فال شنبه 18 بهمن 99

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,296
79
فال روزانه شنبه ۱۸ بهمن ۹۹,فال روزانه دقیق,فال امروز,فال هر روز,فال روزانه ,فال صحیح,فال و طالع بینی روزانه,فال تولد,فال حافظ با تعبیر,فال با معنی

فال شنبه 18 بهمن 99.png

فال روزانه متولدین فروردین

روز بسیار سختی را در پیش دارید و برای گذر از مشکلاتی که سر راه شما قرار می‌گیرد،‌ به خوش‌بینی و شجاعت زیادی نیاز دارید. امروز پول خوبی به دست شما می‌رسد، اما خرج‌های زندگی‌تان به اندازه‌ای است که این پول کفاف خرج‌ها را نمی‌دهد و چیزی برای پس‌انداز باقی نمی‌ماند. امروز یکی از آشنایان نزدیک که حساب زیادی روی ایشان باز کرده‌اید به شما پشت می‌کند و کاری برخلاف وعده‌ای که به شما داده را انجام می‌دهد. از این وضعیت ناراحت نشوید و حساب این فرد را از امروز از زندگی‌تان کوتاه کنید و اجازه ندهید بیش از این مایه ناراحتی شما را فراهم کند. شما امروز انرژی لازم برای تمام کردن و به نتیجه رساندن هر کاری را در اختیار دارید و می توانید هر پروژه ای که امروز آغاز می کنید را با موفقیت به انجام برسانید. فقط یادتان باشد از روند انجام این کار لذت ببرید و مسائل را بیش از اندازه جدی نگیرید. آنقدر سرگرم کار نشوید که قراری که با دوستان و یا اعضای خانواده دارید را فراموش کنید!
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شما به هیچ وجه برای در پیش گرفتن ساده ترین راه های ممکن وسوسه نمی شوید. درست است که همه ی ما گاهی وسوسه می شویم این راه را در پیش گرفته و خودمان را راحت کنیم ، اما شما از آن دسته آدم هایی نیستید که به راحتی تسلیم این وسوسه ها می شوند، به ویژه امروز که شرایط کیهانی موجود قدرت لازم برای در پیش گرفتن بهترین راه ممکن را در اختیار شما قرار داده اند و می توانید با تمام توان خود گام های لازم برای رسیدن به مقصد را یکی یکی بردارید و طولانی بودن راه به هیچ وجه باعث نخواهد شد که از میدان به در شوید. اگر همراهانتان سعی کردند شما را قانع کنند که خودتان را با این کار خسته نکنید، موضع خود را حفظ کنید و تسلیم نشوید. امروز تمام روابط شما، از روابط کاری و دوستانه گرفته تا روابط خانوادگی و عاطفی، به خوبی پیش خواهند رفت. قرار است معامله یا قرارداد مهمی را امضا کنید اما روز خوبی برای عقد ‌قرارداد انتخاب نکرده‌اید
فال امروز متولدین خرداد

امروز ذهن شما روی یادگیری متمرکز شده است؛ چیزی که برای مدت ها دوست داشته اید یاد بگیرید بالاخره در دسترس شما قرار گرفته است. شاید امکانات مادی لازم برای این کار برایتان فراهم شده باشند و یا وقتتان برای انجام این کار آزاد شده باشد، در هر صورت از این فرصت استفاده کنید، همین امروز دست به کار شوید و نگذارید به راحتی از دستتان برود. اگر همین امروز در این جهت اقدام کنید خواهید توانست آنچه می خواهید را به دست بیاورید. شما از این که چند کار مختلف را به طور همزمان انجام دهید و از یک کار به کار دیگر بپرید خیلی هم خوشحال و راضی هستید، اما باید مواظب باشید باری بیش از آن چه می توانید حمل کنید بلند نکنید. به این فکر کنید که چطور می توانید وضعیت فعلی خود را بهبود ببخشید و برای آینده ی خود برنامه ریزی کنید. می توانید در این راه با افراد موفقی که مورد اعتمادتان هم هستند مشورت کرده و در انتخاب راه درست از آنها راهنمایی بگیرید.
فال روزانه متولدین تیر

اگر پیش از این در زمینه اقتصادی سرمایه گذاری هایی انجام داده بودید، امروز می توانید منتظر گرفتن نتیجه مورد نظر خود از این سرمایه گذاری باشید. شاید هم قرارداد جدیدی ببندید که منافع مادی زیادی برایتان به همراه خواهد داشت و یا حتی ممکن است در یک قرعه کشی یا مسابقه برنده شوید. در هر صورت در زمینه مسائل مادی منتظر اتفاق افتادن غیر ممکن ها باشید. در چند هفته گذشته شما انرژی منفی زیادی را تخلیه کرده و راه را برای خوش اقبالی امروز خود هموار کرده اید. شما امروز ترجیح می دهید افکار و احساساتتان را برای خود نگه داشته و حوصله توضیح دادن در مورد آنها را ندارید، اما یادتان باشد که عشقتان همیشه استثناست و می توانید با او حرف بزنید. مسافرتی در راه دارید و اگر تاکنون عاشق نشده‌اید در این سفر چشم‌تان به فردی می‌افتد و در نگاه اول عاشق وی خواهید شد. اجازه ندهید آتش این عشق خاکستر شود و به هرقیمتی که شده در ابراز عشق کوتاهی نکنید.
فال و طالع بینی متولدین مرداد

برنامه های بلندپروازانه ای که برای آینده ی خود دارید شما را ملزم می کنند که رفتاری منطقی داشته باشید و به ویژه در ارتباط با مسائل مادی رویکردی عمل گرایانه داشته باشید. این شرایط ممکن است برایتان خسته کننده و دشوار باشند، اما اگر تصمیمتان جدی است و از هدفی که برای خود انتخاب کرده اید مطمئن هستید باید این شرایط را بپذیرید. یکی از دوستانتان که احتمالا مذکر نیز هست امروز به کمکتان خواهد آمد و با صحبت ها و یا کارهایی که می کند به شما در درک این شرایط و پذیرفتن آن کمک خواهد کرد. در هر صورت این نکته را به خودتان یادآوری کنید که قرار نیست همین امروز همه ی کارها انجام شوند، به ذهن و بدن خود فشار نیاورید. از امروز تصمیم بگیرید قبل از انجام کارهای مهم، حتماً نظر اطرافیان را جویا شوید و به خاطر داشته باشید که همه چیز را همگان دانند. راستی همیشه قول‌هایی بدهید که مطمئن هستید از انجام این قول‌ها بر می‌آیید!!
فال امروز متولدین شهریور

امروز یک نامه و یا تماس تلفنی می تواند وضعیت کاری شما را به طور کامل تغییر داده و زندگی حرفه ای شما را وارد جهت تازه ای کند. شاید در ابتدا این مسئله باعث نگرانی شما شده و تمرکزتان را بهم بزند، اما این وضعیت قطعا پیشرفتی مثبت و همراه با خوش شانسی برای شما خواهد بود. شما به دنبال اثبات توانایی های خود به همکاران و مدیرانتان هستید و در نتیجه اتفاقاتی که امروز خواهند افتاد، روابطتان با همکارانتان نیز بسیار بهتر خواهد شد و احترام و تحسین آنها را به دست خواهید آورد. به احتمال زیاد تا پایان روز نسبت به زندگیتان احساس رضایت خواهید داشت و خیلی چیزها با صبح امروز فرق خواهند داشت. اگر کارهایی دارید که در خارج از منزل باید انجام شوند متاسفانه باید خودتان را برای گیر کردن در ترافیک آماده کنید! خونسردی خود را حفظ کنید و اجازه ندهید این موضوع روزتان را خراب کند. امشب به اندازه ی کافی برای خوش گذراندن و تفریح وقت خواهید داشت.
طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز روابط شما با اطرافیانتان آنقدر خوب دارند پیش می روند که احساس می کنید آنها بیش از هر وقت دیگری دوستتان دارند. یک دوست جدید و یا شاید یکی از دوستان قدیمیتان که برای مدتی طولانی از آن بی خبر بوده اید امروز نقش مهمی در زندگی شما ایفا خواهد کرد. امروز ذهن شما سرشار از ایده های خلاقانه است و احتمال موفقیت شما در عملی کردن ایده هایی که در سر دارید بسیار زیاد است. خودتان را برای یک روز شلوغ و رضایت بخش آماده کنید. امروز شما حال و حوصله ی در خانه ماندن را ندارید، اما کارهای زیادی باید در خانه انجام شوند و مسئولیت هایی که به عهده دارید به شما اجازه نمی دهند با خیال راحت از روزتان لذت ببرید. زیاد خودتان را برای این موضوع ناراحت نکنید، زیرا همین که دست به کار شوید اهل منزل نیز به کمک شما خواهند آمد و همه ی کارها خیلی سریعتر از آنچه انتظار دارید انجام خواهند شد.
فال روزانه متولدین آبان

یک موقعیت غیر منتظره امروز برایتان پیش خواهد آمد که می تواند به طور موقتی در روند عادی کارهایتان بی نظمی هایی ایجاد کند، اما این موقعیت قطعا می تواند فرصتی فوق العاده برای شما باشد و نباید اجازه بدهید که به سادگی از دستتان برود. این فرصت ممکن است در رابطه با مسائل مادی، نقل مکان به خانه رویاهایتان و یا رابطه عاطفی ایده آلتان باشد؛ در هر صورت این خوش شانسی شادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. البته باید مواظب باشید در عالم رویا فرو نروید و با خیال پردازی در مورد آینده این خوش اقبالی از کارها و وظایف روزمره خود غافل نشوید. کارهای واجبی از جمله پرداخت قسط ها و صورت حساب ها در دنیای واقعی در انتظار شما هستند. شما بی صبرانه در انتظار این هستید که غروب امروز را در کنار خانواده و عزیزانتان بگذرانید. شاید قرار باشد به یک رستوران بروید یا بخواهید فرزندانتان را به تفریح ببرید و کارهایی که می دانید برای آنها لذت بخش است را انجام دهید.
فال روزانه متولدین آذر

امروز به هیچ عنوان حوصله تان سر نخواهد رفت و حتی اگر خودتان کاری برای انجام دادن نداشته باشید دیگران شما را وارد ماجراهای خودشان خواهند کرد. امروز مکالماتی که با دیگران دارید برای شما بسیار لذت بخش خواهند بود، اما اگر زیاد درگیر حرف زدن با دیگران بشوید وقتتان را بیهوده ار دست خواهید داد و از کارهای اصلی خود عقب می افتید. بهتر است اگر دیدید طرف مقابلتان متوجه این نیست که دارد مزاحم کارتان می شود خودتان این موضوع را به او گوشزد کنید. خوش شانسی دارد به شما روی می آورد، اما این خودتان هستید که باید آن را ببینید. امروز اهل خانه تان کمی بی حوصله و بیقرار شده اند و ترجیح می دهند تا جای ممکن وقتشان را بیرون از خانه بگذرانند. اما شما چنین حسی ندارید و می خواهید از فرصتی که برایتان فراهم شده است استفاده کنید و کارهایی که به تنهایی و سکوت نیاز دارند را در خلوت خانه انجام دهید.
فال روز متولدین دی

خوش شانسی شما همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد که بالاخره زندگیتان دارد در همان جهتی که همیشه می خواسته اید پیش می رود. با این حال امروز با مشکلات جزئی بسیاری، از گم کردن چیزهایتان گرفته تا شکاندن ظرف ها و یا فراموش کردن اسم ها و آدرس ها، مواجه خواهید شد. به جای این که عصبانی شوید، خونسردی خود را حفظ کرده و سعی کنید به جنبه خنده دار این اتفاق ها نگاه کرده و از ته دل به آنها بخندید. امروز دیگران از شما تقاضای کمک می کنند و شما هم با کمال میل می پذیرید، اما کارهایی که در ابتدا به نظر می رسد پنج دقیقه بیشتر طول نخواهند کشید ممکن است وقتتان را بیش از انتظارتان گرفته و برنامه هایتان را بهم بزنند. حرف هایی که امروز می شنوید از صحت و دقت چندانی برخوردار نیستند، سعی کنید تا زمانی که خودتان در مورد آنها تحقیق نکرده اید و یا آنها را از منبع موثقی نشنیده اید در پذیرش آنها عجله نکنید.
فال متولدین بهمن

شرایط کیهانی دارد به نفع شما تغییر می کند و هفته های آینده برای شما بسیار خوب خواهند بود. با این حال امروز اتفاقات کوچک در کارها و برنامه هایتان اختلال ایجاد خواهند کرد و شما را به فکر فرو می برند. اصلا نگران این نباشید که شاید این اتفاقات برایتان بدشانسی بیاورند و برنامه های اصلیتان را بهم بزنند، شما برای شش ماه آینده بسیار خوش شانس خواهید بود و اوضاع به کامتان خواهد بود، البته به این شرط که تلاش کافی داشته باشید و روی هدف هایتان تمرکز کنید و برای خواسته هایتان وقت صرف کنید. خوشبختانه، امروز شما آنقدر پر انرژی و سرحال هستید که می توانید در هر شرایطی که قرار بگیرید از آن لذت ببرید. امروز به حل مشکلی که بین دو نفر از اطرافیانتان پیش آمده و به بحث و شاید حتی درگیری بین آنها منجر شده است فکر می کنید. بهتر است مواظب باشید، چون اگر احتیاط نکنید ناگهان خواهید دید که خودتان هم درگیر این بحث و جدال شده اید.
فال روزانه متولدین اسفند

امروز هر چند جسمتان به کارهای عادی و روزمره ادامه می دهد، ذهنتان در خانه مانده و دلتان می خواهد می توانستید امروز را در خانه بمانید و وقتتان را با خیال راحت و آرامش صرف کارهایی کنید که خودتان دوست دارید. شاید هم مسائل خانوادگی ذهنتان را به خود درگیر کرده باشند و دلتان پیش عزیزی مانده باشد که در زندگی اش با مشکل مواجه شده است. به هر حال با این ذهن آشفته نمی توانید روی کارهای روزانه تان تمرکز کرده و چندان موفق باشید. سعی کنید تمام فکر و ذهنتان را صرف انجام وظایف و مسئولیت هایتان کنید و پس از انجام کارهایتان با خیال راحت به خانه رفته و هر چقدر که می خواهید به خانه و خانواده بپردازید. شما آنقدر برای به پایان رساندن کاری که اخیرا شروع کرده اید هیجان خواهید داشت که نمی توانید روی انجام آن تمرکز کنید! خونسردی خودتان را حفظ کنید و سعی کنید اوضاع را دوباره تحت کنترل خود دربیاورید. امروز تا جایی که می توانید فعال باشید و از یک جا نشستن و تنبلی پرهیز کنید.

منبع » همیارخاص
.
 
آخرین ویرایش:
 • برچسب ها
  فال امروز شنبه 18 بهمن 99 فال روزانه شنبه 18 بهمن 99 فال روزانه شنبه ۱۸ بهمن ۹۹ فال شنبه 18 بهمن 99
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,731
  ارسال ها
  56,167
  کاربران
  3,416
  جدیدترین کاربران
  الهه فتحی پور
  عقب
  بالا