• برای مشاهده مطالب از این اطلاعیه رد شوید

  راه علم آموزی توجه به روش ها و الگوهایی است که توسط معلم می آموزیم ، نگاه و توجه ما به معلمین و آموزش های آنها می تواند گره گشای تمامی سوالات ما در دوره های سواد آموزی شود
  اینکه فقط به مطالب کمک آموزشی و نوشتن آنها بسنده کنیم کار اشتباه و بیهوده ای است ، در کنار این آموزش ها سعی کنید که روش ها و فرمول های سوالات را بدانید
  بدانید که «دانستن» رمز پیروزی شما در همه ی امتحانات و موقعیت ها است

  سایت همیار خاص تمام تلاش خود را می کند تا بهترین پاسخ ها را برای شما عزیزان گرداوری کند

  ما را در جهت بهبود کیفیت مطالب از طریق نظرات حمایت کنید


  دسترسی راحت به پایه ها :
  با کلیک بر روی پایه ی تحصیلی خود می توانید به تمامی صفحات درسی خود مانند ریاضی ، شیمی ، فارسی ، عربی و... دسترسی داشته باشید
  استفاده از تمامی امکانات سایت رایگان می باشد

دعوت از ایرانِ بدون تیم به مسابقات فوتسال آسیای مرکزی!

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
94,076
64

خبر ورزشی امروز | دعوت از ایرانِ بدون تیم به مسابقات فوتسال آسیای مرکزی! ، در همیارخاص بخوانید


به گزارش خبرنگار مهر، اتحادیه فوتبال آسیای مرکزی (کافا) تصمیم گرفته است برای نخستین بار مسابقات فوتسال زیر ۱۹ سال را در این منطقه برگزار کند. هدف از این طرح، تقویت تیم های این منطقه برای حضور در مسابقات قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا است که سال ۲۰۲۳ برگزار می شود.

کافا در نامه ای که اخیرا به کشورهای عضو این منطقه یعنی ایران، تاجیکستان، افغانستان، ازبکستان، قرقیزستان و ترکمنستان ارسال کرده ، خواهان اعلام شرایط این کشورها برای شرکت در تورنمنت یاد شده و همچنین میزبانی داوطلبانه شده است.

کافا برای سال ۲۰۲۲ چند رویداد در بخش مردان و زنان در نظر دارد که یکی از آنها مسابقات فوتسال زیر ۱۹ سال است. تاریخ مدنظر کافا برای این رویداد، بهمن ماه ۱۴۰۰ است و فدراسیون ایران هم به میزبانی این تورنمنت بی تمایل نیست هرچند که تحریم ها و مشکلات دیگر مانع بزرگی برای ایران محسوب می شود.

از سوی دیگر ایران در فوتسال زیر ۱۹ سال هیچ تیمی ندارد. پیش از این ایران در رده سنی زیر ۲۰ سال صاحب تیم بود که یک بار قهرمان و یک بار عنوان سوم قاره آسیا را به خود اختصاص داد.

علی صانعی آخرین مربی تیم زیر ۲۰ سال و مجری بعضی از طرح های استعدادیابی در فوتسال بود که به خاطر عدم تمدید قراردادش در زمان ریاست مهرداد سراجی در کمیته فوتسال و دریافت نکردن مطالباتش از فدراسیون، قید کار در این تیم را زد و بخش عمده ای از اقدامات فوتسال در بخش پایه بی نتیجه ماند.

با توجه به زمان اندک باقیمانده تا تورنمنت زیر ۱۹ سال کافا، فدراسیون فوتبال هم اقدامات ابتدایی را برای حضور در این رقابت ها آغاز کرده ولی هنوز به صورت قطعی کاری انجام نشده است.

به نظر می رسد کمیته فوتسال در گام نخست اقدام به تعیین سرمربی تیم زیر ۱۹ سال کند و سپس برنامه های آماده سازی این تیم و برگزاری اردوها و بازی های تدارکاتی قبل از شرکت در مسابقات کافا را پیش ببرد.

این در حالی است که احسان اصولی سرپرست کمیته فوتسال امروز در مصاحبه ای عنوان کرد رسیدگی به امور تیم زیر ۱۹ سال و همچنین تیم زیر ۲۳ سال به بعد از بازی تیم ملی بزرگسالان با ایتالیا (۲۹ و ۳۰ آذر) موکول می شود.

اصولی این وعده را هم داد که حداکثر ظرف ۲ ماه آینده تکلیف تیم زیر ۱۹ سال مشخص می شود. در این صورت و با تشکیل این تیم، فرصت چندانی برای سرمربی جدید آن و برگزاری اردوهای آماده سازی وجود نخواهد داشت و این مسئله می تواند آینده یکی از تیم های سازنده و پایه کشورمان را هم تحت تاثیر قرار بدهد.​برچسب این خبر :
تيم فوتسال زير ٢٠ سال ايران
علی صانعی
کنفدراسیون فوتبال آسیای مرکزی – کافا
فوتسال
احسان اصولی
کمیته فوتسال

زمان انتشار : ۸ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۱۱

منبع » مهر
 
بالا