قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی در بازار در 20 آبان 99

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

.

به گزارش وانانیوز،
قیمت خودرو از هفته گذشته روندکاهشی را آغاز کرد که این کاهش قیمت در خودروهای داخلی تا 30 میلیون تومان و در خودروهای لوکس خارجی مانند "BMW" تا 2 میلیارد تومان نیز همراه بود.

پس از این کاهش قیمت از روز گذشته و با نوسان قیمت ارز قیمت ها ثابت شد اما به دلیل عدم وجود خریدار قیمت ها باز هم به سوی کاهش حرکت کرد.

هم اکنون در بازار خودرو بیشتر فروشنده وجود دارد تا خریدار و لذا اگر کسی قصد فروش خودرو داشته باشد باید آن را با قیمتی حتی ارزان تر از ارقام اعلام شده در بازار ارائه دهد تا بتواند خودروی خود را بفروشد.

بر اساس این گزارش هم اکنون پژو 206 تیپ 2 با قیمت 203 میلیون تومان، تیپ 5 با قیمت 275 میلیون تومان،پژو پارس معمولی با قیمت 238 میلیون تومان، پژو 405 جی ال ایکس با قیمت 205 میلیون تومان و پژو 207 اتوماتیک با قیمت 500 میلیون تومان در معرض فروش قرار گرفته اند.

همچنین در خانواده گروه سایپا نیز پراید 131 با قیمت 115 میلیون تومان، تیبا 2 با قیمت 140 میلیون تومان،ساینا دنده ای با قیمت 147 میلیون تومان و کوئیک با قیمت 153 میلیون تومان ارائه می شود.

همچنین خودروهای ساندرو اتوماتیک و ساندرو استپ وی اتوماتیک نیز به ترتیب با قیمت های 590 و 620 میلیون تومان ارائه شده است.

در خودروهای مونتاژی نیز روند قیمت ها به سوی کاهش است به طوریکه قیمت مزدا 3 تولیدی گروه بهمن 1 میلیارد 180 میلیون تومان، سراتوی آپشنال سایپا 890 میلیون تومان، بسترن B30 با قیمت 530 میلیون تومان ،چانگان 570 میلیون تومان، جک S5 با قیمت 780 میلیون تومان ، چری تیگو 5 با قیمت 750 میلیون تومان ، هایما S7 با قیمت 760 میلیون و هایما S5 با قیمت690 میلیون تومان در معرض فروش قرار گرفتند.

پیش تر سعید موتمنی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از کاهش 25 درصدی قیمت خودرو داخلی و خارجی در بازار خبر داده بود.

به وی گفته وی روند بازار به ثبات آن بستگی دارد و اگر بازار با یک جو پایدار مواجه شود قطعا قیمت ها بیشتر از این پایین آمده و خرید و فروش نیز رونق می گیرد.


منبع : vananews | همیارخاص

.
 
✅ آمارسایت خود را با آماریاب رصد کنید

آمارگیر وبلاگ | آمارگیر سایت

جدیدترین ارسال های پروفایل

کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
alir در پروفایل مدیر نوشت.
سلام خدا قوت
من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
عباس گودرزی در پروفایل مدیر نوشت.
سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
بالا