تازه چه خبر


خلاصه قسمت 20 سریال 021

shadow

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

.


قسمت بیستم سریال صفر بیست و یک

جلال که از رفتن به اداره تعلیق شده است با بچه ها در کوچه مشغول فوتبال بازی کردن است مرجان او را می‌بیند و به دنبالش می‌افتد و بعد از کلی دویدن جلال را می‌گیرد و از زیر زبانش می‌کشد که چه اتفاقی برایش افتاده است.
ارسلان که درد و دل های پدرش با جلال را شنیده است تصمیم گرفته کلیه و کبدش را بفروشد و بدهی های پدرش را بدهد که شعله متوجه حرف هایش می‌شود و او را قاچاقچی خطاب می‌کند که ارسلان برایش توضیح می‌دهد و خاله اش می‌گوید بهتر است کار دیگری انجام دهد‌.
سعید از طرف تورج مامور شده است تا از لاله شریف خاستگاری کند که بعد از اولتیماتوم های پدرش با سعید تماس می‌گیرد می‌گوید که پشیمان شده است.
ارسلان و مازیار و شعله با هم قرار گذاشته اند و از طرف دیگر مرجان و جلال با هم قرار گذاشته اند تا فردا به شیرینی فروشی ماهک بروند و سر از کار آن ها دربیاورند که با خنگ بازی های جلال به هدفشان نمی‌رسند.
خانم شریف مازیار را به اتاقش صدا کرده است و از او می‌خواهد که همه بچه های دانشگاه را دور هم جمع کنند و باهم باشند.
شادی و سعید به کافه رفته اند و در حال فوتبال دیدن هستند که سعید به شادی می‌گوید اگر خجالت می‌کشد خودش با مادرش برای ازدواجشان صحبت کند که همان لحظه شعله به شادی زنگ می‌زند و شادی گوشی را به سعید می‌دهد و با مادرش صحبت می‌کنند که بعد از صحبتشان شعله به جلال می‌گوید که برای شادی خاستگار آمده است.


منبع : JadvalYab | همیارخاص
 🔴 نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده میشوندجدیدترین ارسال های پروفایل

کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
alir در پروفایل shadow نوشت.
سلام خدا قوت
من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
بالا