مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
94,726
66


سریال افرا چند قسمت است | فیلم افرا چند قسمت است | مجموعه افرا چند قسمت است |

افرا نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی محمدکامبیز دارابی، مجید مولایی می‌باشد.این سریال ۵ شهریور ۱۴۰۰ از شبکه یک سیما پخش میشود.
سریال افرا چند قسمت است.jpg
به گزارش مجله فیلم و سریال سایت همیارخاص :

شبکه یک بنابر اطلاعیه‌ای که اعلام کرده بالأخره تکلیفِ سریال جدید خودش را روشن کرد. سه سریالی که "87 متر" کیانوش عیاری، "بعد از آزادی" محمدعلی باشه آهنگر و "افرا" بهرنگ توفیقی در صفِ انتظار قرار داشت تا یکی زودتر از بقیه رنگِ آنتن را ببیند.

چندی پیش هم خبرگزاری تسنیم در گزارشی گمانه‌زنی کرده بود احتمالاً "افرا" از اوایل شهریورماه در کنداکتور شبکه یک سیما قرار می‌گیرد؛ امروز در اطلاعیه شبکه یک سیما این خبر تأیید شد که "افرا" با پایان مراحل پس‌تولید از روز جمعه 5 شهریورماه پخشِ خود را ساعت 22:15 آغاز می‌کند.

مطابق روال پخش سریال‌های شبانه در شبکه یک، مجموعه "افرا" هفته‌ای 6 شب ساعت 22:15 پخش می‌شود و پنجشنبه شب‌ها نیز خلاصه هفتگی آن پخش خواهد شد.

خلاصه سریال افرا​

در پگاه مه‌آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه‌های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می‌شود؛ حاصل وصلت شوم اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهد این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچ‌کس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است....


سریال افرا چند قسمت است​

این سریال 40 قسمتی از نیمه دوم ماه محرم تا پایان ماه صفر روی آنتن خواهد بود
 

آمار انجمن

موضوع ها
47,873
ارسال ها
54,276
کاربران
3,263
جدیدترین کاربران
arvin 1388
عقب
بالا