قسمت 8 سریال از سرنوشت 3

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

قسمت هشتم سریال از سرنوشت ۳

هاشم به جلو در خانه پدر آرزو میرود و جلوی ماشین را میگیرد تا با پدرش صحبت کند. بعد از معرفی خودش بهش میگه افتخار میدین امروز راننده شخصیتون باشم و ببرم یک جاییو بهتون نشون بدم بعد درباره سهراب تصمیم بگیرید، از طرفی هاشم با بچه های کارگاه هماهنگ میشوند که کار کنند و بیکار نشینند که بابای آرزو میاد اونجا ضایع نشود. بعد از بازدید پدر آرزو از کارگاه نظرش درباره سهراب تغییر میکند و اجازه میدهد تا به خواستگاری دخترش بیاید. سهراب که به کارگاه برمیگردد میبینه که آرزو تو دفتر منتظرش نشسته و خبر موافقت پدرشو بهش میده. سهراب آخر هفته با بزرگانش و هاشم به مراسم خواستگاری می رود، آنجا همه چی خوب پیش میره تا اینکه پدر آرزو میگه شرط من اینه که یه خونه چه کوچیک چه بزرگ متراژ فرقی نمیکنه به نام آرزو بزنی که همه شوکه می شوند و میگن چه توقع زیادی تو این زمونه دارین و بزرگای مجلس پشت سهراب درمیایند و میگن ما به شما اطمینان میدیم که بعدا حتما یه خونه ای هم میخره که سهراب عذرخواهی میکنه و میگه ببخشید ولی من نمیتونم قول بدم که حتما میخرم که پدر آرزو عذرخواهی میکنه و مجلسو ترک میکند.

فردای آن روز سهراب تو کارگاه هاشم صدا میزند و میگه بیا دفتر کارت دارم، و به هاشم و نغمه میگه از بین این تالارها یکیو انتخاب کنین من خودم همه کارارو میکنم و پولشم خودم میدم اخر همین ماه همون تاریخی که خاله پوری گفته باید ازدواج کنین و میرود. نغمه میگه ما هنوز هیچ کاری نکردیم خونه نداریم که هاشم کلید خونه رو بهش نشون میده و میگه همون خونه ای که پسندیده بودی رهن کردم نغمه خوشحال میشه و از فرداش به دنبال کارای عروسی می افتند. نغمه خانه را به خاله پوری و خواهر و خواهرزاده اش نشون میدهد و آنها براش ارزوی خوشبختی میکنند. هاشم و نغمه به یکی از تالارهایی که سهراب بهشون نشون داده بود میروند و رزرو میکنند. آرزو به سهراب میگه توقع داشتم یخورده کنار بیای با بابام، همون موقع که الهام و بابک پشتتو گرفتن بابا داشت راضی میشد چرا باز بحث خونرو کشیدی وسط که سهراب میگه من نمیتونستم درباره چیزی که اطمینان ندارم قول بدم و ارزو ناراحت میشه و تلفن قطع میکنه….


منبع : JadvalYab | همیارخاص
 
 • برچسب ها
  خلاصه قسمت 8 سریال از سرنوشت 3 قسمت 8 سریال از سرنوشت 3 قسمت هشتم سریال از سرنوشت ۳
 • ✅ آمارسایت خود را با آماریاب رصد کنید

  آمارگیر وبلاگ | آمارگیر سایت

  جدیدترین ارسال های پروفایل

  کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
  alir در پروفایل مدیر نوشت.
  سلام خدا قوت
  من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
  پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
  عباس گودرزی در پروفایل مدیر نوشت.
  سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
  بالا