زن بیشتر از کجا حال میکند فیلم بدون سانسور دوبله فارسی اپارات

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,284
79
زن بیشتر از کجا حال میکند | فیلم بدون سانسور دوبله فارسی اپارات | زن بیشتر از کجا حال میکند با عکس |

سوال :

زن بیشتر از کجا حال میکند فیلم بدون سانسور دوبله فارسی اپارات


جواب :

در هنگام تحریک و رابطه جنسی ، مراحل مختلف پاسخ جسمی وجود دارد. محققان چهار مرحله پاسخ جنسی را در زنان و مردان شناسایی کرده اند: تحریک، مرحله پایا، ارگاسم و نتیجه. این مقاله به شرح آنچه در بدن زن هنگام تحریک جنسی رخ می دهد ، می پردازد.

زن بیشتر از کجا حال میکند.jpg

نکته: کار کردن زن در خانه تحریک و رابطه جنسی را افزایش می دهد.

مرحله 1: هیجان یا برانگیختگی جنسی
هنگامی که یک زن تحریک می شود (روشن می شود) ، رگ های خونی در دستگاه تناسلی او گشاد می شوند. جریان خون در دیواره های واژن افزایش می یابد که باعث می شود مایعات از آنها عبور کند. این منبع اصلی روغنکاری است که باعث خیس شدن واژن می شود.

دستگاه تناسلی خارجی یا مجرا (شامل کلیتوریس ، دهانه واژن و لبهای داخلی و خارجی یا لب ها) به دلیل افزایش خون رسانی ، دچار لخته شدن (ورم) می شود. در داخل بدن ، قسمت بالای واژن منبسط می شود.

نبض و تنفس سریع می شود و فشار خون بالا می رود. یک زن ممکن است به دلیل گشاد شدن رگ های خونی ، به خصوص در قفسه سینه و گردن سرخ شود.

مرحله 2: پایا یا پاسخ جنسی
جریان خون در یک سوم پایینی واژن به حد نهایی خود می رسد ، و باعث می شود ناحیه تحتانی واژن متورم و سفت شود. این را introitus نامیده می شود که گاهی اوقات به عنوان سکوی ارگاسم شناخته می شود و در زمان ارگاسم دچار انقباضات موزون می شود.

اندازه سینه های زن ممکن است تا 25٪ افزایش یابد و جریان خون در اطراف نوک پستان (آرئول) افزایش می یابد و باعث می شود نوک سینه ها از حالت قائم تری برخوردار نباشند.

هر چه زن به ارگاسم نزدیکتر می شود ، کلیتوریس او به استخوان شرمگاهی عقب می رود و به نظر می رسد ناپدید می شود. در این مرحله تحریک مداوم برای ایجاد هیجان جنسی کافی برای ارگاسم مورد نیاز است.

مرحله 3: ارگاسم
ارگاسم عبارت است از آزاد شدن شدید و لذت بخش تنش جنسی که در مراحل اولیه ایجاد شده است و مشخصه آن انقباضات (با فاصله 0.8 ثانیه) از عضلات دستگاه تناسلی ، از جمله داخل رحم است.

بیشتر زنان دوره نقاهت را که مردان پس از ارگاسم تجربه می کنند ، تجربه نمی کنند. اگر یک زن دوباره تحریک شود ، ممکن است ارگاسم دیگری داشته باشد.

همه خانم ها هر وقت رابطه جنسی دارند ارگاسم نمی کنند. از نظر اکثر زنان ، پیش شرط نقش مهمی در بروز ارگاسم دارد. این می تواند شامل نوازش مناطق اروژن و تحریک کلیتوریس باشد.

بدانید چه عواملی می تواند باعث بروز مشکلات ارگاسم در زنان شود.

مرحله 4: نتیجه جنسی
این زمانی است که بدن زن به آرامی به حالت طبیعی خود باز می گردد. تورم کاهش می یابد و تنفس و ضربان قلب کاهش می یابد./ منبع : narnj. ir
 
 • برچسب ها
  جای شخصی زن زن بیشتر از کجا حال میکند اینستا زن بیشتر از کجا حال میکند فیلم اپارات زن بیشتر از کجا حال میکند فیلم بدون سانسور دوبله فارسی اپارات زن بیشتر از کجا حال میکند نی نی سایت زن و شوهر روی هم می خوابند آپارات زن چند درصد حال میکند عکس جاهای شخصی زن فیلم جاهای شخصی زن و مرد فیلم مردی که دارد زنی را می کند دوبله فارسی مرد بیشتر از کجا حال میکند فیلم نقطه حساس زنان کجاست پنج نقطه حساس زنان که هر مردی باید بداند چه چیزی اب زن را زیاد میکند کجای مرد رو بخوریم عکس
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,720
  ارسال ها
  56,104
  کاربران
  3,406
  جدیدترین کاربران
  محمدمهدی قیاسی
  عقب
  بالا