سامانتا جانسن

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
سامانتا جانسن ، را در همیارخاص بخوانید

اختصاصی؛ قرعه‌کشی آزمایشی پشت درهای بسته​


فیفا سورپرایز‌هایی را برای مراسم قرعه‌کشی در نظر گرفته است.

به گزارش ورزش سه به رسم جام‌های جهانی گذشته، امسال هم پیش از قرعه‌کشی رسمی مراسم، یک قرعه‌کشی آزمایشی برگزار می‌شود.اما در اقدامی متفاوت با دوره قبل، این بار قرعه‌کشی آزمایشی بدون حضور روزنامه‌نگاران و عکاسان برگزار می‌شود.نکته دیگر در خصوص مراسم جمعه شب، پنهان ماندن نام مجریان و میهمانان ویژه مراسم است. درحالی که در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی روسیه گری لینه‌کر به عنوان مجری اصلی، اجرای مراسم را بر عهده داشت و دیگو مارادونا، فابیو کاناوارو و به عنوان اسطوره‌های فوتبال دنیا در قرعه‌کشی مشارکت می‌کردند، تا این لحظه فیفا به صورت رسمی مجریان و میهمانان اصلی را معرفی نکرده است و گویا قرار است از یک سورپرایز ویژه برای اجرای مراسم استفاده کنند.

* مجریان احتمالی مراسم قرعه‌کشیبا این حال، با توجه به اسامی‌ای که نام آنها از مرکز همایش‌های دوحه به گوش می‌رسد، صحبت از حضور جرمین جینس ستاره پیشین تاتنهام و تیم ملی انگلیس و مجری-کارشناس تلویزیون‌های بی‌تی و بی‌بی‌سی اسپورت انگلستان مطرح است.

همچنین گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حضور سامانتا جانسن فوتبالیست زن آمریکایی تیم سایوکس فرانسه هم در مراسم جمعه شب وجود دارد.

نتالی مامو مجری لبنانی شبکه اسکای‌نیوز عربی و دوبی‌ تی‌وی هم به عنوان مجری مراسم رونمایی رسمی از توپ مسابقات جام جهانی قطر انتخاب شده است.

جام جهانی باشگاه‌ها دوشنبه قرعه کشی می شود​


قرعه کشی رقابت های جام جهانی باشگاه ها روز دوشنبه ۸ آذر برگزار می شود.

به گزارش ورزش سه، فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد که مراسم قرعه کشی رقابت های جام جهانی باشگاه ها روز دوشنبه ۸ آذر در زوریخ سوئیس برگزار می شود. در این مراسم، سامانتا جانسون به همراه جان تری اسطوره چلسی و تیم ملی انگلیس مراسم قرعه کشی را برگزار خواهند کرد.

در مجموع هفت باشگاه در این رقابت ها حضور خواهند داشت که قرار است در اوایل سال ۲۰۲۲ در امارات متحده عربی برگزار شود و تاریخ دقیق برگزاری این تورنمنت نیز قبل از برگزاری مراسم قرعه کشی مشخص می شود.

تاکنون حضور چلسی انگلیس قهرمان اروپا، الهلال عربستان به عنوان قهرمان آسیا، الاهلی مصر قهرمان آفریقا، مونترری مکزیک قهرمان کونکاکاف، اوکلند سیتی نیوزیلند به عنوان نماینده اقیانوسیه پس از لغو لیگ قهرمانان اقیانوسیه، الجزیره به عنوان قهرمان امارات و میزبان این رقابت ها قطعی شده است. پس از برگزاری دیدار فینال جام باشگاه های آمریکای جنوبی میان فلامینگو و پالمیراس نیز نماینده این قاره مشخص می شود.

در مرحله نخست ابتدا تیم های الجزیره و اوکلند سیتی به مصاف هم می روند و تیم برنده راهی دور بعد می شود. در دور بعدی، ۳ تیم الهلال، الاهلی و مونترری وارد پیکارها شده و بازی ها نیز پس از قرعه کشی مشخص می شود. با مشخص شدن برنده این دو دیدار، تیم ها راهی مرحله نیمه نهایی شده و تیم های چلسی و قهرمان جام باشگاه های آمریکای جنوبی نیز حریف خود را خواهند شناخت.


سامانتا جانسن​


عنوان : سامانتا جانسن


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

بالا