حضور اجباری کشتی گیران ایران در مسابقات قهرمانی آسیا

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
94,944
78
حضور اجباری کشتی گیران ایران در مسابقات قهرمانی آسیا | در همیارخاص بخوانید
تیم‌های ملی کشتی ایران سال پر ترافیکی را در انجام مسابقات رسمی پیش رو دارند و حضور در پیکار‌های جهانی مستلزم شرکت در رقابت‌های آسیایی است.

سعید یوسفی مدیر امور بین المللی فدراسیون کشتی گفت: به دلیل اینکه اتحادیه جهانی کشتی قانونی را مبنی بر این قرار داده تا نفراتی که در قهرمانی آسیا شرکت نکنند حق شرکت در رقابت‌های جهانی را ندارد، حضور ما در مسابقات آسیایی الزامی است.
با توجه به اینکه مسابقات جهانی به صورت رسمی در ۴ رده‌ی سنی بزرگسالان، زیر ۲۳ سال، زیر ۲۰ سال و زیر ۱۷ سال برگزار می‌شود، تیم‌های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان ما باید در قالب رشته‌های آزاد و فرنگی در این مسابقات نیز حضور پیدا کنند.
در بخش رقابت‌های آسیایی ۱۴ مسابقه رسمی پیش روی تیم‌های ملی کشتی است که می‌توان به رقابت‌های قهرمانی قاره در رده‌های سنی بزرگسالان، زیر ۲۳ سال، زیر ۲۰ سال، زیر ۱۷ سال و زیر ۱۵ سال در رشته‌های آزاد و فرنگی اشاره کرد و تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشورمان نیز رقابت‌های بازی‌های کشور‌های اسلامی که مردادماه در شهر قونیه ترکیه و از همه مهمتر بازی‌های آسیایی چین که شهریورماه در هانگژو چین برگزار می‌شود را پیش رو دارند.

منبع : yjc | [ خواندن کامل این مطلب ]
 

آمار انجمن

موضوع ها
48,411
ارسال ها
55,388
کاربران
3,360
جدیدترین کاربران
4650samira
عقب
بالا