سریال زن قسمت ۲۶۰

  • شروع کننده موضوع shadow
  • تاریخ شروع

shadow

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

سریال زن قسمت ۲۶۰ را در همیار خاص ببینید ::: سریال – فیلم خارجی – سریال ترکیه ای


منتشر شده توسط : مشکی

سریال زن قسمت 260 دوبله فارسی

آدرس کانال مشکی ترکی
https://www.youtube.com/channel/UCmu9…

لینک کانال تلگرامی مشکی:

داستان قسمت آخر روزگارانی در چوکوروا، فصل دوم. زلیخا و ایلماز به هم می‌رسند؟ مژگان زلیخا را می‌کشد؟

داستان قسمت آخر سریال گودال، فصل سوم. راز یاماچ لو می‌رود؟ وارتلو فدا می‌شود؟

داستان قسمت آخر سریال زن، فصل سوم. بهار و عارف عروسی می‌کنند؟ عاقبت شیرین چه می‌شود؟

داستان قسمت آخر سریال تردید، فصل دوم. چه بلایی سر ریحان می‌آید؟ راز بزرگ عزیزه چیست؟ پدر میران کیست؟

امره دستان جیدا را در دست می گیرد و بعد می گوید: «جیدا من امتحان کردم و خواستم یه زندگی خوب داشته باشم، اما نشد… نمیشه ما هم امتحان کنیم؟ » جیدا از حرف او جا می خورد و امره پشت سر هم می گوید: «جیدا بچه ها خیلی دوستت دارن ما میتونیم کنار هم خوشحال زندگی کنیم… » جیدا لبخند کمرنگی میزند و می گوید: «خودت چی؟ تو منو دوست داری؟ » امره کمی مکث می کند و می گوید: «رفته رفته وقتی با هم زندگی کردیم میتونم عاشقت بشم.. اما اینو میدونم که بچه ها و ما خوشحال زندگی میکنیم… » جیدا لبخند زده و دستش را از میان دستان امره بیرون می کشد و می گوید: «نه نمیشه… میدونی که من قبلنا از عشق تو دیوونه شده بودم.. اما گذشت… تو هم یه روز به خودت میای و میبینی که کس دیگه ای رو دوست داری… » و بلند می شود که برود. امره می پرسد: «واسه تو اینجوری شده؟ کسیو دوست داری؟ » جیدا کمی فکر می کند، بعد لبخند می زند و به آرامی می گوید: «آره.. و حدس نمیتونی بزنی چقدر دوستش دارم… »
نیسان و دوروک وقتی می بینند انور این روزها خوشحال نیست، از او می خواهند تا با هم به پارک بروند. دوروک در پارک از انور پول می گیرد تا پشمک بخرد، اما آن را به انور می دهد و می گوید: «اینو برای تو خریدم. من هروقت ناراحتم وقتی پشمک بخورم حالم خوب میشه… » انور لبخند محزونی می زند. همان موقع آنها از دور ساتیلمیش را همراه جیدا می بینند. نیسان که به نظر او هم جذب ساتیلمیش شده، با لبخند برایش دست تکان می دهد.
شیرین گرسنه است و از طرفی می ترسد تا متل را ترک کند. بالاخره بعد از ساعت ها از اتاقش بیرون می رود و به صاحب متل می گوید تا برایش غذا سفارش بدهد چون مریض است و حال خوبی ندارد. صاحب آنجا می گوید: «به نظرم تو داری از کسی فرار میکنی! » شیرین این را که می شنود بیشتر نگران می شود و به اتاقش برمی گردد. او بالاخره گوشی اش را روشن می کند و خودش غذا سفارش می دهد. ساعتی از شب گذشته که صاحب متل در اتاق او را می زند. شیرین از جا می پرد و عمر با لحن بدی می گوید: «اتاقت سرده. بیام اتاقت تا گرمت کنم؟! » شیرین با ترس فریاد می زند: «مزاحمم نشو وگرنه پلیس رو صدا میکنم! » عمر نیشخند زده و می گوید: «به نظر من زنگ بزن، چون تو خودت از دست پلیس داری فرار میکنی! » شیرین دیگر جواب او را نمی دهد و پشت در صندلی می گذارد. عمر هم بعد از کمی ایستادن پشت در بالاخره راهش را می کشد و می رود.
انور با ناراحتی مقابل جیدا و عارف و بهار می نشیند و می گوید: «با دکتر شیرین صحبت کردم، گفت قبلا هم به خدیجه هشدار داده بوده که شیرین ممکنه به خودش یا اطرافیانش صدمه بزنه و برای همین هرچی زودتر بستری بشه برای خودش هم بهتره… اما خدیجه اینو هیچ وقت به من نگفت… کاش زودتر میفهمیدم… » و افسوس می خورد و ادامه می دهد: «اما اگه پیداش کنیم، دکترش گفت میتونه وکالت بده تا شیرین بعد از چندتا بررسی توی تیمارستان بستری بشه… » جیدا می گوید: «شاید فرار کرده و دیگه برنگرده.. » انور زیرلب می گوید: «انشاالله… » بهار کمی مکث می کند و می گوید: «نه! باید پیداش شه تا بستری بشه. من نمیتونم هرروز با ترس از این که پیداش میشه زندگی کنم… » بعد از رفتن انور و عارف، جیدا به بهار می گوید:« سوتفاهم نشه اما نکنه بابابزرگ با شیرین در ارتباط باشه و به ما نگه؟! » بهار کلافه و خسته می گوید: «نه فکر نکنم داداش انور همچین کاری کنه… » اما ذهنش به هم می ریزد.
رائف از مادرش می خواهد تا صد هزار دلاری که جیدا برای گرفتن آردا نیاز دارد را به او بدهند. فضیلت زیاد موافق نیست اما رائف اصرار می کند تا فضیلت خودش با جیدا صحبت کند که پول را قبول بکند. وقتی فردا جیدا به خانه ی آنها می آید، فضیلت این خبر را به او می دهد. جیدا زیر گریه می زند و می گوید: «منم اومده بودم بهتون بگم که دیگه حضانت آردا با منه… اما چه آدم های خوبی تو زندگیم دارم که حاضرن به خاطر خوشحالی من و بچه م این کارو بکنن… » و هردوی انها را در آغوش می گیرد…
شیرین کمی تغییر

این کلیپ/ویدیو در آپارات منتشر شده است و سایت همیار خاص بازنشر دهنده ی این کلیپ/ویدیو است

اگر نیاز به تغییر و یا حذف این مطلب است آنرا اطلاع دهید (اطلاع میدم)

عنوان کلیپ : سریال زن قسمت ۲۶۰
زمان انتشار : 1399-12-18
 

جدیدترین ارسال های پروفایل

کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
alir در پروفایل shadow نوشت.
سلام خدا قوت
من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
بالا