تازه چه خبر


ماجرای رابطه نامشروع پسر با خانمی

shadow

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

.

fun1650-2.jpg


روزنامه “ایندیپندنت” می نویسد که یک مادر و پسر در دادگاه ایالت “اوکلاهاما” آمریکا به خاطر ازدواج پسر با مادرش، مجرم شناخته شدند. این دونفر به اتهام نزدیکی جنسی با یکدیگر و بچه دار شدن به زندان محکوم شدند.


پلس محلی پس از بررسی پرونده های مادر خانواده “پاتریشیا آنه اسپن” متوجه شد که این مادر زن در سال 2013 میلادی نیز با پسر خود ازدواج کرده بوده است. پسر جوان پس از ازدواج با مادرش، به دادگاه درخواست طلاق کرد. پس از گذشت چند سال، این زن در ماه ژوئن 2017 میلادی با پسر دوم خود “میستی ولوت دون اسپن” ازدواج کرد و آنها بچه دار شدند.

ماجرا از این قرار است که سالها پیش از این، دادگاه حق حضانت 3 فرزند او را از وی گرفت و این وظیفه به پدربزگ و مادربزرگ آنها سپرده شد. پاتریشا مطمئن بود که اگر در مدارک و اسناد، او کفالت پسر 25 ساله خود “میستی” را بر عهده ندارد و ولی قانونی وی به شمار نمی آید، پس ازدواج با او نباید مانعی داشته باشد و قانونی است.

منبع: خانه فوتبال

منبع : RasadVarzeshi | همیارخاص

.
 🔴 نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده میشوند

 • برچسب ها
  آیا رابطه نامشروع زندان دارد اثبات رابطه نامشروع پیامکی جریمه نقدی رابطه نامشروع رابطه از پشت در دوران بارداری رابطه نامشروع در اسلام سک س ترامپ سک س ریحانه پارسا سک س سحر قریشی سک س پسر خوش هیکل فیلم اموزش رابطه زناشویی صحیح فیلم اموزش رابطه زناشویی صحیح در اینستاگرام فیلم رابطه جنسی قمبل دات کام مجازات رابطه نامشروع تلگرامی و تلفنی مجازات رابطه نامشروع زن شوهردار چیست مدارک لازم برای اثبات رابطه نامشروع نمونه شکایت رابطه نامشروع کس قشنگ کو ن دادن کوسلیسی


 • جدیدترین ارسال های پروفایل

  کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
  alir در پروفایل shadow نوشت.
  سلام خدا قوت
  من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
  پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
  عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
  سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
  بالا