دانلود سریال شرم ایرانی

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

خلاصه داستان سریال شرم / سریال شرم احمد کاوری / احمد سریال شرم / بازیگران سریال سریال شرم / تاریخ پخش سریال شرم ایرانی / ساعت پخش سریال شرم ایرانی / سریال شرم ایرانی شبکه /

دانلود سریال شرم ایرانی.jpg

خلاصه داستان سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری به همراه اسامی بازیگران سریال شرم همچنین عکس و اطلاعات تکمیلی از این سریال. مهدی آذرپندار درباره خبرهای جدید از سریال هایی که قرار است امسال از شبکه سه سیما به تولید و پخش برسند، بیان کرد: اکنون در پشت صحنه سریال «شرم» به کارگردانی احمد کاوری هستیم که برای پخش امسال در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: این سریال فضایی ملودرام دارد و تیم خوب و چابکی در حال تولید سریال هستند و برای ایام پاییز آماده خواهد شد. احمد کاوری هم با اشاره به حضور بازیگران باسابقه و چهره در این سریال عنوان کرد: در این سریال ترکیب خاصی از بازیگران حضور دارند که ابوالفضل پورعرب، اردلان شجاع کاوه، فاطمه گودرزی، سیروس گرجستانی از جمله این بازیگران هستند و نوعی تجدید خاطره با بازیگران یکی دو دهه گذشته است. همچنین ۲ بازیگر اصلی داریم که هنوز انتخاب نشده اند.

وی در پایان درباره فضای این سریال نیز تصریح کرد: «شرم» یک درام اجتماعی است که بخش زیادی از آن معمایی بوده و کم کم داستان آن بازگشایی می‌شود.

آذرپندار به سریال طنز شبکه اشاره و عنوان کرد: خوشبختانه بعد از اینکه مسائل مربوط به کرونا حل شد سریال های مختلفی در دستور کار تولید قرار گرفتند و اکنون حدود ۶ سریال در جریان هستند.


.
 
  • برچسب ها
    احمد سریال شرم بازیگران سریال سریال شرم تاریخ پخش سریال شرم ایرانی خلاصه داستان سریال شرم دانلود سریال شرم ایرانی ساعت پخش سریال شرم ایرانی سریال شرم احمد کاوری سریال شرم ایرانی شبکه
  • بالا