سامانه سرویس مدارس

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

سامانه سرویس مدارس ، را در همیارخاص بخوانید


برای مشاوره ثبت نام در سایت هوشمند سرویس مدارس تهران

برای مشاوره ثبت نام در سایت هوشمند سرویس مدارس تهران

برای ورود مستقیم به سامانه هوشمند سرویس مدارس شهر تهران کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه هوشمند سرویس مدارس شهر تهران به نشانی s s. eh a edu.i ارائه شده است .

با توجه به اعلام بازگشایی مدارس یکی از دغدغه های اولیا دانش آموزان بابت این موضوع، پیش ثبت نام سرویس مدرسه برای فرزندان خود می باشد که سامانه هوشمند سرویس مدارس شهر تهران، کار را برای اولیایی که دانش آموز آن ها نیاز به سرویس دارند را راحت کرده است و آن ها می توانند با ورود به سایت s s. eh a edu.i به صورت آنلاین و اینترنتی برای سرویس مدارس ثبت نام کنند.

حال با توجه به عدم اطلاعات کافی برخی از اولیا، در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص سامانه هوشمند سرویس مدارس تهران داده شده است تا اولیا بتوانند به راحتی برای ثبت نام فرزندان خود در سایت s s. eh a edu.i اقدام کنند.

معرفی سامانه هوشمند سرویس مدارس تهران s s. eh a edu.i​


سامانه هوشمند سرویس مدارس تهران به نشانی اینترنتی s s. eh a edu.i با هدف تسهیل در ثبت نام سرویس مدارس دانش آموزان شهر تهران راه اندازی شده است و اولیایی که دانش آموز آن ها برای حضور در مدرسه نیاز به سرویس دارند باید وارد این سایت شوند و درخواست خود را ثبت کنند.

مدیران مدرسه هم بعد از پیش‌ ثبت‌ نام دانش آموزان در سایت هوشمند سرویس حمل‌ و نقل دانش‌ آموزی شهر تهران به نشانی s s. eh a edu.i متوجه می شوند که چه تعدادی از دانش‌ آموزان مدرسه، خواهان سرویس هستند.

راهنمای ورود به سامانه هوشمند سرویس مدارس تهران s s. eh a edu.i​


اولیایی که قصد ورود به سامانه هوشمند سرویس مدارس شهر تهران را دارد و قبلا با ورود به سایت s s. eh a edu.i فرایند ثبت نام دانش آموز خود را انجام داده اند می توانند با ورود به این سایت و وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور که قبلا هنگام ثبت نام انتخاب کرده اند وارد پورتال دانش آموز خود شوند.

پس برای ورود به سامانه هوشمند سرویس مدارس تهران بعد از ورود به سایت، نام کاربری و کلمه عبور که معمولا هر دو کد ملی دانش آموز می باشد را وارد کنید.

ثبت نام در سامانه هوشمند سرویس مدارس تهران s s. eh a edu.i​


اولیایی که قصد پیش ثبت نام دانش آموز خود برای سرویس را دارند باید قبل از حضوری شدن مدارس وارد سامانه هوشمند سرویس مدارس تهران به نشانی s s. eh a edu.i شوند و با وارد کردن اطلاعات لازم و تکمیل مراحل ثبت نام، ثبت درخواست سرویس مدارس را نهایی کنند.

به طور کلی برای ورود به این سامانه در ابتدا باید وارد سایت s s. eh a edu.i شده و بر روی گزینه ثبت نام جدید کلیک کنید و مراحل ثبت نام را به ترتیب تکمیل کنید.

ابتدا وارد سایت ثبت نام s s. eh a edu.i شوید و بر روی گزینه ثبت نام جدید کلیک کنید.

در ادامه بر روی گزینه ویرایش اطلاعات دانش آموز کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

سپس وارد بخش ثبت نام سرویس شده و منطقه محل سکونت خود و نام مدرسه مد نظر را انتخاب نمایید.

در آخر هم با انتخاب گزینه پرداخت ماهانه می توانید هزینه ماهانه سرویس را واریز نمایید.

دانلود برنامه سامانه هوشمند سرویس مدارس تهران​


سامانه هوشمند نظارت و قرارداد سرویس مدارس شهر تهران برای دسترسی راحت تر اولیا و رانندگان به سایت s s. eh a edu.i و نظارت راحت تر بر روی عملکرد سرویس، اقدام به راه اندازی برنامه هوشمند سرویس مدارس تهران کرده است.

اولیا و رانندگان با دانلود این اپلیکیشن می توانند دسترسی راحت تری به خدمات ارائه شده داشته باشند و به راحتی با ورود به این برنامه از امکانات آن استفاده نمایند. در ادامه لینک دانلود برنامه سرویس مدارس تهران قرار داده شده است.

برای دانلود برنامه سامانه هوشمند سرویس مدارس تهران کلیک کنید.

اگر بعد از خواندن این مقاله ، سوال یا ابهامی در خصوص سامانه هوشمند سرویس مدارس تهران به نشانی اینترنتی s s. eh a edu.i داشتید هم می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره سامانه ها تماس بگیرید. کارشناسان سامانه ها تمام سوالات شما را به کامل ترین شکل ممکن پاسخگو هستند.


سامانه سرویس مدارس​


عنوان : سامانه سرویس مدارس


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط همیارخاص در سایت منتشر خواهد شد
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد
بالا