سریال دردسرهای شیرین قسمت ۱۰

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
سریال دردسرهای شیرین قسمت ۱۰ ، را در همیارخاص بخوانید

سریال دردسرهای شیرین قسمت ۱۰​


سریال دردسرهای شیرین قسمت ۱۰

دردسرهای شیرین قسمت ۱۰ : سریال تلویزیونی «دردسرهای شیرین» به کارگردانی سهیل موفق و تهیه‌کنندگی سیدعلی‌اکبر محمودی‌مهریزی در ایام نوروز ۱۴۰۱ از شبکه پنج سیما، از اولین تیزر این مجموعه رونمایی شد.

ساخت این تیزر بر عهده مهدی مالمیر بوده است.

این سریال به کارگردانی «سهیل موفق» و تهیه کنندگی «سید علی اکبر محمودی مهریزی» با نویسندگی «مهدی طاهر» و «یاسین پورعزیزی» ساخته شده است

این سریال با کیفیت عالی برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد .

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱

ژانر : خانوادگی . اجتماعی . کمدی

کشور : ایران

زبان : فارسی

دردسرهای شیرین قسمت ۱۰ :

سریال دردسرهای شیرین، قصه یک زوج جوان را روایت می‌کند که با بلندپروازی‌های خود برای خود و اطرافیان ایجاد دردسر می‌کنند و دچار چالش‌هایی می‌شوند که برای آنها شیرین و آموزنده است.

کارگردان این سریال می گوید: قصه سریال ما مانند نامش هم دردسر دارد و هم شیرین است. مساله‌ای که برای دو جوان قصه ما رخ می‌دهد مساله‌ای است که در جامعه جوانان ما درگیر آن هستند. تمام تلاش ما بر این بوده که با توجه به مولفه زمانی که در اختیار داشتیم، کاری درخور مخاطبان عزیز ایرانی در نوروز بسازیم.

این کارگردان ادامه می‌دهد: تعداد لوکیشن‌های زیاد و چند روزی تعطیلی به دلیل گرفتارشدن برخی عزیزان به بیماری کرونا سختی را برای ما دوچندان کرد. امیدوارم با این همه تلاش شبانه‌روزی که کار یک گروه بزرگ و حرفه‌ای بوده است، بتوانیم رضایت مخاطبان را به دست آوریم و آنها سریال دردسرهای شیرین را دوست داشته باشند.

کارگردان : سهیل موفق

تهیه کننده : سید علی اکبر محمودی مهریزی

نویسنده: مهدی طاهر و یاسین پورعزیزی

بازیگران :


سریال دردسرهای شیرین قسمت ۱۰​


عنوان : سریال دردسرهای شیرین قسمت ۱۰


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

بالا