خط و نشان نتانیاهو برای بنت: دوره ات سر آمده

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,309
79
خط و نشان نتانیاهو برای بنت: دوره ات سر آمده ، این خبر را در همیارخاص ببینید


بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی در توییتی خطاب به نفتالی بنت، نخست وزیر فعلی این رژیم نوشت: « تو توانایی مبارزه با تروریسم را نداری. دوره ات سر آمده و بهتر است به خانه ات برگردی.»

او در توییتی دیگر با تاکید بر همین موضوع نوشت: «کابینه بنت مدتهاست که اکثریت خود در کنست و اعتماد عمومی را از دست داده است.»

سه روز پیش، هاآرتص در گزارشی نسبت به سقوط کابینه فعلی رژیم صهیونیستی هشدار داد و به نقل از دستیاران نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، اذعان کرد که به احتمال ۸۰ درصد کابینه رژیم صهیونیستی حداکثر تا یک ماه دیگر دوام خواهد آورد. آن‌ها دلیل این پیش بینی را اختلاف بین بنت و یائیر لاپید، وزیر امور خارجه این رژیم عنوان کردند.

این در حالی است که چندی پیش نفتالی بنت در اظهاراتی تفرقه افکنانه احتمال نابودی این کابینه را پررنگ‌تر کرده است. او در سخنان خود گفته بود که حتی تا هزارسال دیگر هم تصور نمیکرده که کابینه‌ای تشکیل شود و احزاب گیدعون ساعر، آویگدور لیبرمن و احزاب عربی در آن حضور داشته باشند.

هاآرتص نقل از منابع نزدیک به نخست وزیر رژیم صهیونیستی نوشت: از عمر کابینه نفتالی بنت نهایتا قریب به یک ماه باقی مانده است؛ بنابراین گزارش، در شرایط کنونی درباره اینکه چه زمانی کابینه نفتالی بنت سقوط خواهد کرد.

دو روز پیش هم خبرگزاری الجزیره، از اعتراضات مردمی علیه نفتالی بنت خبر داد و اعلام کرد که تظاهرات کنندگان با سر دادن شعار‌هایی علیه او، کناره گیری بنت از قدرت را خواستار شدند. به دنبال برگزاری این تظاهرات، درگیری‌هایی میان تظاهرات کنندگان و نیرو‌های پلیس به وقوع پیوست.

باشگاه خبرنگاران جوان بین‌الملل خاورمیانه


این خبر در دسته بین الملل سایت همیارخاص منتشر شده است
منبع خبر : Yjc.ir است /
شما میتوانید از بخش های دیگر مانند : ورزشی ، سیاسی ، و فضای مجازی دیدن فرمایید
 
 • برچسب ها
  هیچ
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,732
  ارسال ها
  56,169
  کاربران
  3,425
  جدیدترین کاربران
  خلیلی
  عقب
  بالا