• برای مشاهده مطالب از این اطلاعیه رد شوید

  راه علم آموزی توجه به روش ها و الگوهایی است که توسط معلم می آموزیم ، نگاه و توجه ما به معلمین و آموزش های آنها می تواند گره گشای تمامی سوالات ما در دوره های سواد آموزی شود
  اینکه فقط به مطالب کمک آموزشی و نوشتن آنها بسنده کنیم کار اشتباه و بیهوده ای است ، در کنار این آموزش ها سعی کنید که روش ها و فرمول های سوالات را بدانید
  بدانید که «دانستن» رمز پیروزی شما در همه ی امتحانات و موقعیت ها است

  سایت همیار خاص تمام تلاش خود را می کند تا بهترین پاسخ ها را برای شما عزیزان گرداوری کند

  ما را در جهت بهبود کیفیت مطالب از طریق نظرات حمایت کنید


  دسترسی راحت به پایه ها :
  با کلیک بر روی پایه ی تحصیلی خود می توانید به تمامی صفحات درسی خود مانند ریاضی ، شیمی ، فارسی ، عربی و... دسترسی داشته باشید
  استفاده از تمامی امکانات سایت رایگان می باشد

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
94,088
64

حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل | حذف پیامک های تبلیغاتی همراه اول | حذف پیامک های تبلیغاتی قطعی | حذف پیامک های تبلیغاتی موبایل | حذف پیامک های تبلیغاتی گوشی |

روش اول: تماس با شماره ۸۰۰​

در روش اول از قسمت تماس موبایل، کد #۸۰۰* (ستاره ۸۰۰ مربع) را شماره‌گیری کنید، از بین گزینه‌های نمایش داده شده، شماره گزینه قطع تبلیغات (عدد ۳) را داخل کادر بنویسید و گزینه Send (ارسال) را بزنید. درخواست لغو پیام تبلیغاتی تا ۲۴ ساعت آینده انجام می‌شود.

حذف پیامک های تبلیغاتی.png
روش دوم: ارسال اس ام اس
در روش دوم از طریق اس ام اس می‌توانید پیام‌های تبلیغاتی را لغو کنید، یعنی صفحه ارسال پیام موبایل را باز کرده، در قسمت وارد کردن شماره، عدد ۸۰۰ و در قسمت متن عدد ۱ را بنویسید و ارسال کنید.

قطع پیام تبلیغاتی همراه اول​

برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول می‌توانید از شماره ۸۹۹۹ به ۲ روش زیر استفاده کنید.

روش اول: ارسال پیام
در روش اول، صفحه نوشتن پیام تلفن همراه را باز کنید. در قسمت شماره تلفن، شماره ۸۹۹۹ را نوشته و در قسمت متن پیام عدد ۱ را بنویسید، گزینه Send (ارسال) را بزنید تا پیام ارسال شود.

بعد از چند دقیقه پیامی را دریافت می‌کنید که نوشته شده: درخواست شما با موفقیت ثبت شد و پس از این هیچ‌گونه پیام تبلیغاتی دریافت نخواهید کرد.

روش دوم: کد دستوری ۸۹۹۹
در روش دوم باید وارد صفحه تماس گوشی موبایل خود شوید و سپس کد #۸۹۹۹* (ستاره ۸۹۹۹ مربع) را وارد کرده و گزینه سبزرنگ تماس را بزنید. صفحه‌ای فعال می‌شود که ۲ گزینه دارد، در کادر زیر نوشته‌ها عدد عدم دریافت پیامک تبلیغاتی (عدد ۱) را نوشته و گزینه Send (ارسال) را بزنید.

حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول با ۹۹۹۰​

علاوه بر روش‌های بالا، راه‌حل بعدی تماس با اپراتور همراه اول است. از قسمت تماس‌های موبایل شماره ۹۹۹۰ را بدون کد شهر وارد کرده و گزینه سبزرنگ تماس را بگیرید. تلفن به صورت گویا است و می‌توانید با راهنمایی که گفته می‌شود، گزینه حذف پیامک تبلیغاتی را بزنید.

بعد از چند دقیقه برای‌تان پیامک تشکر و ثبت درخواست حذف پیامک تبلیغاتی ارسال می‌شود.

استفاده از اپلیکشن همراه من
راه‌حل بعدی برای حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول، استفاده از اپلیکشن همراه من است. همانطور که می‌دانید اپلیکشن همراه من امکانات زیادی از قبیل بسته‌های اینترنت، کد دستوری، پرداخت قبض تلفن همراه و ... را به کاربران می‌دهد، که یکی از امکانات، حذف پیام تبلیغاتی است.

لغو پیام تبلیغاتی ایرانسل با شماره ۵۰۰۶
یکی از روش‌های قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل، استفاده از کد دستوری ۵۰۰۶ است. وارد قسمت تماس گوشی موبایل شده و شماره #۵۰۰۶* (ستاره ۵۰۰۶ مربع) را شماره‌گیری کنید. در کادر نمایش داده شده همانند تصویر زیر، عدد ۱ را نوشته و ارسال کنید.

تماس با شماره ۷۰۰
برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل می‌توانید با شماره ۷۰۰ از خط ایرانسل تماس گرفته و طبق راهنمایی که می‌شوید، عدد لغو پیامک ایرانسل را بزنید تا پیامک‌های تبلیغاتی برای شما غیرفعال شوند. تماس با شماره ۷۰۰ از خط ایرانسل رایگان است، اما اگر از خطی غیر از ایرانسل تماس بگیرید، از اعتبار شما کم می‌شود.

از اپلیکشن ایرانسل من استفاده کنید
روش‌ دیگر برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل، استفاده از اپلیکشن ایرانسل من است. اپلیکشن ایرانسل هم مانند اپلیکشن همراه اول خدمات زیادی را به کاربران می‌دهد. برنامه ایرانسل من را می‌توانید از سایت ایرانسل دانلود و نصب کنید.

پیامک‌های که غیرفعال نمی‌شوند
برخی از کاربران فکر می‌کنند پیام‌های که از طریق بانک‌ها نیز ارسال می‌شوند جزو پیامک‌های تبلیغاتی هستند، باید بگوییم که نگران غیرفعال شدن پیامک‌ بانک‌ها، نیروی انتظامی و پلیس، قضایی، دولتی و اپراتورها نباشید، زیرا جزو پیام اطلاع‌رسانی بوده و غیرفعال نمی‌شوند.

پیامک‌هایی مثل واریز و برداشت از حساب بانکی، جریمه و تخلف ماشین، وضعیت پرونده‌های قضایی، تایید سفارش، رمز عبور، تکمیل و ارسال سفارش و ... از خط خدماتی برای کاربران ارسال می‌شوند. پیامک‌های که از سرویس خط خدماتی ارسال می‌شوند، نباید جنبه تبلیغاتی داشته باشند. شرکت‌ها هنگام خریداری خط خدماتی، متعهد به ارسال پیامک غیر تبلیغاتی می‌شوند و اگر از این خطوط برای شما پیام تبلیغاتی ارسال شود، می‌توانید از فرستنده پیام شکایت کنید.
 
آخرین ویرایش:
بالا