دلایل اهمیت نماز خواندن در مسجد را بیان کنید

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

.

دلایل اهمیت نماز خواندن در مسجد را بیان کنید ، را از سایت همیار خاص ببینید


سوال :

دلایل اهمیت نماز خواندن در مسجد را بیان کنید


جواب :

مستحب است که نملزهای واجب خصوصا نمازهای روزانه را به جماعت بخوانند و خواندن نماز صبح و مغرب و عشا به جماعت خصوصا برلی همسایگان مسجد و برای کسی که صدای اذان مسجد را می شنود بیشتر سفارش شده است.
امیرالمومنین می گوید:مستحب است انسان همه نمازهایش را در مسحد به جماعت بخواتد حتی الامکان تا می توانید در مسجد حاضر شوید و نمازهایتان را فرادا نخوانید.
شخصی بعد از خواندن نماز سریع بلد می شد و می رفت.به او گفتند کمی صبر کن تعقیب نماز بخوان، دعا کن چرا زود می روی؟آن مرد پاسخ داد:من شنیده ام اگر نماز کسی بد باشد، آن نماز را دو دستی توی سر صاحبش می زنند.من از ترس اینکه مبادا نمازم را توی سرم بزنند سریع می روم.
آیت الله مجتهدی


منبع : همیارخاص

.
 
 • برچسب ها
  انشا در مورد نماز در مسجد به مسجد آمدن را جدی بگیرید تحقیق دینی هشتم جواب پیشنهاد دینی هشتم صفحه 57 دلایل اهمیت نماز خواندن در مسجد پایه هشتم دلیل اهمیت نماز خواندن در مسجد چهار مورد از مبطلات روزه را نام ببرید دینی هشتم کنفرانس درس ۱۰ دینی هشتم
 • ✅ آمارسایت خود را با آماریاب رصد کنید

  آمارگیر وبلاگ | آمارگیر سایت

  جدیدترین ارسال های پروفایل

  کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
  alir در پروفایل مدیر نوشت.
  سلام خدا قوت
  من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
  پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
  عباس گودرزی در پروفایل مدیر نوشت.
  سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
  بالا