ماده ۵۰ قانون جامع ایثارگران

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

ماده ۵۰ قانون جامع ایثارگران ، را در همیارخاص بخوانید

ماده ۵۰ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران​


به گزارش روابط‌عمومی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان، به استناد ماده ۵۰ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و ابلاغیه شماره ۱۰۰۸۴۵۹۴ مورخ ۲۲۴۹۴ بانک مرکزی و ضوابط وام ازدواج بانک مرکزی تسهیلات بانکی (وام) بابت مساعدت در امر ازدواج خانواده شاهد، جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان برای یک نوبت به میزان دو برابر ضوابط بانکی از سوی شورای پول و اعتبار به صورت قرض‌الحسنه تعیین می‌گردد.

لازم بذکر است با توجه به ابلاغیه بانک مرکزی وضعیت ایثارگری متقاضیان از طریق وب سرویس توسط شعب بانک های عامل اعطا کننده وام ازدواج انجام می پذیرد و معرفی نامه فیزیکی فاقد اعتبار می باشد.

با عنایت به بند ۴ شرایط عمومی وام ازدواج بانک مرکزی(با توجه به امکان اعطای تسهیلات ازدواج به هر ایرانی، چنانچه متقاضی وام ازدواج قبلا از تسهیلات موصوف استفاده نکرده باشد، (علیرغم ازدواج دوم یا بیشتر) می تواند از تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بهره مند گردد.

(توجه : به هر یک از متقاضیان صرفا یک مرتبه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تعلق می گیرد) ) و نامه شماره ۹۶۱۵۳۴۱۹ مورخ ۱۹۵۹۶ بانک مرکزی ، مشمولین ماده ۵۰ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران عبارت اند از بندهای (ز)و(ح)و(ط) ماده یک قانون مذکور

نظرات بینندگان​


آیا برادر شهید وام ازدواجش دو برابر است

خیز

سابقه پدر در حضور در جبهه چی

سلام من فرزند شهید هستم قبلا وام ازدواح کرفتم و همسرمو طاق دادم حالا دوباره ازدواج کردم میتونم وام بگیرم؟

ایا به فرزنده کسی که کارت ایثارگری داره ودوسال در جبهه بوده تعلق میگیره؟

پدر بنده ۵ سال و ۶ ماه سابقه حصور در جبهه دارن به متعلق میگیره

سلام. میخواستم بدونم وام دو بربری برای ایثارگران برای منی که خانواده ایثارگر نیستم ولی همسرم جز خانواده ایثارگر هستش هم دو برابر میشه یا فقط برای همسرم؟

بازخوانی


ماده ۵۰ قانون جامع ایثارگران​


عنوان : ماده ۵۰ قانون جامع ایثارگران


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط همیارخاص در سایت منتشر خواهد شد
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد
بالا