سک-س بچه ها - دیدن کل جزییات

soalgar

عضو همیارخاص

سکس بچه / فیلم سکس بچه ها / عکس سکس بچه ها /رفتار سکس بچه ها / داستان سکس بچه ها / سکس در سنین بچگی / دیدن سکس بچه ها /سکس بچه ها چیست / ویدیو سکس بچه ها/ سکس نوجوان / سکس با بچه /پورنوگرافی / سکس کم سن / سکس دختر کم سن /


سکس بچه ها.jpg

اجازه بدهید فرزندتان بداند که شما اطلاع دارید که فیلم مبتذل تقریبا اجتناب ناپذیر است و به این ترتیب به راحتی می توانید در مورد آن صحبت کنید ، حتی اگر احساس راحتی نمی کنید . علاقه به رابطه جنسی و تصاویر جنسی کاملا طبیعی است . بنابراین مهمترین مساله برای والدین این است که با این مشکل بدون قضاوت برخورد کنند . شما باید به هر سوال ، هر چند شرم آور باشد ، پاسخ دهید . شما نباید آن ها را به خاطر حس کنجکاوی شان خجالت زده کنید و یا به دلیل میل جنسی سالم گناهکار بدانید .

به هر حال ، پورن اغلب بسیار غیر واقعی است . یک انحراف واقعی از روابط انسانی که می تواند بچه ها را در معرض خطر قرار دهد و رابطه سالم با بدن خود و شریک جنسی شان را تهدید کند . بنابراین والدین باید فرزندشان را با واقعیت تطبیق بدهند . در ادامه نحوه گفتگو در مورد فیلم های مبتذل با فرزندان زیر 8 سال ، 8 الی 12 سال و 13 الی 19 سال در وبسایت یک زوج آموزش داده می شود . ( هم چنین بخوانید عوارض دیدن فیلم مبتذل و علائم اعتیاد به پورنوگرافی )

آموزش بحث در مورد فیلم مبتذل با کودکان زیر 8 سال
اگر فرزند شما به دستگاه های متصل به اینترنت مانند کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت و اسمارت فون دسترسی دارد ، احتمال دارد با محتوای نامناسب مانند پورنوگرافی مواجه شود . در بعضی مواقع ممکن است لغت یا عبارت اشتباهی را در یک جستجوی کامپیوتری تایپ کنند یا روی لینکی که به نظر جذاب است کلیک کنند ، اما معلوم شود که پورنوگرافی است . بچه های دیگر یا افراد بالغ ممکن است آن ها را در معرض تماشای پورنوگرافی قرار دهند . آن ها ممکن است در سایت های بازی رایگان با محتوای پورنوگرافی مواجه شوند . از روی بعصی از کارتون های محبوب یک نسخه پورنوگرافی ساخته شده است که دیدن آن برای بچه ها بسیار ناراحت کننده است .

اجتناب از اطلاعات بیش از حد
هنگام سر و کار داشتن با بچه های زیر 8 سال والدین باید توازنی بین مراقبت از بچه هایشان و جلوگیری از افزایش کنجکاوی آن ها ایجاد کنند . اگر مطمئن هستید که فرزند شما در معرض پورنوگرافی قرار نگرفته است ، ممکن است احساس کنید که بحث طولانی می تواند باعث افزایش کنجکاوی آن ها شود .

هیچ کس نمی خواهد با بچه اش در مورد پورنوگرافی بحث کند . شما بهتر از هر کسی فرزند خود را می شناسید و می دانید که چگونه در مورد پورنوگرافی با او صحبت کنید . مساله مهم صحبت کردن است . تنها شما می توانید از آن ها محافظت کنید و آن ها را برای مواجه شدن با محتواهای نامناسب آنلاین آماده کنید . در حالی که شما می خواهید از دادن اطلاعات بیش از حد خودداری کنید ، باید تلاش کنید به کنجکاوی فرزندتان با شجاعت و صداقت پاسخ دهید .


5 نکته برای بحث در مورد فیلم مبتذل با بچه های زیر 8 سال
اگر شما فکر می کنید فرزند شما محتوای پورنوگرافی را دیده است ، مهم است که با او صحبت کنید . بحث را باز و روشن نگه دارید ، به سوالات صادقانه اما مختصر جواب دهید . سپس بپرسید ” سوال دیگه ای داری؟” یا ” آیا توضیحات کافی بود؟” ممکن است بخواهید این یک بخش از بحث مداوم درباره مسائل جنسی با فرزندتان باشد .

1. اگر آنها محتوای پورنوگرافی را دیده اند ، از مجازات آن ها خودداری کنید .
هنگامی که بچه ها از مجازات بترسند ، احتمالا احساساتشان را مخفی می کنند . آن ها ممکن است تمایلی به صحبت کردن نداشته باشند و در مقابل شنیدن و فهمیدن مقاومت می کنند . در حالی که اولین واکنش شما ممکن است ممنوعیت دسترسی به دستگاه ها باشد ، سعی کنید ارتباطات را قطع نکنید و از مجازات فرزندتان خودداری کنید .

2. یک ارتباط قابل اعتماد ایجاد کنید .
اختصاص زمان برای ارتباط با فرزندانتان به آن ها کمک می کند احساس دوست داشتن و پذیرفتن داشته باشند و به شما اعتماد کنند . بحث در مورد رابطه جنسی ، صمیمیت و پورنوگرافی هنگامی که فرزندتان به شما اعتماد کند ، بهتر صورت می گیرد . این مساله یک چالش طولانی مدت است نه یک اصلاح سریع برای لحظه ای که شما کشف می کنید فرزند شما محتوای پورنوگرافی می بیند . در این هنگام به نکته شماره یک مراجعه کنید و به یاد داشته باشید که بر روی درک کردن تمرکز کنید نه مجازات کردن .

3. آماده کردن
بر روی اینکه چه می خواهید بگویید و اینکه چگونه می خواهید بگویید کار کنید . بحث در مورد مسائل جنسی می تواند مشکل باشد و برنامه ریزی از قبل راه خوبی برای ایجاد یک بحث ملایم است . طرحی بریزید که چه بگویید . نمونه هایی از مکالمات را در زیر بخوانید تا نکاتی را که باید بگویید ، بدانید .

4. برای هم صحبتی زمان اختصاص دهید .
اینگونه بحث ها در بهترین حالت یک به یک صورت می گیرد . با همدیگر به مکانی بروید (مثلا برای پیاده روی و رانندگی ) و مطمئن باشید فرزند شما احساس راحتی می کند . این محیط ها می تواند به هر کسی کمک کند تا احساس راحتی کند . هم چنین شما ممکن است بخواهید چند روز برای صحبت کردن صبر کنید تا زمان کافی برای برنامه ریزی فراهم شود .

5. سوالات زیادی بپرسید
طرح سوال کمک می کند تا سطح دانش فرزندتان را ارزیابی کنید و از سخنرانی کردن خودداری کنید . به جای اینکه بر آنچه فرزندتان دیده است تمرکز کنید بر روی اینکه فرزند شما چه احساسی دارد تمرکز کنید . به یاد داشته باشید یک بچه ممکن است به خاطر چیزی که دیده است احساس گیجی یا نگرانی کند و نیاز به اطمینان مجدد دارد .


آموزش بحث در مورد فیلم مبتذل پیش از نوجوانی ( 8 الی 12 سالگی)
بچه ها در زمان بلوغ و نوجوانی ممکن است در مورد جنسیت و رابطه جنسی کنجکاو باشند . تغییرات مغز و بدن همراه با تغییرات هورمونی می تواند باعث افزایش علاقه بچه شما به این موضوع شود . آن ها ممکن است در زمین بازی یا در خانه دوستشان چیزی بشنوند و ممکن است بخواهند چیزهای بیشتری درباره آن بدانند ، اما پرسیدن از پدر و مادر درباره رابطه جنسی می تواند شرم آور باشد . بعضی اوقات ممکن است خودشان دست به جستجو بزنند و چیزهایی را پیدا کنند که شامل عکس و فیلم های پورنوگرافی می شود .

اینگونه مکالمات می تواند مشکل باشد . شما ممکن است احساس ناراحتی یا خجالت کنید ، یا اینکه ندانید به فرزندتان چه بگویید . متاسفانه اگر شما از این بحث اجتناب کنید ، فرزندتان ممکن است از منابع نامطمئن مانند اینترنت اطلاعات را جستجو کند . شواهد نشان می دهد بچه ها در سن 9 سالگی در معرض تصاویر و فیلم های پورنوگرافی هستند .
منبع : ساعدنیوز


.
 
  • برچسب ها
    داستان سکس بچه ها دیدن سکس بچه ها رفتار سکس بچه ها سکس با بچه سکس بچه سکس بچه ها چیست سکس دختر کم سن سکس در سنین بچگی سکس نوجوان سکس کم سن عکس سکس بچه ها فیلم سکس بچه ها ویدیو سکس بچه ها پورنوگرافی
  • بالا