قرص گلوریپا ۱۰ برای چیست

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
قرص گلوریپا ۱۰ برای چیست ، را در همیارخاص بخوانید

قرص گلوریپا ۱۰ میلی گرم​

GLORIPA 10 MG Table​


قرص گلوریپا ۱۰ میلی گرم

گلوریپا® به صورت قرص های خوراکی، روکشدار، گرد، محدب و به رنگ زرد موجود می باشد. گلوریپا در دوزهای ۱۰ و ۲۵ میلی گرم و در جعبه های ۳۰ عددی توسط داروسازی دکتر عبیدی عرضه می شود.

مزایا گلوریپا: کاهش چشمگیر مرگ و میر ناشی از بیماریهای قلبی- عروقی در بیماران مبتلا به دیابت نوع ۲ جلوگیری از پیشرفت بیماری کلیوی ناشی از دیابت کاهش وزن کاهش فشار خون میزان افت قند خون (هیپوگلیسمی) کمتر سهولت مصرف (مصرف خوراکی، یک بار در روز)

چنانچه در خصوص قرص گلوریپا ۱۰ میلی گرم سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

سفر شیرین؛ همراهی عبیدی و دیابت​


با شیوع گسترده دیابت و ابتلا به عوارض ناشی از آن، داروسازی دکتر عبیدی در جهت افزایش سطح آگاهی جامعه و همراهی با افراد مبتلا به دیابت مجله تصویری «سفر شیرین» را تهیه کرده که در آن با پرداختن به دغدغه‌های بیماران، توصیه‌های پزشکی مورد نیاز، روش‌های تغذیه و ورزش‌های مناسب را با آنها به اشتراک می‌گذارد.

پیش دیابت چیست و چگونه تشخیص داده می شود؟​


پیش دیابت چیست؛ در این مقاله شما را با علائم، روش های تشخیص و درمان بیماری پیش دیابت آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تشخیص و درمان افت قند خون در مبتلایان به دیابت​


در صورت مواجهه با علائم افت قند خون مانند لرز، منگی، تعریق، گرسنگی، تپش قلب، تشنج و … بهتر است بلافاصله، هر جا هستیم، با یک دستگاه تست قند خون خانگی، میزان قند خون را اندازه‌گیری کنیم.


قرص گلوریپا ۱۰ برای چیست​


عنوان : قرص گلوریپا ۱۰ برای چیست


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

بالا