دعوتنامه ایران خودرو کی میاد

shadow

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایتزمان ارسال دعوتنامه ایران خودرو با موعد تحویل 99 ، را از سایت همیار خاص ببینیدآذر 99 | شرکت ایران خودرو در تاریخ 2 آذرماه خبر داده که میزان تعهدات معوق این شرکت به 36 هزار دستگاه رسیده است درحالیکه این آمار، در مدت مشابه سال قبل، بیش از 200 هزار دستگاه بود. ایران خودرو همچنین تاکید کرده که بیش از 30% تعهدات معوق مربوط به تولید مشترک با خودروسازان خارجی است؛ خودروسازانی که دیگر در بازار ایران فعالیت ندارد.

هم اکنون میانگین تاخیر در تحویل محصولات ایران خودرو به کمتر از 2 ماه رسیده است. ایران خودرو در تلاش است که تا پایان سال 99، تمامی تعهدات معوق را به صفر برساند.

طرح تبدیل ایران خودرو ویژه آذر​

آذر 99 | طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه، از روز شنبه یکم آذر راس ساعت 10 صبح، در نمایندگی‌های ایران خودرو و مطابق شرایط زیر، فعال شده است:

»» طرح تبدیل ایران خودرو - ویژه آذر (PDF) ««

طبق بخشنامه ایران خودرو، طرح تبدیل آذرماه، صرفا جهت تبدیل تعهدات معوق، هم مشتری حقیقی و هم مشتری حقوقی، است.

دومین طرح تبدیل ایران خودرو ویژه آبان​

آبان 99 | دومین طرح تبدیل متمرکز ویژه تعهدات پیش فروش ایران خودرو که دعوتنامه آنها منقضی شده، از روز دوشنبه 12 آبانماه، در نمایندگی‌های ایران خودرو و مطابق شرایط زیر، فعال شده است:

»» طرح تبدیل ایران خودرو - ویژه آبان (PDF) ««

اولین طرح تبدیل ایران خودرو ویژه آبان​

آبان 99 | طرح تبدیل تعهدات معوق ایران خودرو برای قراردادهای پیش فروشی که دعوتنامه آنها منقضی شده، از تاریخ 6 آبانماه تا زمان تکمیل ظرفیت، در نمایندگی‌های ایران خودرو و با شرایط زیر، فعال شده است:

»» طرح تبدیل ایران خودرو - ویژه آبان (PDF) ««

طبق بخشنامه فوق، تبدیل پژو 207 پانوراما اتومات به 207 پانوراما دنده‌ای، به تازگی به طرح تبدیل محصولات ایران خودرو، افزوده شده است.

توقف تولید هایما در ایران خودرو​

آبان 99 | بعد از انتشار آمار تولید ایران خودرو در شهریورماه امسال، که نشان‌دهنده تولید یک دستگاه هایما بود، رسانه‌های خودرویی کشورمان نوشتند که هایما به پایان کارش در ایران رسیده است.

اما حدود یک هفته بعد از انتشار این خبر، ایران خودرو واکنش نشان داد و ضمن تایید مشکلات بوجود آمده در تولید هایما بدلیل تحریم‌ها، تاکید کرد که تولید هایما در ایران خودرو خراسان همچنان ادامه دارد. ایران خودرو حتی گفته بود که اگر مشتریان در طرح تبدیل اختیاری هایما، ثبت نام نکنند، بازهم مشکلی پیش نخواهد آمد و خودروی آنها، هرچند با تاخیر، همچنان قابل تحویل است.

ولی در تاریخ 6 آبانماه، ایران خودرو، اطلاعیه بسیار جالبی را برای نمایندگانش فرستاده؛ اطلاعیه‌ای که صراحتا در آن اعلام شده که تولید هایما اس5 و اس7 دیگر امکان‌پذیر نیست.

»» اطلاعیه توقف تولید هایما در آبانماه (PDF) ««

طبق اطلاعیه فوق، ایران خودرو از نمایندگانش خواسته تا طبق طرح‌های تبدیل پیشین این شرکت، تعهدات هایما اس7 را به یک دستگاه دنا پلاس و یک دستگاه دنا پلاس توربو تبدیل کنند. همچنین هایما اس5 نیز قابل تبدیل به یک دستگاه پارس LX و یک دستگاه پارس LX اتومات است.

صدور حواله پرسنلی ایران خودرو​

آبان 99 | بعد از اتمام قرعه کشی ایران خودرو ویژه مهرماه 99، این شرکت خبر داد که طرح‌های فروش فوق‌العاده آبان را با قیمت جدید (ویژه سه ماهه سوم) انجام خواهد داد. حتی ایران خودرو، دعوتنامه‌های مشتریان قراردادهای پیش فروش با موعد تحویل آبان و آذر 99 را نیز هنوز صادر نکرده و منتظر اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت است.

اما آنطور که مشتریان خبر داده‌اند، ظاهرا ایران خودرو در اقدامی عجیب و البته بحث‌برانگیز، حواله‌های «پرسنلی» خود را با موعد آبان و آذرماه صادر کرده و حتی «قیمت مهرماه» را بعنوان قیمت مبنا، برای این حواله‌ها درنظر گرفته است. حالا سوال اینجاست که این اقدام ایران خودرو، آیا طبق قوانین خاصی انجام شده یا خیر؛ چراکه اصولا نباید تفاوتی میان مشتریان وجود داشته باشد.

طرح تبدیل هایما اس 5 به پارس​

مهر 99 | طرح تبدیل اختیاری برای تعهدات معوق هایما S5، از روز سه شنبه 22 مهرماه در نمایندگی‌های ایران خودرو فعال شده است.

»» طرح تبدیل هایما S5 به پارس ال ایکس (PDF) ««

مشتریان در این طرح می‌توانند هایما را به دو دستگاه پارس TU5 (یک دستگاه اتومات با تحویل فوری بعلاوه یک دستگاه دنده‌ای با تحویل 30 روزه) تبدیل کنند.

طرح تبدیل هایما اس 7 به دنا پلاس​

مهر 99 | طرح تبدیل حواله‌های هایما S7 توربو، از تاریخ 16 مهرماه در نمایندگی‌های ایران خودرو فعال شده است. از آنجایی که ظرفیت این طرح بسیار محدود بوده، ثبت نام براساس اولویت ارائه درخواست تبدیل، انجام خواهد شد.

»» طرح تبدیل هایما S7 به دنا پلاس (PDF) ««

طبق اطلاعیه ایران خودرو، مشتریان در صورت تمایل می‌توانند هایما را به دو دستگاه دنا پلاس تبدیل کنند؛ یک دستگاه دنا پلاس بدون سانروف با موعد تحویل 30 روزه و یک دستگاه نیز دنا پلاس توربو با موعد تحویل 60 روزه.

دعوتنامه سمند دوگانه سوز​

مهر 99 | بعد از 2 ماه تاخیر، سرانجام از تاریخ 10 مهرماه، دعوتنامه ایران خودرو برای خریداران سمند ال ایکس EF7 دوگانه با موعد مرداد 99، ارسال شد. قیمتی که ایران خودرو برای این مشتریان درنظرگرفته معادل 95 میلیون و 983 هزار تومان است.

فرصت 3 روزه برای تحویل خودرو​

مهر 99 | ایران خودرو طی بخشنامه‌ای که در تاریخ 9 مهرماه به نمایندگی‌هایش ابلاغ کرده، تاکید کرده که تحویل خودرو به مشتری باید در سریع‌ترین زمان ممکن باشد.

طبق این بخشنامه، پس از تحویل خودرو به نمایندگی، مشتری فقط 72 ساعت برای تحویل گرفتن خودرو وقت دارد و در غیراینصورت، خودرو به پارکینگ منتقل شده و هزینه‌های ناشی از آن نیز برعهده مشتری خواهد بود.

همچنین ایران خودرو به نمایندگی‌هایش هشدار داده که در صورت توقف خودرو بیش از 5 روز در محل نمایندگی، علاوه بر کسر کمیسیون نمایندگی، مسئولیت پاسخگویی به نهادهای نظارتی نیز برعهده نمایندگی خواهد بود.

طرح تبدیل دعوتنامه مهر​

مهر 99 | طرح تبدیل تعهدات منقضی ایران خودرو ویژه مهرماه، از تاریخ 2 مهر در نمایندگی‌ها فعال شده و ثبت نام ایران خودرو نیز تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. این طرح صرفا مختص قراردادهای پیش فروشی است که دعوتنامه آنها صادر شده اما مشتری، تکمیل وجه را انجام نداده است.

»» طرح تبدیل تعهدات منقضی ایران خودرو ویژه مهرماه (PDF) ««

صدور دعوتنامه مهرماه​

مهر 99 | با صدور نخستین دعوتنامه‌های موعد مهرماه 99، حالا مشخص شده که ایران خودرو فعلا برنامه‌ای برای تحویل خودرو با قیمت جدید پاییز ندارد؛ حداقل تا به امروز!

دعوتنامه‌های صادر شده ایران خودرو با موعد تحویل مهرماه، شامل 405 اس ال ایکس، 405 دوگانه، 206 تیپ 2 و صندوقدار، 207 پانوراما دنده‌ای، پارس سال و پارس ال ایکس است که همگی بدون تغییر قیمت نسبت به تابستان، درحال فاکتور شدن هستند. زمان تحویل این خودروها نیز 30 روزه خواهد بود.

طرح تبدیل آریسان به سمند​

شهریور 99 | بعد از استقبال مشتریان از طرح تبدیل دنای اتومات بدلیل قیمت بالای آن، حالا ایران خودرو طرح تبدیل جدیدی نیز برای وانت آریسان و از روز پنج شنبه 20 شهریورماه آغاز کرده که طی آن قرار است سمند ال ایکس را با قیمت 94.7 میلیون تومان، بعنوان خودروی جایگزین، تحویل مشتریان دهد.

طبق اطلاعیه ایران خودرو، طرح تبدیل آریسان، بصورت اختیاری بوده و مختص تعهدات موعد شهریورماه 99 است که امکان تسویه حساب از طرف مشتری، وجود ندارد. در صورت شرکت در این طرح تبدیل، خودروی سمند با موعد 30 روزه بدست مشتریان خواهد رسید.

طرح تبدیل دنا پلاس توربو اتومات​

شهریور 99 | بعد از صدور دعوتنامه‌های دنا پلاس توربو اتومات، قیمت بالای این محصول جدید، باعث نارضایتی برخی از ثبت نام کنندگان شده بود. حالا نیز ایران خودرو از تاریخ 18 شهریورماه تا زمان تکمیل ظرفیت، طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس توربو اتومات با موعد فروردین الی خرداد 99 را آغاز کرده است.

»» طرح تبدیل دنا پلاس توربو اتومات (PDF) ««

طبق اطلاعیه ایران خودرو، طرح تبدیل فوق، صرفا برای آن مشتریانی است که دعوتنامه خودرو برای آنها صادر شده اما مشتری، امکان تسویه حساب را ندارد. همچنین موعد تحویل خودروهای تبدیلی نیز حداکثر 30 روز خواهد بود.

دعوتنامه آریسان با قیمت جدید​

شهریور 99 | دعوتنامه‌‌های جدید ایران خودرو برای مشتریان پژو پارس دوگانه سوز با موعد مرداد 99 و شهریور 99 و همچنین وانت آریسان با موعد شهریور 99، از تاریخ 17 شهریورماه و بصورت زیر، درحال ارسال است:

 • پارس دوگانه با قیمت 105 میلیون و 289 هزار تومان و تحویل 30 روزه برای موعد مرداد و تحویل 60 روزه برای موعد شهریور،
 • آریسان با قیمت 120 میلیون و 563 هزار تومان و تحویل 20 روزه،

دعوتنامه 207 پانوراما و دنا پلاس اتومات​

شهریور 99 | سرانجام دعوتنامه‌های سری اول دنا پلاس توربو اتومات و همچنین دعوتنامه سری اول پژو 207 پانوراما، از تاریخ 12 شهریورماه، با شرایط زیر، درحال صادر شدن هستند:

 • 207 پانوراما دنده ای با قیمت 156 میلیون و 872 هزار تومان.
 • دنا پلاس توربو اتومات با قیمت 252 میلیون و 653 هزارتومان.

طرح تبدیل حوله‌های معوق شهریور​

شهریور 99 | شرایط تبدیل ایران خودرو ویژه تعهدات معوق حقیقی، حقوقی و غیرتکراری شهریورماه، از روز چهارشنبه 5 شهریورماه، در نمایندگی‌های ایران خودرو و با شرایط زیر، فعال شده است.

»» طرح تبدیل تعهدات معوق - ویژه شهریور (PDF) ««

طبق بخشنامه فوق، این طرح تبدیل مختص تعهدات فاقد دعوتنامه، تعهدات تکمیل وجه عادی و همچنین تعهدات فروش قطعی است.

طرح تبدیل دعوتنامه منقضی شهریور​

شهریور 99 | مرحله جدید طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه شهریورماه، از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 3 شهریور، در نمایندگی‌های ایران خودرو با شرایط زیر، فعال می‌شود.

»» طرح تبدیل ایران خودرو ویژه شهریور (PDF) ««

طبق بخشنامه ایران خودرو، این طرح تبدیل مختص قراردادهای پیش فروش ایران خودروست که دعوتنامه آنها منقضی شده.

صدور دعوتنامه‌های موعد شهریور​

مرداد 99 | دعوتنامه خریداران پژو 207 دنده ای، پژو پارس سال، سمند ال ایکس و دنا پلاس با موعد تحویل شهریور 99، از تاریخ 22 مردادماه و مطابق شرایط زیر، درحال صادر شدن است:

 • پارس سال با قیمت 102.5 میلیون تومان و تحویل 30 روزه
 • پژو 207 دستی با قیمت 123 میلیون تومان و تحویل 55 روزه
 • سمند ال ایکس با قیمت 94.7 میلیون تومان و تحویل 30 روزه
 • سمند ال ایکس EF7 بنزینی با قیمت 94.1 میلیون تومان
 • دنا معمولی با قیمت 121.6 میلیون تومان
 • دنا پلاس با قیمت 137 میلیون تومان

دعوتنامه پژو با موعد شهریور​

مرداد 99 | دعوتنامه خریداران پژو 206 تیپ 2، پژو پارس ال ایکس و همچنین پژو 405 اس ال ایکس با موعد شهریور 99، از تاریخ 16 مردادماه درحال صادر شدن است. قیمت این سه پژو، تغییری نسبت به دعوتنامه‌های مرداد نداشته و بصورت زیر است:

 • پژو 206 تیپ 2 با قیمت 90.6 میلیون تومان و تحویل 50 روزه
 • پژو 405 اس ال ایکس با قیمت 91.6 میلیون تومان و تحویل 50 روزه
 • پژو پارس ال ایکس با قیمت 105.5 میلیون تومان و تحویل 45 روزه

طرح تبدیل H30 کراس​

مرداد 99 | طرح تبدیل دانگ فنگ H30 کراس، برای کلیه تعهدات فاقد دعوتنامه و همچنین برای تعهدات پیش فروش قطعی ایران خودرو با موعد مهر الی اسفند 97، از روز سه شنبه 14 مردادماه در نمایندگی‌های ایران خودرو فعال شده و ثبت نام ایران خودرو تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت.

»» طرح تبدیل H30 کراس ویژه مرداد ««

طبق بخشنامه فوق، پارس ال ایکس، پارس ال ایکس اتومات، دنا پلاس و دنا پلاس توربوشارژ (به تعداد محدود) بعنوان مدل‌های جایگزین H30 کراس اعلام شده است.

طرح تبدیل دعوتنامه مرداد​

مرداد 99 | شرایط تبدیل تعهدات منقضی مردادماه، از روز یکشنبه 5 مردادماه در نمایندگی‌های ایران خودرو آغاز شده و تا روز 31 مردادماه (یا تا پایان تکمیل ظرفیت) نیز ادامه دارد.

»» طرح تبدیل تعهدات مرداد (PDF) ««

طبق بخشنامه فوق، طرح تبدیل دعوتنامه های منقضی مرداد، فقط برای قراردادهای پیش فروش، قابل اجراست.

طرح تبدیل دانگ فنگ و رنو تندر​

تیر 99 | ایران خودرو، شرایط تبدیل تعهدات به نام نمایندگی را برای H30 کراس و گروه تندر90 شامل تندر E2، تندر پلاس دنده ای و تندر پلاس اتومات را از تاریخ 17 تیرماه 99، به نمایندگی‌هایش ابلاغ کرده است.

»» طرح تبدیل H30 کراس و گروه تندر (PDF) ««

طبق جدول فوق، خودروهای دنا پلاس، پارس اتومات و پارس TU5 بعنوان مدل‌های جایگزین، درنظرگرفته شده.

طرح تبدیل 206 و پارس​

تیر 99 | شرکت ایران خودرو، طرح تبدیل تعهدات تکمیل وجه حقیقی غیرتکراری را برای مدل‌های «پژو 206 تیپ 2» و «پژو پارس» را از تاریخ 16 تیرماه 99 تا زمان تکمیل ظرفیت، در نمایندگی‌هایش فعال کرده است.

مشتریانی که در این طرح تبدیل ایران خودرو، ثبت نام می‌کنند، می‌توانند «پژو 206 صندوقدار» را به عنوان خودروی جایگزین و با موعد فوری، تحویل بگیرند. همچنین مشتریان باید توجه داشته باشند که کد کلاس 206 صندوقدار، نامشخص بوده و در زمان تخصیص خودرو، به مشتری اعلام می‌شود.

طرح تبدیل سوزوکی ویتارا​

تیر 99 | شرکت ایران خودرو، جدیدترین طرح تبدیل تعهدات باقیمانده سوزوکی ویتارا را از تاریخ 8 تیرماه 99 تا زمان تکمیل ظرفیت، در نمایندگی هایش فعال کرده است.

طبق اطلاعیه صادر شده، تعهدات باقیمانده سوزکی ویتارا که موعد تحویل‌شان در شهریور و مهر و آبان 97 بوده، حالا قابل تبدیل به هایما S7 توربو یا دنا پلاس کد 70309 (دو ایربگ و بدون سانروف) است. همچنین در صورت انتخاب هایما، موعد تحویل 90 روزه و در صورت انتخاب دنا پلاس، موعد تحویل خودرو 30 روزه خواهد بود.

طرح تبدیل تعهدات تیر 99​

تیر 99 | جدیدترین طرح تبدیل محصولات ایران خودرو، ویژه تیرماه 99، هم اکنون در نمایندگی های این شرکت، فعال شده است. این شرایط تبدیل ایران خودرو برای تعهدات فاقد دعوتنامه، تعهدات تکمیل وجه عادی و همچنین تعهدات قطعی است.

»» طرح تبدیل ایران خودرو - ویژه تیرماه (PDF) ««


طبق بخشنامه فوق، در این طرح تبدیل ایران خودرو، خودروها با موعد 30 روزه تحویل مشتریان خواهد شد.

منبع : باما | همیارخاص

.
 
 • برچسب ها
  از زمان فاکتور شدن تا تحویل ایران خودرو خودروهای اماده تحویل ایران خودرو دعوتنامه ایران خودرو 206 دعوتنامه ایران خودرو چیست دعوتنامه ایران خودرو کی میاد زمان ارسال دعوتنامه ایران خودرو با موعد تحویل 99 زمان تحویل خودروهای ایران خودرو 99 علت تاخیر در تحویل محصولات ایران خودرو مراحل تحویل خودرو در ایران خودرو نمونه دعوت نامه ایران خودرو


 • جدیدترین ارسال های پروفایل

  کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
  alir در پروفایل shadow نوشت.
  سلام خدا قوت
  من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
  پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
  عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
  سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
  بالا