ریمل ابرو

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
ریمل ابرو ، را در همیارخاص بخوانید

چگونه ریمل بزنیم ؟

درب ریمل ابرو را باز کنید. خواهید دید که برس محصول به مقدار زیادی ریمل ابرو آغشته شده است. اگر برس را به همین صورت که مقدار زیادی ریمل ابرو به آن آغشته شده روی ابروها بزنید، جلوه غیرطبیعی خواهد داشت. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم ابتدا یک سمت برس را به دهانه ظرف ریمل ابرو فشار دهید تا اضافات آن خارج شود. می توانید سمت دیگر برس را به همان شکل نگه دارید و اضافات آن را نگیرید تا زمانی که احتیاج به ریمل بیشتری داشتید، مورد استفاده قرار دهید.

همیشه ریمل ابرو را از قسمت میانی ابروها شروع به زدن کنید. قسمت ابتدایی ابروی شما باید همان حالت طبیعی خودش را داشته باشد و از زدن ریمل ابرو در این قسمت خودداری کنید. ریمل ابرو را در جهت رویش ابروها حرکت دهید و آن را تا قسمت انتهایی ادامه دهید. این کار را به آرامی انجام دهید تا پوست یا سایر نواحی به ریمل ابرو آغشته نشوند. توجه داشته باشید که تنها روی تارهای ابرو، ریمل بزنید.

ریمل ابرو1.jpg

پس از این که ریمل ابرو را تا انتهای ابروها زدیم، یک دور دیگر برس را به صورت عمودی روی تارهای انتهای ابرو می کشیم تا همه نقاط به خوبی به ریمل آغشته شوند. دوباره ریمل را در جهت رویش تارهای ابرو می زنیم تا ابرو در جای خود قرار گیرد. برای قسمت آرک نیز می توان یک دور برس را در جهت عمودی روی تارهای ابرو حرکت داد تا همه قسمت های آن به ریمل آغشته شود. دوباره ریمل را در جهت رویش تارها بزنید تا جلوه طبیعی تری داشته باشد.

برای انتخاب رنگ ریمل ابرو، همیشه به رنگ طبیعی تارهای ابرو و همچنین تناژ آن دقت داشته باشید. به طور کلی رنگ ریمل ابرو نباید بیش از دو درجه با رنگ ابروهای طبیعی شما اختلاف داشته باشد.

به همین راحتی، طراحی ابرو با استفاده از ریمل ابرو به پایان رسید. اگر ابروهای شما نقاط خالی بسیاری دارد، می توانید از ترکیب مداد ابرو و ریمل ابرو استفاده نمایید. از مداد ابرو برای پر کردن مناطق خالی استفاده کرده و با ریمل ابرو به ابروها نظم بدهید.

اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

آخرین ویرایش:
  • برچسب ها
    چگونه ریمل بزنیم
  • بالا