تازه چه خبرساعت کار شعب بانکی از اول آذر ۹۹ چگونه است؟

shadow

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

.

بر اساس این مصوبه مشاغل در سه دسته تقسیم ‌بندی شده ‌اند. دسته ‌ای که جز مشاغل ضروری‌تر تلقی شده و بدون تعطیلی به کارشان ادامه می‌ دهند. دسته دوم مشاغلی هستند که فقط در شهر‌هایی با وضعیت قرمز تعطیل می‌ شوند و گروه سوم مشاغلی هستند که در تمام شهر‌های ایران و در این دو هفته تعطیل هستند.

ادارات نیز قرار شد در شهر‌های قرمز با یک‌سوم، در شهر‌های نارنجی با نصف و در شهر‌های زرد با دوسوم نیرو فعالیت خود را ادامه دهند. در این میان تنها گروهی که بلاتکلیف ماندند بانک ‌ها بودند.

چرا که بخاطر شرایط متفاوت آن‌ ها با سایر ادارات مدیران بانکی آن‌ها را از سایر مشاغل اداری مستثنا می ‌دانستند؛ بنابراین منتظر دستوری جداگانه برای تعیین تکلیف شبکه بانکی از سوی ستاد مبارزه با کرونا بودند.

در نهایت دیروز شورای پول و اعتبار در جلسه خود به منظور حفظ سلامت کارکنان نظام بانکی و تداوم خدمت ‌رسانی به عموم مردم مقرر کرد، شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری در مناطق قرمز، حداکثر با یک دوم نیروی انسانی شاغل در آن شعب به فعالیت خود ادامه دهند. اما ساعت کاری شعب بانکی که از اول خردادماه کوتاه ‌تر شده است، از اول آذر به چه صورت خواهد بود؟

براساس آنچه صبح امروز به شبکه بانکی ابلاغ شده است تغییر مجددی در ساعت کار شعب ابلاغ نشده و از اول آذر ارائه خدمت به مشتریان در شعب بانکی از هشت صبح تا ساعت ۱۴ و در روز‌های پنجشنبه از هشت صبح تا ۱۲ ادامه خواهد یافت.


منبع : JadvalYab | همیارخاص
 🔴 نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده میشوند

 • برچسب ها
  ساعت کار اداره پست 1 آذر 99 ساعت کار بانک 1 آذر 99 ساعت کار دادسرا 1 آذر 99 ساعت کار دادگاه 1 آذر 99 ساعت کار شعب بانکی از اول آذر 99 ساعت کار شعب بانکی از اول آذر ۹۹


 • جدیدترین ارسال های پروفایل

  کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
  alir در پروفایل shadow نوشت.
  سلام خدا قوت
  من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
  پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
  عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
  سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
  بالا