میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا از چه طریقی وارد بدن ما میشود؟ +جواب

 • شروع کننده موضوع اخراج شده
 • تاریخ شروع

اخراج شده

کاربر غیرعضو
میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا از چه طریقی وارد بدن ما میشود؟ /جواب میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا از چه طریقی وارد بدن ما میشود؟ / پاسخ میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا از چه طریقی وارد بدن ما میشود؟ /سوال علوم میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا از چه طریقی وارد بدن ما میشود؟ /تحقیق درباره راه های پیشگیری از سرماخوردگی و آنفولانزا/
جواب میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا از چه طریقی وارد بدن ما میشود؟

میکروب آنفولانزا و سرماخوردگی از طریق دست دادن و روبوسی کردن با فرد مبتلا به ویروس امکان انقال دارد و همینطور از طریق سرفه و تماس با آب دهان شخص بیمار منتقل میشود .
همین طور ما از طریق سرما و نپوشیدن لباس مناسب در سرما امکان سرماخوردگی داریم ، پس ما میتوانیم با پوشیدن لباس مناسب و همینطور ماسک زدن و دستکش پوشیدن در مجامع عمومی در زمان شیوع بیماری و اگر خودمان مبتلا به ویروس شده ایم جلوگیری از انتشار ویروس میکند .
و همچنین شستن دست و صورت ، جدا کردن وسایل شخصی ، پوشاندن بینی و دهان هنگام عطسه و سرفه ، و دوری از اشخاص بیمار ، خوردن مایعات و سبزیجات پیشگیری لازم را انجام دهیم .


شماهم میتونید دیگر راه های پیشگیری رو که به ذهنتون میرسه و راه های انتقال این ویروس را برای ما از طریق فرم زیر بفرستید. ?.
 
 • برچسب ها
  تحقیق درباره راه های پیشگیری از سرماخوردگی و آنفولانزا جواب میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا از چه طریقی وارد بدن ما میشود؟ سوال علوم میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا از چه طریقی وارد بدن ما میشود؟ میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا از چه طریقی وارد بدن ما میشود؟ پاسخ میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا از چه طریقی وارد بدن ما میشود؟
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,731
  ارسال ها
  56,167
  کاربران
  3,416
  جدیدترین کاربران
  الهه فتحی پور
  عقب
  بالا