سریال های ماه رمضان ۱۴۰۱ شبکه آی فیلم

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

سریال های ماه رمضان ۱۴۰۱ شبکه آی فیلم ، را در همیارخاص بخوانید

سریال های شبکه آی‌ فیلم در ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱​


همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، شبکه آی‌فیلم فارسی طبق روال هر ساله با چند سریال طنز و دیگر مجموعه‌های درام تلویزیونی میزبان مخاطبان این شبکه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، شبکه آی‌فیلم فارسی طبق روال هر ساله با چند سریال طنز و دیگر مجموعه‌های درام تلویزیونی میزبان مخاطبان این شبکه خواهد بود.

امسال بیش از سال‌های گذشته دست شبکه آی‌فیلم برای مخاطبان پر‌تر است و چند سریال قدیمی مانند او یک فرشته بود، إغما، خانه به‌دوش، سه در چهار و. را برای پخش در ماه مهمانی خدا در نظر گرفته است. البته بنا به درخواست مکرر بینندگان سریال جدید آنام و احضار نیز به جدول پخش رمضانی این شبکه اضافه شده‌اند.

او یک فرشته بود

سریال «او یک فرشته بود» به کارگردانی علیرضا افخمی تولید سال ۱۳۸۴ است. حال و هوای این سریال با سریال‌های مناسبتی ماه رمضان تفاوت عمده داشت؛ او یک فرشته بود آغازگر ژانری جدید در تلویزیون ایران به نام ژانر «ماورائی» نام گرفت.

این سریال داستان زندگی مردی به نام «بهزاد» با بازی زنده یاد «حسن جوهرچی» را به تصویر می‌کشد که پس از سانحه ترافیکی با دختری به نام «فرشته» زندگی مشترک وی دستخوش تغییراتی می‌شود و این داستان تا جایی ادامه پیدا می‌کند که حتی «بهزاد» تصمیم به طلاق همسر و ازدواج با دختر جوان می‌گیرد.

إغما

این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم، نویسندگی علیرضا افخمی و داریوش مختاری و تهیه‌کنندگی رضا جودی است که در ماه رمضان ۱۳۸۶ پخش شد.

داستان دکتر طه پژوهان با بازی امین تارخ را دنبال می‌کند که یک پزشک فوق متخصص جراحی مغز و اعصاب است. او به دلیل جراحی‌های موفقیت آمیزش بروی رزمندگان در جبهه‌ها به پنجه طلایی مشهور است. او اکنون به دلیل بیماری حاد همسرش مولود بر سر دو راهی قرار دارد از طرفی عرف پزشکی مانع جراحی همسرش توسط اوست، ولی مولود اصرار دارد که فقط توسط پژوهان جراحی شود. از سویی تنها فرزند آن‌ها پری مخالف این عمل جراحی توسط پدر است…

سه در چهار

سه در چهار نام مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی مجید صالحی بازیگر، کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده ایرانی است.

داستان این سریال مربوط به دو باجناق و خانواده‌هایشان است که برای تأمین هزینه زندگی، تصمیم می‌گیرند یک شرکت خدماتی تأسیس کنند و این مسئله آن‌ها را درگیر ماجرا‌هایی تازه و بامزه می‌کند.

خانه به‌دوش

مجموعه تلویزیونی «خانه به دوش» به کارگردانی رضا عطاران در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۸۳ از رسانه ملی پخش شد.

در خلاصه داستان سریال طنز – اجتماعی «خانه به دوش» آمده است: ماشاءالله (حمید لولایی) فرد بی‌پول و فقیری است که مشکلات مالی او را در وضعیت سختی قرار داده است، او برای اینکه مشکل مالی خود را حل کند با آقای بیات (خشایار راد) که با او به‌طور اتفاقی آشنا شده همکاری می‌کند و پولی را برای سفر به مالزی به او می‌دهد؛ اما آقای بیات کلاه‌بردار از آب درمی‌آید…

دخترم نرگس

سریال دخترم نرگس جزو تولیدات معاونت امور استان‌های سیماست که با محتوا و متن قوی مخاطب را به سمت خود جذب کرده است.

این سریال از تولیدات استانی آذربایجان غربی تولید است که به نویسندگی و کارگردانی باقر حبیب پیران و تهیه کنندگی داود سلیمان پور و سیدحسن فرخی تولید شده است.

داستان دخترم نرگس در بستری اجتماعی روایت می‌شود و دارای گره‌ها و فراز و فرود‌های غیرقابل پیشبینی اسـت. این مجموعه نقش خانواده را در حل مشکلات هر یک از اعضا باز تعریف می‌نماید ودر کنار موضوعاتی کـه بیان شد بـه مسئله دریاچه ارومیه، والیبال ارومیه و کسب رزق حلال نیز پرداخت می‌کند.

احضار

مجموعه تلویزیونی «احضار» به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید است که سال گذشته با روایت داستان و ژانری متفاوت از رسانه ملی پخش شد.

سریال «احضار» به نقد عرفان‌های کاذب می‌پردازد. داستان کلی این سریال روایتگر ماجرای مسافرت مائده و زهره است که دختر عمه و دختر دایی یکدیگر هستند. آن‌ها قصد دارند به همراه سوسن و شکیبا، دو تن از دوستان نزدیک خود، برای یک سفر تفریحی به شمال کشور بروند و..

آنام

سریال آنام به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه در سال ۹۶ تولید شده است.آنام ژانری اجتماعی خانوادگی دارد و درباره مادری به نام آنام است که درگیر مسائل زندگی و خانواده اش است.

همه نوستالژی‌ها و سریال‌های جدید ماه رمضان​

شبکه آی‌فیلم با انتخاب سریال‌های قدیمی پرطرفدار با سریال‌های جدید ماه رمضان رقابت خواهد کرد.​


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در آستانه ماه رمضان تکلیف سریال‌های تلویزیونی روشن شد.

بعد از اعلام سریال خوشنام به‌عنوان مجموعه شبکه یک و مسافران شهر شبکه پنج، شبکه دو هم سری جدید از سرنوشت را به‌عنوان سریال ویژه این ایام معرفی کرد.

شبکه سه فصل دوم نجلا را به‌عنوان سریال ویژه نوروزی روی آنتن دارد و قرار است تا پایان ماه مبارک رمضان به پخش خود ادامه بدهد.

در عین حال شبکه آی‌فیلم سریال‌های رمضانی‌اش را اعلام کرد؛ سریال‌هایی که در دهه‌ ۱۳۸۰ و ۱۳۹۰ جزو مجموعه‌های پرطرفدار تلویزیون بوده‌اند، سریال‌های قدیمی مانند او یک فرشته بود، اغما، خانه‌به‌دوش، سه در چهار و… را برای پخش در ماه مهمانی خدا در نظر گرفته است‌.

البته بنا به درخواست مکرر بینندگان سریال جدید آنام و احضار نیز به جدول پخش رمضانی این شبکه اضافه شده‌اند.

او یک فرشته بود

سریال «او یک فرشته بود» به‌کارگردانی علیرضا افخمی تولید سال ۱۳۸۴ است. حال‌وهوای این سریال با سریال‌های مناسبتی ماه رمضان تفاوت عمده داشت؛ او یک فرشته بود آغازگر ژانری جدید در تلویزیون ایران بود که به نام ژانر «ماورائی» نام گرفت.

این سریال داستان زندگی مردی به‌نام «بهزاد» با بازی زنده‌یاد «حسن جوهرچی» را به‌تصویر می‌کشد که پس از سانحه ترافیکی با دختری به‌نام «فرشته» زندگی مشترک وی دستخوش تغییراتی می‌شود و این داستان تا جایی ادامه پیدا می‌کند که حتی «بهزاد» تصمیم به طلاق همسر و ازدواج با دختر جوان می‌گیرد.

اغما

این مجموعه تلویزیونی به‌کارگردانی سیروس مقدم، نویسندگی علیرضا افخمی و داریوش مختاری و تهیه‌کنندگی رضا جودی است که در ماه رمضان ۱۳۸۶ پخش شد.

داستان دکتر طه پژوهان با بازی امین تارخ را دنبال می‌کند که یک پزشک فوق‌متخصص جراحی مغز و اعصاب است. او به‌دلیل جراحی‌های موفقیت‌آمیزش به‌روی رزمندگان در جبهه‌ها به پنجه‌طلایی مشهور است.

او اکنون به‌دلیل بیماری حاد همسرش مولود بر سر دوراهی قرار دارد؛ از طرفی عرف پزشکی مانع جراحی همسرش توسط اوست ولی مولود اصرار دارد که فقط توسط پژوهان جراحی شود، از سویی تنها فرزند آنها پری مخالف این عمل جراحی توسط پدر است… .

سه در چهار

سه در چهار نام مجموعه‌ای تلویزیونی به‌کارگردانی مجید صالحی بازیگر، کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده ایرانی است.

داستان این سریال مربوط به دو باجناق و خانواده‌هایشان است که برای تأمین هزینه زندگی، تصمیم می‌گیرند یک شرکت خدماتی تأسیس کنند و این مسئله آن‌ها را درگیر ماجراهایی تازه و بامزه می‌کند.

خانه‌به‌دوش

مجموعه تلویزیونی «خانه‌به‌دوش» به‌کارگردانی رضا عطاران در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۸۳ از رسانه ملی پخش شد.

در خلاصه داستان سریال طنز ـ اجتماعی «خانه‌به‌دوش» آمده است: ماشاءالله (حمید لولایی) فرد بی‌پول و فقیری است که مشکلات مالی او را در وضعیت سختی قرار داده‌ است، او برای اینکه مشکل مالی خود را حل کند با آقای بیات (خشایار راد) که با او به‌طور اتفاقی آشنا شده است همکاری می‌کند و پولی را برای سفر به مالزی به او می‌دهد؛ اما آقای بیات کلاهبردار از آب درمی‌آید… .

دخترم نرگس

سریال دخترم نرگس جزو تولیدات معاونت‌ امور استان‌های سیماست که با محتوا و متن قوی مخاطب را به‌سمت خود جذب کرده است.

این سریال از تولیدات استانی آذربایجان غربی تولید است که به‌نویسندگی و کارگردانی باقر حبیب‌پیران و تهیه‌کنندگی داود سلیمان‌پور و سیدحسن فرخی تولید شده است‌.

داستان دخترم نرگس در بستری اجتماعی روایت می‌شود و دارای گره‌ها و فراز و فرودهای غیرقابل پیش‌بینی اسـت. این مجموعه نقش خانواده را در حل مشکلات هریک از اعضا بازتعریف می‌کند و کنار موضوعاتی کـه بیان شد بـه مسئله دریاچه ارومیه، والیبال ارومیه و کسب رزق حلال نیز می‌پردازد.

احضار

مجموعه تلویزیونی «احضار» به‌کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید است که سال گذشته با روایت داستان و ژانری متفاوت از رسانه ملی پخش شد.

سریال «احضار» به نقد عرفان‌های کاذب می‌پردازد. داستان کلی این سریال روایتگر ماجرای مسافرت مائده و زهره است که دخترعمه و دختردایی یکدیگرند. آن‌ها قصد دارند به‌همراه سوسن و شکیبا، دو تن از دوستان نزدیک خود، برای یک سفر تفریحی به شمال کشور بروند و… .

آنام

سریال آنام به‌کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه در سال ۱۳۹۶ تولید شده است.

آنام ژانری اجتماعی خانوادگی دارد و درباره مادری به‌نام آنام است که درگیر مسائل زندگی و خانواده‌اش است.

جزئیاتی از سریال‌های جدید تلویزیون در ماه رمضان ۱۴۰۱

«خوشنام» شبکه یک

شبکه یک دو سالی است سریال‌های تولیدشده سیمافیلم را روی آنتن می‌برد و امسال اگر به «خوشنام» برسد قفل این رویه شکسته خواهد شد.

سال ۱۳۹۹ «زیرخاکی» جلیل سامان برای اولین بار پخش شد و توجه زیادی از مخاطبان را به خودش جلب کرد، حتی بسیاری از تکراری‌های همیشگی کمتر به چشمِ مخاطب آمد و همه منتظر ماجراهای فریبرز باغ‌بیشه می‌ماندند، این پیگیری حتی به فصل‌های آینده هم رسید تا فصل سوم که نوروز ۱۴۰۱ از این شبکه در حال پخش است.

حمید لولایی در سریال خوشنام نقش متفاوتی دارد؛ همچنین به‌گفته نجف‌زاده کارگردان سریال، هومن حاجی‌عبداللهی و سحر ولدبیگی بازی‌هایی خواهند داشت که نقش‌ها متفاوت و غافلگیرکننده‌اند.

کارگردان این مجموعه تلویزیونی همچنین درباره موضوع و محتوای این سریال به خبرنگار تسنیم گفت: این سریال یک کمدیِ صرف خندیدن نیست؛ بلکه ملودرام شیرینی است که هم لحظات غم و گریه دارد و هم لحظات کمدی نشاط‌آور و شادی را به نمایش می‌گذارد. همچنین به جهت عمق محتوایی معنوی، سریال مناسبی برای ماه رمضان است.

به گفته کارگردان سریال، قصه خوشنام براساس توبه است و اعتقاد دارم ماه رمضان ماه شادی و میهمانی خداست و باید بهترین و شادترین‌ کارها پخش شوند. همان‌طور که می‌دانید یک‌خطی داستان ما این است که «از مکافات عمل غافل مشو، گندم از گندم بروید جو ز جو».

طرح اولیه سریال «خوشنام» اولین بار در سال ۱۳۹۶ توسط محسن کیایی ارائه شد. این طرح به گروه فیلم و سریال شبکه یک ارائه شد و توسط محسن کیایی و علی کوچکی کار نگارش آن آغاز شد.

نگارش فیلمنامه حدوداً تا سال ۱۳۹۷ طول کشید، در نهایت این مجموعه ۳۰قسمتی، در سال ۱۳۹۹ با نزدیک شدن به زمان تولید، نام بسیاری از کارگردانان را به میان آورد.

کار ساخت این مجموعه به علیرضا نجف‌زاده واگذار شد و او هم به‌جهت شناخت فضای کمدی و اجتماعی، سراغ چهره‌هایی رفت که در عرصه کمدی و طنز چه در سینما و چه در تلویزیون سابقه درخشانی داشتند.

نقش شهرام را که کاراکتر اصلی سریال است هومن حاجی‌عبداللهی ایفا می‌کند، بازیگری که در سریال پایتخت درخشید و در این مجموعه تلویزیونی، نقش چندوجهی از او خواهیم دید، شهره لرستانی هم در نقشی متفاوت ایفاگر کاراکتر «پری» مادر «شهرام» است، فریده سپاه‌منصور نیز بعد از سال‌ها به تلویزیون برگشته است و نقش «مهربان» مادربزرگ «شهرام » را بازی می‌کند. کاراکتر پروانه خاله شهرام را نیز سحر ولدبیگی ایفا خواهد کرد. نیلوفر رجایی‌فر هم که در سریال پایتخت با نقش یک داعشی حضور پیدا کرد به‌عنوان خاله کوچک‌تر «شهرام» جلوی دوربین خواهد رفت.

همچنین عباس جمشیدی‌فر در این سریال، نقش فریدون، امیر کربلایی‌زاده ماشال داداش و حمید لولایی نیز نقش اوستا شفیع را ایفا می‌کند.

هومن حاج‌عبداللهی، شهره لرستانی، فریده سپاه‌منصور، نیلوفر رجایی‌فر، محمدرضا داودنژاد، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سیدرضا حسینی، پروین ملکی، مهری‌ آل‌آقا بازیگران هستند و به‌تازگی هم رضا فیاضی به جمع بازیگران سریال خوشنام پیوسته است.

شبکه دو با جوانانِ «از سرنوشت۴»

شبکه دو در دو ماه رمضانِ گذشته، دو فصل از «بچه‌مهندس» روی آنتن برد. حالا نوبت به سریالی رسیده که چند سالی روی آنتن جای خودش را برای مخاطب باز کرده است. «از سرنوشت» با فضای نوجوانانه‌ به آنتن آمد و آرام آرام با درخشش «دارا حیایی» پسرِ امین حیایی، تبدیل به یکی از سریال‌های پرمخاطب تلویزیون شد. پیگیری‌ها نشان می‌دهد این سریال قرار است در ایام ماه مبارک رمضان، روی آنتن شبکه دو سیما باشد.

سریالی که فضایِ جوانانه و توجه آن به حوزه تولید می‌تواند سوژه متفاوت و متنوعی نسبت به دیگر رقبای شبکه‌های سیما برای کنداکتور ماه رمضان تلویزیون باشد.

فصل چهارم به‌صورت گسترده‌تر وارد موضوع تولید ملی می‌شود. این فصل با آزاد شدن هاشم از زندان آغاز می‌شود و در ادامه اتفاقی می‌افتد که زندگی هاشم و سهراب را تحت تأثیر قرار می‌دهد و همین باعث جذابیت قصه برای مخاطبی می‌شود که ۴ فصل با این سریال همراه است، همچنین محوریت این فصل درباره تولید ملی، حمایت و مانع‌زدایی‌ها، دغدغه جوان‌ها و انگیزه دادن به جوان‌ها، آسیب‌شناسی ازدواج، خودباوری، تعامل و ‌اعتماد به جوان‌ها است.

مجید واشقانی، لیلا بلوکات، پوریا پورسرخ، حسین پاکدل، مائده طهماسبی، سیدمهرداد ضیایی، نگین صدق‌گویا، سولماز غنی، ساناز سعیدی، یغما یارعلی، سارا والیانی، مسعود انتظاری، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطیما بهارمست، مونا کرمی، مهدیس توکلی و… از بازیگران فصل یک تا سه این سریال بودند.

شبکه سه و ادامه «نجلا۲» ـ سریالی که نوروز به تلویزیون آمد

شبکه سه با توجه به پیوستگی نوروز ۱۴۰۱ و ماه رمضان، فصل دوم سریال «نجلا» را تدارک دید که پخش آن از اول فروردین آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

سریال «نجلا» یک داستان ملودرام عاشقانه دارد و از بازیگران و عواملی حرفه‌ای بهره گرفته است. داستان این سریال به قبل از جنگ تحمیلی برمی‌گردد و لوکیشن‌های تصویربرداری این مجموعه در این یک سال، در ایران و خارج از کشور است و بخش‌های خارج از ایران شامل نجف، عراق و کربلا می‌شود.

یکی از اتفاقاتی که کار را برای مجموعه‌های رمضانی سخت می‌کند جاافتادن این مجموعه روی آنتن است، چرا که آن زودتر از دیگر سریال‌های رمضانی پخش خود را آغاز کرده و عقبه خوب محتوایی و استقبال مخاطبان از فصل اول «نجلا» می‌تواند رقیبی جدّی هم برای ایام نوروز و هم به‌مراتب مدعی پیروزی در ماراتن سریال‌های ماه رمضان باشد.

حسام منظور، محیا دهقانی، ‌آزیتا حاجیان، ملیکا شریفی‌نیا، هدایت هاشمی، سید مهرداد ضیایی و سوگل طهماسبی از بازیگران این سریال در فصل دو هستند، همچنین سارا رسول‌زاده بازیگر نقش نجلا در فصل نخست بود که در فصل دوم جای خود را به محیا دهقانی داد.

قصه سریال نجلا در سال ۱۳۵۸ می‌گذرد. نجلا در اوضاع آشفته و ناامنی‌ها به عبد که عاشق او شده است وعده‌ای می‌دهد که طی آن اگر فبتواند او را از مرز ایران و عراق رد کند و به زیارت اربعین برسد، در قبال عشقش به او پاسخ مثبت می‌دهد، اما همه این‌ها در طول مسیر دست‌خوش اتفاق‌هایی می‌شود. اما قصه فصل دوم از مسیر بازگشت از کربلا به نجف روایت می‌شود و تمرکز آن بیشتر روی حصر آبادان است. نجلا سریال عاشقانه‌ای را روایت می‌کند که همچنان در بستر تاریخی و حوادث، جذاب و گیرا، کاراکترهایش را پیش می‌برد.

شبکه پنج با «مسافران شهر»

خبرنگار تسنیم در گفت‌وگو با سرپرست گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما، نام سریال رمضانی این شبکه تلویزیونی را برای اولین بار، رسانه‌ای کرد. شبکه‌ای که سال گذشته تجربه خوبی در سریال «رعد و برق» بهروز افخمی نداشت.

این سریال برای پخش در ماه مبارک رمضان اعلام شد اما تأخیر در رسیدن به پخش باعث شد تنها یک قسمت از این سریال روی آنتن برود. میان این حواشی و اظهارنظرهای افخمی و موضع‌گیری‌های شبکه پنج، هنوز هم مشخص نیست چه‌زمانی آخرین اثر سریالی بهروز افخمی، به آنتن سیما خواهد رسید.

شبکه پنج، رمضان سال ۱۳۹۹ هم، تجربه پخش ضعیف سریال «پدرپسری» را داشت و حالا با «مسافران شهر» پا به این ماراتن گذاشته است، سریالی که در ابتدا به نامِ «ساعت یازده» شناخته می‌شد و حالا با نام جدید و لیست بازیگرانش، برای اولین بار جزئیاتی از آن بیرون آمده است.

این مجموعه تلویزیونی به‌کارگردانی سیروس حسن‌پور و تهیه‌کنندگی پرویز امیری، مضامین مذهبی، انقلابی و حتی دفاع مقدس دارد و هنرمندانی همچون حمیدرضا محمدی، شهرام قائدی، ویدا جوان، حبیب دهقان‌نسب، آشا محرابی، زهره نعیمی، شهرزاد کمال‌زاده، اسماعیل محرابی، نیلوفر شهیدی، نسرین بابایی، پوراندخت مهیمن، رسول نجفیان، خیام وقار، حسین عابدینی، حامد احمدجو و… در آن نقش‌آفرینی می‌کنند.

داستان‌های این سریال که در قالبی مبتنی‌ بر فلاش‌بک روایت می‌شود، درباره موضوعات رمضانی است و اتفاقات آن در حدفاصل ماه رمضان و عید سعید فطر رقم می‌خورد.

این سریال به‌صورت اپیزودیک خواهد بود و قرار است بخشی از آن داستان یک تاکسی اینترنتی باشد و قصه‌هایی که راننده این تاکسی در پیرامون خود تجربه می‌کند.

باید دید کدام‌یک از سریال‌ها می‌تواند عنوان برترین مجموعه رمضانی سال ۱۴۰۱ را به خودش اختصاص دهد، آیا «نجلا» و «از سرنوشت» به‌سبب بیشتر شناخته بودن میان مخاطبان تلویزیونی این عنوان را نصیب خودشان می‌کنند یا سریال‌های شبکه یک و پنج سیما پرمخاطب‌تر می‌شوند؟

یا با روشن شدن تکلیفِ کنداکتور سریال‌های شبکه آی‌فیلم، مردم بیشتر مخاطب سریال‌های تکراری و نوستالژی تلویزیون خواهند بود؟

مهمتر از همه کنداکتور خوب و مفاهیم و محتوای درست سریال‌های تلویزیونی است که بتواند در ماه مبارک رمضان مخاطب را پای تلویزیون بنشاند، مثل سال‌های قبل که کارهای موفقی روی آنتن داشتند، اما این اتفاق در یکی دو سال اخیر طور دیگری رقم می‌خورد و با پخش سریال‌هایی، مخاطب ناامیدانه به‌سمت فضای مجازی، نمایش خانگی و حتی تماشای سریال‌های تکراری در ایام نوروز و ماه رمضان رفته است.

باید دید امسال در ماه رمضان، سریال‌های جدید بیشتر مخاطب خواهند داشت یا نوستالژی‌ها، از سمت دیگر مخاطب بیشتر به تلویزیون برای تماشای فیلم و سریال سر می‌زند یا دیگر مدیوم‌های نمایشی.

انتهای پیام


سریال های ماه رمضان ۱۴۰۱ شبکه آی فیلم​


عنوان : سریال های ماه رمضان ۱۴۰۱ شبکه آی فیلم


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط همیارخاص در سایت منتشر خواهد شد
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد
بالا