فاطمه بحری دختر ابادانی

  • شروع کننده موضوع اخراج شده
  • تاریخ شروع

اخراج شده

مهمان

فاطمه بحری دختر ابادانی/فاطمه بریهی چگونه کشته شد/فاطمه بحری چگونه کشته شد/فاطمه برجی/فاطمه فرحی چگونه کشته شده است /فاطمه بحری/ فاطمه بحری دختر آبادانی چگونه کشته شده/فاطمه بحری کیست/ اینستای فاطمه بحری/فاطمه بحری.jpg


پیدا شدن جسد فاطمه برحی
در پی این اظهارات مأموران پلیس بلافاصله با راهنمایی عامل جنایت که ادعا می کرد فاطمه برحی را به قتل رسانده سرصحنه جرم رفته و مشاهده کردند قاتل سر فاطمه برحی را از بدن جدا کرده و تنها سر مقتول به یک موبند است.

علت قتل زن 19 ساله آبادانی
مرد جوان در بازجویی های اولیه ادعا کرد همسرش متولد سال 1380 و دختر عمویش بوده است.

وی گفت : فاطمه برحی یک سال قبل و 2 روز پس از مراسم عقد با مرد دیگری از خانه فرار کرد، یکسال به دنبالش رفتم تا او را در مشهد پیدا کردم، او را بخشیدم و به آبادان بازگرداندم.

قاتل فاطمه برحی افزود: از سوی خانواده ام به خاطر فرار همسرم تحریک شدم و او را در نزدیکی روخانه با چاقو به قتل رساندم و سرش را بریدم.

جزئیات قتل فاطمه برحی در آبادان
در تحقیقات خبرنگار رکنا اطلاعات جدیدی در پرونده قتل فاطمه برحی به دست آمد و مشخص شد که پدر شوهر فاطمه برحی که عمویش است یکی از فروشندگان حرفه ای مواد مخدر در آبادان است و برادر شوهر فاطمه برحی نیز سالها قبل با خواهر فاطمه برحی ازدواج کرده است.

خواهر فاطمه برحی از همان روزهای نخست زندگی اش بارها هدف ضرب و شتم قرار گرفته و حتی فرزندش را زیر بار کتک سقط کرد کرده است.

در بررسی های بیشتر مشخص شد عمه فاطمه برحی سالها قبل به خاطر اینکه همسرش به حبس ابد محکوم شده بود تصمیم به جدایی می گیرد که گویا پدرشوهر فاطمه برحی که عمویش است با برچسب خیانت خواهرش دست به قتل او زده و سرش را بریده است که پس از سالها زندان آزاد شده است.

فاطمه برحی که به زور تن به این ازدواج اجباری داده است پس از مراسم عقد همراه یکی از دوستانش که دختر جوانی است به مشهد فرار کرده و در آنجا زندگی پنهانی داشته است که شوهر وی موفق به پیدا کردن محل زندگی همسرش شده و او را به آبادان بازگردانده است.

پدر فاطمه برحی که احتمال می داد دخترش سرنوشت مرگباری همچون خواهرش خواهد داشت مثل پدر رومینا اشرفی یک سم تهیه کرده و قصد دادن آن به فاطمه برحی را داشته تا با مرگ آسانتری به خواب ابدی برود که مادر فاطمه برحی با اطلاع از اقدام شوهرش مانع کار او می شود.

شوهر فاطمه برحی پس از بازگرداندن همسرش به آبادان در اقدامی هولناک او را به قتل رسانده وسرش را از بیخ می برد و سپس خود را تسلیم ماموران می کند.

بنا به این گزارش، جسد فاطمه برحی به پزشکی قانونی منتقل شده و تحقیقات تکمیلی در این پرونده هولناک ادامه دارد.
 
  • برچسب ها
    اینستای فاطمه بحری فاطمه بحری فاطمه بحری دختر آبادانی چگونه کشته شده فاطمه بحری دختر ابادانی فاطمه بحری چگونه کشته شد فاطمه بحری کیست فاطمه برجی فاطمه بریهی چگونه کشته شد فاطمه فرحی چگونه کشته شده است
  • بالا