فرشته احمدی چگونه کشته شد | عکس گریه های دختر فرشته احمدی

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,288
79
ماجرای فوت دختر فرشته احمدی زن مهابادی بهمراه عکس را در سایت همیار خاص ببینید

فرشته-احمدی-چگونه-کشته-شد.jpg

به گزارش سرویس حوادث سایت همیار خاص ، همه چیز از آن چهارشنبه شروع شد؛ روزی که به نام چهلم مهسا امینی سنگین‌ترین فراخوان‌ها برایش داده شده بود تا ظاهرا به یادش عزاداری کنند و در واقع جمعی دیگر را عزادار!

خانواده امینی اعلام کرده مراسم چهلم نخواهند داشت اما مردم از شهرهای مختلف کردستان خود را به سقز می‌رسانند تا بر مزار مهسا حاضر شوند؛ فرصت‌طلبان و آشوبگران هم البته بین جمعیت حاضر می‌شوند.

شعار همیشگی خودشان را سر می‌دهند؛ «ژن، ژیان، آزادی»، شعاری که عبدالله اوجالان، رهبر جدایی‌طلبان کرد ترکیه آن را در دهه ۹۰ میلادی ابداع کرد. عده‌ای اما دوست دارند فضا ملتهب شود،‌ شعارهای تند و رادیکال سر داده می‌شود و برخی از حاضران آن را تکرار می‌کنند.

آتش زدن چند حلقه لاستیک و سطل زباله و تلاش برای مسدود کردن راه و ورود نیروهای انتظامی و متفرق شدن جمعیت روایت ادامه ماجرای آن روز سقز است؛ اما همه ماجرا نه!

باوان دختر فرشته احمدی.jpg

ضد انقلاب تلاش می‌کند دیگر استان‌های کرد نشین را وارد ماجرا کند؛ از جمله آذربایجان غربی.

مهاباد از عصر همان روز وارد زمین بازی می‌شود تا خوراک ضدانقلاب با نگارش سناریو کشته‌سازی به نام «اسماعیل مولودی» آماده شود.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان این خصوص این‌گونه توضیح می‌دهد: طبق گزارش‌های ارائه شده این فرد با گلوله جنگی کشته شده و جسد وی را از محلی پیدا کردند که کانون تجمعات و اغتشاشات نبوده و ماموران نیز به هیچ وجه از اسلحه جنگی استفاده نمی کنند.

ناصر عتباتی ادامه می‌دهد: جسد این فرد را یک پزشک و چند نفر از آشنایان وی به بیمارستان مهاباد منتقل کردند و پزشکی قانونی نیز جسد را معاینه کرده است. تحقیقات برای شناسایی ضارب آغاز شده است.

غروب همان روز شیراز شاهد یک عملیات تروریستی از سوی گروهک تروریستی داعش است، عملیاتی که ۱۳ شهروند بی‌گناه در آب به شهادت می‌رسند و ۱۹ تن به شدت زخمی می‌شوند؛ از جمله آرتین سرایداران که در خودش از ناحیه دست هدف گلوله قرار می‌گیرد و البته پدر و مادر و برادرش در مقابل چشمانش به شهادت می‌رسند؛ آرتین داغی بود که بر قلب مردم ایران نشست. اما این هم همه ماجرا نبود!

علی‌رغم بر عهده گرفتن مسئولیت این حمله از سوی داعش و انتشار تصاویر فرد مهاجم که نشان از عضویت او در این گروهک و بیعت با رهبر آن بود، باز رسانه‌های ضد انقلاب تلاش می‌کنند تا پروژه «کار خودشونه» رو کلید بزنند و با قلب حقیقت و روایت‌سازی کذب، مردمی که از ناآرامی‌های ۴۰ روزه خسته شده‌اند را عصبانی کنند.

پنجشنبه مراسمی برای تشییع و تدفین اسماعیل مولودی در مهاباد برگزار می‌شود. پس از پایان مراسم عده‌ای شهر را به صحنه آشوب و تخریب اموال عمومی تبدیل می‌کنند؛ ماشین آتش‌نشانی و مأموران داخل آن را آتش می‌زنند، ساختمان‌های دولتی را تخریب می‌کنند و به آتش می‌کشند و به سمت مردم بی‌گناه شلیک می‌کنند.

یکی از کسانی که در اتفاقات مهاباد تیر خورده است می‌گوید: «شب گذشته ٥ آبان ماه، حدود ساعت ٢٠:٣٠ به یکی از عابر بانک های سطح شهر در محله سمت مدرسه، مراجعه کردم و مشغول عملیات بانکی بودم که در تاریکی به سویم تیر اندازی شد. تیر به بالای شانه راستم اصابت کرد و درد شدیدی در دست و شانه ام احساس کردم در آن حین اما متوجه شدم که تیراندازی با کلاشینکف از سوی یک پژو سیاه رنگ بدون پلاک بوده که به سرعت از محل دور شد.»

او اما تنها کسی نیست که قربانی این آشوب شده است؛ برخی منابع از کشته شدن ۲ تا ۴ نفر در اتفاقات آن روز در مهاباد خبر می‌دهند؛ یکی از این افراد فرشته احمدی نام دارد.

فرشته احمدی دختری خردسال دارد که تصاویر او در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود؛ دختری که با اشک‌ها و ناله‌ها و مادر مادر گفتن‌هایش داغ آرتین را دوباره در دل‌های مردم ایران زنده کرده است.

این‌بار هم اما رسانه‌های ضد انقلاب در جدیدترین دروغ‌ خود اعلام کرده فرشته احمدی کشته اغتشاشات است.

این درحالی است که هدف قرار گرفتن افراد با تیر جنگی در جریان این اغتشاشات مسبوق به سابقه است و فوت مرحومه احمدی یکی از قطعات پازل رسانه‌های ضدانقلاب همچون بی‌بی‌سی فارسی و اینترنشنال برای تکمیل پروژه کشته‌سازی است.

رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان آذربایجان غربی هم با تأکید بر اینکه در کنترل تجمعات غیرقانونی از هیچ گونه سلاح جنگی استفاده نمی شود، در این خصوص گفته است: پلیس به جد در حال پیگیری و شناسایی قاتل و یا قاتلان و عوامل تیراندازی به متوفیان در تجمعات اخیر است و باید از اظهارنظرهای خلاف واقع پرهیز شود.

پیشتر هم اعلام شده که نیروهای نظامی و انتظامی برای آرام کردن فضا و مقابله با اغتشاشگران از تیر جنگی استفاده نمی‌کنند. این درحالی است که اغتشاشگران برای رسیدن به اهداف خود به راحتی جان مردم را می‌گیرند.

فردای آن روز در بازرسی از خودروها در مسیر «ارومیه –اشنویه» تعداد ۵۵ قبضه سلاح و در مسیر «ارومیه_مهاباد» تعداد ۲۵ قبضه سلاح شکاری و جنگی کشف و ضبط شد.

این اتفاقات در حالی رخ داده است که روز دوم آبان ماه کیفرخواست ۱۰ نفر از عوامل مرتبط با رژیم صهیونیستی که عمده اقدامات این افراد شناسایی نیروهای اطلاعاتی فعال در حوزه مبارزه با رژیم صهیونیستی در استان آذربایجان غربی بوده با رصد اطلاعاتی دستگیر شده بودند، صادر شد.

حالا دختر مرحومه فرشته احمدی و آرتین در کنار هم نماد مظلومیت ایران عزیز هستند؛ ایرانی که امروز علی‌رغم اینکه درگیر جنگی هیبریدی است اما مقتدرانه ایستاده و انتقام خون این مظلومان را خواهد گرفت.
 
 • برچسب ها
  باوان دختر فرشته احمدی علت مرگ فرشته احمدی عکس باوان دختر فرشته احمدی فرشته احمدی بیوگرافی فرشته احمدی مهاباد فرشته احمدی کیست مراسم فرشته احمدی مهاباد
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,727
  ارسال ها
  56,059
  کاربران
  3,406
  جدیدترین کاربران
  محمدمهدی قیاسی
  عقب
  بالا