرمایه رشدی نکرده که بخواهیم نگران برگشت بازار از آن روند صعودی باشیم.

سوری تصریح کرد: دلیل شرایط نامناسب بورس، تصمیمات غیرکارشناسی است که چه ترامپ بیاید، چه بایدن، تا به ثبات تصمیم‌گیری نرسیم، حال بورس و اقتصاد همین وضعیت فعلی است.


منبع : تجارت نیوز | همیارخاص
 
✅ آمارسایت خود را با آماریاب رصد کنید

آمارگیر وبلاگ | آمارگیر سایت

جدیدترین ارسال های پروفایل

کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
alir در پروفایل مدیر نوشت.
سلام خدا قوت
من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
عباس گودرزی در پروفایل مدیر نوشت.
سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
بالا