خلاصه قسمت 13 سریال 021 | قسمت ۱۳ سریال ۰۲۱

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

.

قسمت سیزدهم سریال صفر بیست و یک

شادی به همراه سعید به شیرینی فروشی شعله مادر شادی رفته اند تا سعید و مادر شادی یکدیگر را ببینند که سعید استرسی شده است و هول کرده است.
تورج به همراه پدرش و دوست پدرش و دو تا داماد هایشان در تالار بابا غفور جمع شده اند که بابا غفور سندی را که سال ها پیش یک دنگ تالار را به نام تورج زده بود را پاره می‌کند.
جلال و مازیار از خواب بیدار شده اند که به سرکار بروند که ارسلان می‌گوید وانت خریده است و قرار است با آن کار کند که باعث خشمگین شدن مازیار می‌شود و او به واحد جلال می‌رود تا دست مازیار به او نرسد و جلال با مازیار صحبت می‌کند و او را آرام می‌کند و به او می‌گوید خودش با ارسلان حرف می‌زند.
تورج در تالار درحال صحبت کردن با مشتری است که سودی به سراغش می‌رود و می‌گوید که اگر ۱۲ هزار لیرش را ندهد او را به‌ زندان می‌اندازد.
همه در اداره درحال تصمیم گیری برای تالار بابا غفور هستند که چه کسی تالار را پلمپ کند که جلال تمام کارها را روی دوش سعید می‌اندازد.
همه در خانه بابا غفور جمع شده اند و شعله و مرجان از پدرشان گلگی می‌کنند که چرا تمام توجه اش به تورج است و یک دنگ تالار را به نامش زده اند…
باباغفور تمام حواسش به جلال و مازیار است تا بتواند دست خط آن ها را شناسایی کند و بفهمد پر کردن فرم شهرداری کار کدامشان است که با فهمیدن جلال‌ با او دعوا می‌کند…


منبع : JadvalYab | همیارخاص
 
 • برچسب ها
  خلاصه قسمت 13 سریال 021 خلاصه قسمت ۱۳ سریال ۰۲۱ قسمت ۱۳ سریال ۰۲۱
 • ✅ آمارسایت خود را با آماریاب رصد کنید

  آمارگیر وبلاگ | آمارگیر سایت

  جدیدترین ارسال های پروفایل

  کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
  alir در پروفایل مدیر نوشت.
  سلام خدا قوت
  من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
  پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
  عباس گودرزی در پروفایل مدیر نوشت.
  سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
  بالا